• Informacje na temat:

  olga bołądź role

Artykuły na temat: olga bołądź role
 • Olga Bołądź wygryzła Małgorzatę Kożuchowską!

  Olga Bołądź (33 l.) ostatnio przeżywa swoje 5 minut na filmowym rynku i wykorzystuje je skrupulatnie. Niestety, psuje tym plany zawodowe Małgosi Kożuchowskiej (46 l.).

 • "Służby specjalne": Olga Bołądź wraca jako Białko

  Olga Bołądź zagrała jedną z głównych ról w miniserialu "Służby specjalne" na podstawie filmu Patryka Vegi. Premiera na antenie telewizyjnej Dwójki w najbliższą niedzielę.

 • "Lekarze": Olga Bołądź gwiazdą 5. sezonu!

  Aktorka Olga Bołądź, która była wielokrotnie nominowana do prestiżowych nagród za role kobiece, pojawi się w 5. serii "Lekarzy"! Bołądź wcieli się w dr Annę Bognę Zaniewską - młodą i ambitną neurochirurg, która po przyjęciu propozycji zawodowej, przeniesie się z Bydgoszczy do toruńskiego szpitala.

 • Olga Bołądź: Co w życiu jest ważne?

  To był dla niej niezwykle ciekawy zawodowo rok. Zagrała dwie ważne role: zagubionej agentki i delikatnej lekarki.

 • Olga Bołądź pokochała taniec na rurze!

  Olga Bołądź (34 l.) na potrzeby filmu "Kobiety mafii" chętnie trenowała wymagający dużej sprawności fizycznej erotyczny taniec na rurze. Będzie kontynuowała tę pasję?

 • Olga Bołądź zagra dilerkę narkotyków

  Nowa produkcja Polsatu to polska wersja serialu BBC "Prisoners' Wives". Jest to opowieść o kobietach, których partnerzy odsiadują wyroki. W Wielkiej Brytanii serial cieszył się bardzo dużą popularnością. Jedną z głównych ról w polskiej produkcji zagra Olga Bołądź.

 • Olga Bołądź szydzi z Kożuchowskiej?!

  Jak donosi "Fakt", aktorka Olga Bołądź ponoć nie ma najlepszego zdania o aktorskich umiejętnościach Małgorzaty Kożuchowskiej...

 • Olga Bołądź powraca jako agentka

  Wiosną na antenę Dwójki trafi miniserial na podstawie scenariusza głośnego filmu Patryka Vegi "Służby specjalne". Jedną z głównych ról zagrała w nim Olga Bołądź. Aktorka pojawi się też w wersji telewizyjnej tej historii.

 • "Lekarze": Olga Bołądź jako dr Anna Bogna Zaniewska

  Olga Bołądź pojawi się już w 7 odcinku „Lekarzy”, 19 października o godz. 21:00! Wraz z nią w serialu pojawi się wiele ciekawych przypadków związanych z neurochirurgią. Aktorka wcieli się w postać młodej i ambitnej neurochirurg dr Anny Zaniewskiej, dla której praca i możliwość operowania jest najważniejsza.

 • Olga Bołądź poderwana "na Lewandowskiego"

  Jak poderwać Olgę Bołądź? To proste. Wystarczy spróbować "metody na Lewandowskiego". Jej skuteczność w praktyce prezentują gwiazdy "Dzień dobry, kocham cię" - nowej komedii twórców "Śniadania do łóżka", "Nigdy w życiu!", "Tylko mnie kochaj" i "Dlaczego nie!"; a samych zasad "podrywu na 'dziewiątkę' z Bayernu" uczy pierwszy teaser filmu.

Zdjęcia na temat: olga bołądź role
Wideo na temat: olga bołądź role
 • Olga Bołądź zagra dilerkę narkotyków

  popularnością. Jedną z głównych ról w polskiej produkcji zagra Olga Bołądź. W Wielkiej Brytanii nakręcono dwa sezony tego serialu. Każdy odcinek średnio oglądało 5 milionów widzów. – Pierwowzór tego(...) bohaterką, która ma małe dziecko, urodziła je bardzo wcześnie, teraz ten synek chodzi do szkoły i żeby jej dziecko miało mamę, to jej facet idzie za nią do więzienia – mówi Olga Bołądź.

 • Olga Bołądź pracuje na planie nowego serialu Polsatu

  Nowa produkcja Polsatu to polska wersja serialu BBC „Prisoners’ Wives”. Jest to opowieść o kobietach, których partnerzy odsiadują wyroki. W Wielkiej Brytanii serial cieszył się bardzo dużą popularnością. Jedną z głównych ról w polskiej produkcji zagra Olga Bołądź.

 • Niebawem premiera miniserialu „Służby specjalne”. Olga Bołądź: Będzie dużo sensacji i mroku

  Olga Bołądź zagra jedną z głównych ról w miniserialu „Służby specjalne” na podstawie filmu Patryka Vegi. Premiera na antenie telewizyjnej Dwójki w najbliższą niedzielę. – Zanim Białko [postać(...). Będzie dużo sensacji, mroku, podobnie jak w filmie. Czasami będzie śmiesznie, czasami strasznie – mówi Olga Bołądź.

Dyskusje na temat: olga bołądź role