• Informacje na temat:

  olga bołądź z partnerem

Artykuły na temat: olga bołądź z partnerem
 • Olga Bołądź i Sebastian Fabijański zostali z ogromnym kredytem. Dramatyczne kulisy rozstania

  Choć jeszcze niedawno promieniała szczęściem, dziś zdarza się, że ukradkiem ociera łzy. Każdy, kto zna Olgę Bołądź (34 l.), wie, że choć jest dyskretna, nie potrafi ukrywać emocji, gdy dzieje się źle.

 • Serialowe nowości TVP2: Co w marcu w Dwójce?

  "Służby specjalne" Patryka Vegi to jedna z serialowych nowości wiosennej ramówki TVP 2. Widzowie Dwójki ponownie spotkają się także z bohaterami produkcji "Krew z krwi" i "O mnie się nie martw", w marcu na antenę wraca również popularna "rodzinka.pl".

 • Olga Bołądź da kolejną szansę Mikołajowi Roznerskiemu?

  ..., niekończące się rozstania i powroty. - Jak w znanej piosence "Trudno jest razem być nam ze sobą, bez siebie nie jest lżej". Olga bardzo się zaangażowała, ale Mikołaj... nie jest łatwym partnerem(...)Zakończyli związek czy to tylko kolejny chwilowy kryzys? Może wciąż żyją razem? A może wieść o rozstaniu to sprytny sposób na promocję nowego filmu Olgi Bołądź (31 l.)? Takie pytania wzbudziła...

 • Oporny Żurek? Ale układ!

  Tej jesieni niedzielne wieczory będą pod znakiem kryminału. Na ekranach telewizorów, zaraz po "Tańcu z gwiazdami", zobaczymy m.in. Lesława Żurka, Olgę Bołądź, Bartłomieja Topę i Jana Englerta. Te gwiazdy tworzą "Układ warszawski"...

 • Olga Bołądź i Sebastian Fabijański są razem! Co za zdjęcia!

  Mamy kolejną nową parę w show-biznesie! Po tym, jak okazało się, że Mikołaj Roznerski (33 l.) spotyka się z Marceliną Zawadzką (28 l.), ze swoim nowym uczuciem postanowiła ujawnić się jego niedawna ukochana, Olga Bołądź (33 l.)! Na uroczystej premierze filmowej aktorka pojawiła się z Sebastianem Fabijańskim (30 l.). „Potwierdzam, jesteśmy razem” – oświadczył na blogu Jastrzębskiej nowy partner...

 • Odpadła z "Tańca z gwiazdami"!

  Za nami ćwierćfinał tanecznego show! Jakie atrakcje tym razem czekały na widzów? Gorące rytmy, odważne stroje i... zaskakujący werdykt.

 • Olga Bołądź i Mikołaj Roznerski rozstali się?!

  Jeden z tabloidów informuje o końcu związku Olgi Bołądź (31 l.) i Mikołaja Roznerskiego (32 l.)!

 • Odpadli z "Tańca z gwiazdami"

  W kolejnym odcinku show oglądaliśmy popisy taneczne pięciu par. Każda z nich musiała zaprezentować aż dwa tańce, których tłem były najpiękniejsze melodie z musicali. Z rywalizacji odpali Piotr Szwedes i Anna Głogowska.

 • Olga Bołądź i Sebastian Fabijański wydawali się szczęśliwi razem. Dlaczego się rozstali?

  Ta miłość nigdy nie była łatwa. Dopiero teraz wyszły na jaw fakty, które doprowadziły do rozstania aktorów. Znajomy Olgi Bołądź (31 l.) i Sebastiana Fabijańskiego (30 l.) wyjawia, dlaczego podjęli taką decyzję.

 • Opuściła "Taniec z gwiazdami"

  W niedzielnym odcinku (9 maja) "Tańca z gwiazdami" nie zabrakło niespodzianek. Pary tańczyły do muzyki niezapomnianego zespołu Queen, a jedna z uczestniczek zdecydowała się na pożegnanie z programem.

Zdjęcia na temat: olga bołądź z partnerem