• Informacje na temat:

  olga bołądź kiedy urodziła

Artykuły na temat: olga bołądź kiedy urodziła
 • Olga Bołądź po zawirowaniach miłosnych układa sobie życie na nowo!

  Olga Bołądź (33 l.) od kilku lat jest w nieustannym biegu, ale potrafi łączyć pracę z wychowaniem syna. Twardo stawia granice, gdzie kończy się wgląd w jej życie prywatne. Jednak od jakiegoś czasu jest szczęśliwa u boku Sebastiana Fabijańskiego (30 l.) i nie ma zamiaru ukrywać swojej radości!

 • Żebrowski i Bołądź: Trudny związek

  Film "Nad życie" opowiada prawdziwą historię. Historię bez happy endu. Agata Mróz, utalentowana siatkarka chora na białaczkę decyduje się odłożyć przeszczep, żeby urodzić dziecko. Dwa tygodnie po przeszczepie umiera na sepsę. Zostawia nowo narodzoną córkę i męża. W filmie role Agaty i jej męża Jacka zagrali Olga Bołądź i Michał Żebrowski.

 • Olga Bołądź znajdzie miłość?

  Olga Bołądź (32 l.) ma dość zawirowane życie uczuciowe. Wiązano ją z wieloma mężczyznami, z jednym z nich ma nawet synka. Wydawało się, że aktorka ustatkuje się u boku Roznerskiego. Tak się jednak nie stało.

 • Pracuje, by czuć się dobrze!

  Olga Bołądź, czyli Celina Dłużewska z "Czasu honoru", która na początku lutego została mamą, bardzo szybko po urodzeniu synka wróciła do pracy. - Muszę pracować, by czuć się dobrze - mówi aktorka.

 • "Czas honoru": Oldze Bołądź stuknęła trzydziestka!

  Olga Bołądź, czyli Celina Dłużewska z "Czasu honoru", kończy 30 lat, ale nie wie, kiedy powinna świętować swe urodziny, bo daty 29 lutego (urodziła się w 1984 roku właśnie tego dnia) nie ma w tym roku w kalendarzu!

 • Gdynia Film Festival: Bogowie i ludzie

  Premierowy pokaz filmu "Jesteś Bogiem" Leszka Dawida ("Ki") zainaugurował w poniedziałkowy wieczór, 7 maja, 37. edycję Gdynia Film Festival. Historia legendarnej hiphopowej grupy Paktofonika obroniła się w kinie dzięki realizacyjnej wierności faktom i przekonującej kreacji Marcina Kowalczyka jako Magika.

 • Bołądź odda szpik kobiecie z Londynu

  Wcielając się w postać zmarłej siatkarki, Olga Bołądź (28 l.) odnalazła w sobie dawne pragnienie, by pomagać innym.

 • Kamilla Baar wreszcie siebie lubi

  Kamilla Baar gra od ponad dziesięciu lat, ale dopiero rola w serialu "Na dobre i na złe" przyniosła jej popularność, Telekamerę i Wiktora.

 • Sebastian Fabijański: budziłem się z poczuciem braku jakiegokolwiek sensu

  Sebastian Fabijański (30 l.) dopiero niedawno znalazł szczęście u boku Olgi Bołądź (33 l.). Do tej pory bardzo rzadko się uśmiechał…

 • ...wzajemnością w Rafale Jonkiszu! Olga Bołądź (34 l.) i Sebastian Fabijański (31 l.) to kolejna show-biznesowa para, której uczucie wypaliło się w tym roku. Aktorzy byli ze sobą przez kilka miesięcy(...)To było chyba najbardziej zaskakujące rozstanie tego roku! Kiedy media zaczęły się rozpisywać, że Alicja Bachleda-Curuś (35 l.) i Marcin Gortat (34 l.) myślą już o ślubie, nagle gruchnęła wiadomość...