• Informacje na temat:

  olga frycz dom nad rozlewiskiem

Artykuły na temat: olga frycz dom nad rozlewiskiem
 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": Ostróda jak drugi dom

  Olga Frycz czuje duży sentyment do Ostródy i jej okolic, gdyż właśnie tam od 2010 r. realizowane są zdjęcia do sagi "Nad rozlewiskiem". Stolicę Mazur Zachodnich aktorka traktuje trochę jak drugi dom.

 • Samodzielna Olga Frycz

  Jan Frycz, ojciec młodej aktorki Olgi ("Dom nad rozlewiskiem"), nie pomagał w karierze swej córce. Jak twierdzi 23-latka, "tata nie wiedział nawet o moich wszystkich poczynaniach".

 • "Cisza nad rozlewiskiem": Olga Frycz: - Święta przypominają, że najważniejsza w życiu jest rodzina

  Olga Frycz, czyli Marysia z "Ciszy nad rozlewiskiem", marzyła - będąc dzieckiem - o prawdziwej wielkiej i pachnącej bożonarodzeniowej choince. - W moim rodzinnym domu zawsze była sztuczna - mówi aktorka.

 • "Cisza nad rozlewiskiem": Kończy się mazurska saga?

  Czy to możliwe, by "Cisza nad rozlewiskiem", której emisję TVP1 rozpocznie po wakacjach, miała być ostatnią częścią mazurskiej sagi? Producentka Katarzyna Kalicińska potwierdziła w rozmowie z nami, że w tym roku ekipa serialu nie spotka się na Mazurach.

 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": Olga Frycz wkrótce zostanie mamą!

  Olga Frycz, czyli Marysia z "Pensjonatu nad rozlewiskiem", jest w ciąży. - Czuję się super, rosnę jak na drożdżach i cieszę się, że sama mogę Was o tym poinformować - napisała do fanów obserwujących jej profil na Instagramie. Aktorka urodzi swe pierwsze dziecko pod koniec wakacji...

 • Brodzik znowu nad rozlewiskiem

  Po blisko rocznej przerwie miłość znów zawitała nad rozlewisko. Tym razem ekipa serialu "Dom nad rozlewiskiem" , w reżyserii Adka Drabińskiego, przeniosła się w okolice Pajtun, gdzie znajduje się pensjonat Małgosi, w którą wciela się ponownie Joanna Brodzik.

 • „Nad rozlewiskiem”: Wiemy, kiedy ruszą zdjęcia do 6. serii mazurskiej sagi!

  Trwają ostatnie przygotowania do rozpoczęcia zdjęć do 6. serii serialu „Nad rozlewiskiem”. Ekipa pracująca nad powstaniem kolejnych odcinków mazurskiej sagi wróciła właśnie z Ostródy z pełną listą obiektów, które „zagrają” w produkcji TVP1. Wiadomo już, że pierwszy klaps na planie padnie 6 czerwca.

 • Braunek matką Brodzik

  W Warszawie rozpoczęły się zdjęcia do najnowszego serial u TVP "Dom nad rozlewiskiem". Za kilka tygodni ekipa przeniesie się na Mazury.

 • ​"Pensjonat nad rozlewiskiem": Magiczne miejsce na serialowej mapie Polski

  ...się też wybudowany i wyposażony przez scenografki w niezbędne rekwizyty pokój Tomasza (Jerzy Schejbal) oraz jadalnia. Niewielki pokoik, w którym mieszkają Marysia (Olga Frycz) i Kuba (Antoni(...) Mazurach. Spośród wszystkich budowli wolno stojących na terenie otaczającym Pensjonat nad Rozlewiskiem najbardziej wyróżnia się duża zadaszona altana nad stawem, w której wieczorami - przy blasku...

 • Wraca "Życie nad rozlewiskiem"

  Rozpoczęły się zdjęcia do serialu "Życie nad rozlewiskiem II". W czwartej serii zostaną pokazane korzenie sagi pokoleń trzech kobiet. Główne bohaterki ponownie grają Joanna Brodzik, Małgorzata Braunek i Olga Frycz.

Zdjęcia na temat: olga frycz dom nad rozlewiskiem
Dyskusje na temat: olga frycz dom nad rozlewiskiem