• Informacje na temat:

  olga bołądź festival

Artykuły na temat: olga bołądź festival
 • 60-letnia Grażyna Wolszczak szaleje na koncercie!

  Trudno uwierzyć, że Grażyna Wolszczak skończyła 60 lat. Gwiazda zupełnie nie wygląda na swój wiek, szczególnie gdy zobaczymy na najnowsze fotki z "Pol'and'Rock Festival 2019". Aktorka nieźle zaszalała!

 • ...dla aktora na tyle poważna, że po krótkim pobycie w Stanach Zjednoczonych postanowił zostawić swoją obecną partnerkę, Olgę Bołądź. Nadal zastanawiamy się, czy nie jest to przypadkiem element promocji(...) startuje nowa edycja "Tańca z gwiazdami", w której Stankiewicz zatańczy razem z Tomaszem Barańskim. Włoska aktorka Yvonne Scio (47 l.) zaliczyła wpadkę na czerwonym dywanie podczas Festival Los...

 • Olbrychski, Szaflarska i Hoffman ze Złotymi Aniołami Tofifest

  Międzynarodowy Festiwal Filmowy Tofifest ogłosił nazwiska laureatów honorowych Złotych Aniołów. Otrzymają je znakomici aktorzy Daniel Olbrychski i Danuta Szaflarska oraz reżyser Jerzy Hoffman. Podczas rozpoczynającej się 18 października imprezy pokazanych zostanie ponad 150 filmów.

 • Gdynia Film Festival: Bogowie i ludzie

  Premierowy pokaz filmu "Jesteś Bogiem" Leszka Dawida ("Ki") zainaugurował w poniedziałkowy wieczór, 7 maja, 37. edycję Gdynia Film Festival. Historia legendarnej hiphopowej grupy Paktofonika obroniła się w kinie dzięki realizacyjnej wierności faktom i przekonującej kreacji Marcina Kowalczyka jako Magika.

 • Koszalinem zawładną kobiety

  Znane są już tytuły pierwszych produkcji zakwalifikowanych do konkursu głównego Festiwalu Debiutów Filmowych "Młodzi i Film" w Koszalinie. Co ciekawe, wszystkie z nich wyreżyserowały kobiety.

 • Żydowski "Brokeback Mountain"

  Kontrowersyjny film o miłości homoseksualnej w środowisku ultraortodoksyjnych Żydów "Oczy szeroko otwarte" oraz będąca powodem skandalu politycznego rumuńska "Francesca" zamykają stawkę filmów konkursu ON AIR toruńskiego Tofifest.

 • Brzydula wygra "Taniec z gwiazdami"?

  Już prawie wszystko wiadomo. Znamy celebrytów, którzy wystąpią w 11. edycji "Tańca z gwiazdami". Ich nazwiska dają nadzieję, że będzie ona nie mniej emocjonująca od poprzedniej.