• Informacje na temat:

  olga bołądź w tańcu z gwiazdami

Artykuły na temat: olga bołądź w tańcu z gwiazdami
 • Grochola i Bołądź: Przyjaźń w "Tańcu..."

  Okazuje się, że biorąc udział w tanecznym show można nie tylko wygrać Kryształową Kulę i zdobyć mercedesa, lecz także znaleźć przyjaźń! Do takiego wniosku doszły Katarzyna Grochola i Olga Bołądź , które zaprzyjaźniły się właśnie w programie. Jak wyglądało pierwsze spotkanie obu pań?

 • Zaprzyjaźniły się w "Tańcu z gwiazdami"!

  Okazuje się, że biorąc udział w tanecznym show można nie tylko wygrać Kryształową Kulę i zdobyć mercedesa, lecz także znaleźć... przyjaźń. Do takiego wniosku doszły Katarzyna Grochola i Olga Bołądź, które zaprzyjaźniły się na planie "Tańca z gwiazdami".

 • Prawdziwy wysyp gwiazd!

  Nowy sensacyjny serial "Układ warszawski" emitowany będzie w niedzielne wieczory tuż po "Tańcu z gwiazdami". Premierowy odcinek zostanie pokazany w TVN już 4 września. Do obejrzenia bardzo ciekawie zapowiadającej się 13-odcinkowej opowieści o grupie policjantów z czerniakowskiego komisariatu zachęcali osobiście: Lesław Żurek, czyli serialowy Marek Oporny, Olga Bołądź, czyli Zuzanna Szarek...

 • Wielka niespodzianka w "Tańcu z gwiazdami"!

  Kolejny odcinek programu okazał się niezwykle emocjonujący dla publiczności zgromadzonej w studio i przed telewizorami. Pary zaprezentowały w niedzielę, 3 maja, tańce w niezwykle różnorodnym stylu.

 • "Detektyw" odpadł z "Tańca z gwiazdami"

  ...36 punktów! Kolejną parą, która zaprezentowała swe umiejętności, była Olga Bołądź i Łukasz Czarnecki, którzy wybrali walca angielskiego w stylu american smooth. Taniec współczesny został w tym(...) nadziwić, że tak pięknie i subtelnie wyglądasz w tańcu. Stefano całkowicie zszedł w tym wykonaniu na drugi plan!" Ostatni duet tego odcinka uzyskał 38 punktów. Nadszedł czas na ogłoszenie wyników...

 • Kamińska: Nie znam się na tańcu

  Serialowa "BrzydUla" i weteran programu "Taniec z Gwiazdami" Rafał Maserak już w najbliższą niedzielę zaprezentują swój pierwszy taniec - walc angielski.

 • Z kim zatańczą serialowe gwiazdy?

  Aż siedem znanych z seriali gwiazd zobaczymy wkrótce na parkiecie XIII edycji "Tańca z gwiazdami". Wszystkie rozpoczęły już treningi przed pierwszym występem. Wiemy, z kim zatańczą w programie!

 • Brzydula wygra "Taniec z gwiazdami"?

  Już prawie wszystko wiadomo. Znamy celebrytów, którzy wystąpią w 11. edycji "Tańca z gwiazdami". Ich nazwiska dają nadzieję, że będzie ona nie mniej emocjonująca od poprzedniej.

 • Typ wędrownika

  Kariera Olgi Bołądź rozwija się z prędkością światła. Odkąd wystąpiła w "Tańcu z Gwiazdami", zasypywana jest nowymi propozycjami zawodowymi. A jak relaksuje się po pracy?

 • O fenomenie "Tańca z gwiazdami"

  Średnio 4,62 mln widzów oglądało zakończoną kilka dni temu 12. edycję "Tańca z gwiazdami". Wpływy z samych reklam nadawanych w przerwach programu wyniosły ponad 60 mln złotych. Przytoczone liczby chyba wyraźnie wskazują, że Polacy wciąż chcą oglądać wyginających się na parkiecie celebrytów i najpewniej już wiosną przyszłego roku dostaną kolejną ich porcję.

Zdjęcia na temat: olga bołądź w tańcu z gwiazdami
Wideo na temat: olga bołądź w tańcu z gwiazdami
 • Gwiazda Kopernika

  W roku 2009, ogłoszonym przez ONZ Międzynarodowym Rokiem Astronomii, przedstawiamy pasjonującą animowaną opowieść o człowieku, który dokonał największego odkrycia w dziejach świata. W niezwykłej epoce rozkwitającego Renesansu astronomia miesza się z astrologią, alchemicy poszukują kamienia filozoficznego, ?a podróżnicy dokonują wielkich odkryć. Wiara i nauka, cuda i rzeczywistość, złudy i marzenia. I mały Mikołaj, którego historia okrzyknie wielkim Kopernikiem... Postać Mikołaja Kopernika...

 • Mapy gwiazd

  Autor bestsellerowych poradników dr Stafford Weiss (John Cusack) jest szanowanym nestorem hollywoodzkiej dynastii. Choć zbił fortunę na doradzaniu innym, nie do końca radzi sobie z sytuacją we własnym domu. Jego żona Cristina (Olivia Williams) większość czasu poświęca karierze ich 13-letniego syna Benjiego, od kilku lat mającego poważane problemy z narkotykami. Ich dorastająca córka Agatha (Mia Wasikowska), u której lekarze zdiagnozowali piromanię, zaprzyjaźnia się z Jeromem (Robert...

 • Misja: Gwiazda

  "Misja: Gwiazda" to pełna energii opowieść o młodości, przyjaźni i muzyce. Film zdobył serca dzieci i młodzieży na całym świecie, czego dowodem jest nominacja do Nagrody Młodej Publiczności Europejskiej Akademii Filmowej Karl wcale nie chce się przeprowadzać do Kopenhagi. Mama dostała pracę w stolicy i musi tam jechać! Bo czy ktoś kiedykolwiek bierze pod uwagę co myśli i czuje 12-letni chłopak? Najgorsze przypuszczenia Karla się sprawdzają - Kopenhaga okazuje się głośna i brzydka....