• Informacje na temat:

  olga frycz orły

Artykuły na temat: olga frycz orły
 • ​Polskie Oscary. Gwiazdy na czerwonym dywanie!

  Gala, podczas której w poniedziałek wręczone zostały Orły 2012, była nie tylko wielkim świętem kina, ale też spektakularnym pokazem mody! Na czerwonym dywanie rozłożonym w holu Teatru Narodowego wprost roiło się od gwiazd. Tutaj nie były ważne kreacje aktorskie, ale kreacje, w jakich ulubieńcy kinomanów i telewidzów przyszli na uroczystość!

 • Serialowcy walczą o polskiego Oscara!

  Polska Akademia Filmowa ogłosiła nominacje do Orłów 2011. Orły to najważniejsze polskie nagrody filmowe, którymi co rok wyróżniani są twórcy filmów kinowych. Wśród nominowanych w tym roku do nagród w kategoriach aktorskich znalazły się gwiazdy znane z seriali. Przeczytajcie, kto ma szansę na zdobycie polskiego Oscara...

 • Serialowcy na gali polskich Oscarów!

  Trzynasta ceremonia wręczenia Polskich Nagród Filmowych Orły 2011 okazała się najlepsza w historii. W roli konferansjera rewelacyjnie sprawdził się Łukasz Garlicki, czyli niezapomniany Seba Olszański z "BrzydUli".

 • "Czas honoru. Powstanie" nagrodzony został Orłem 2015 dla najlepszego serialu!

  Żmuda Trzebiatowska, Olga Bołądź, Olga Frycz, Lidia Sadowa, Lilianna Głąbczyńska-Komorowska, Jowita Budnik, Kazimierz Kaczor, Gabriela Muskała, Grażyna Szapołowska, Tamara Arciuch i Weronika Książkiewicz(...) "Czas honoru. Powstanie" w reżyserii Jana Hryniaka rywalizował o polskiego Oscara z "Ranczem" Wojciech Adamczyka oraz "Watahą" Kasi Adamik i Michała Gazdy. W kategoriach aktorskich Orły 2015 przypadły...

 • Polskie Nagrody Filmowe: Nominacje

  "Essential Killing" Jerzego Skolimowskiego, "Różyczka" Jana Kidawy-Błońskiego oraz "Wszystko co kocham" Jacka Borcucha otrzymały nominacje do Polskiej Nagrody Filmowej Orły 2011 w kategorii najlepszy polski film.

 • Otrzyma Orła za osiągnięcia życia

  Reżyser i producent filmowy Tadeusz Chmielewski to tegoroczny laureat Orła za Osiągnięcia Życia. Chmielewski jest reżyserem wielu popularnych filmów m.in. "Ewa chce spać", "Nie lubię poniedziałku" i "Wierna rzeka".