• Informacje na temat:

  olga frycz prywatnie

Artykuły na temat: olga frycz prywatnie
 • "M jak miłość": Olga Frycz zakochała się w... bokserze

  Olga Frycz, czyli Ala Zduńska z "M jak miłość", od kilku miesięcy regularnie uprawia tajski boks. W klubie, do którego chodzi na treningi, nieoczekiwanie znalazła... miłość! Aktorka nie kryje, że zakochała się w swoim trenerze.

 • Wojciech Zieliński: Jestem pacyfistą

  W filmie "Służby specjalne" Wojciech Zieliński zagrał pracownika kontrwywiadu, kapitana Janusza Cerata. Rola agenta, który zabija na zlecenie, była dla aktora dużym wyzwaniem - prywatnie jest pacyfistą i nie byłby w stanie uśmiercić nawet biedronki.

 • ​"M jak miłość": Olga Frycz jest uzależniona od... miłości

  Olga Frycz, czyli Ala Zduńska z "M jak miłość", twierdzi, że nie potrafi żyć bez miłości. - Alkoholicy muszą się napić, narkomani brać narkotyki, a ja muszę kochać - mówi.

 • "Służby specjalne": Powstaje serial

  Po sukcesie filmu Patryka Vegi powstaje serial "Służby specjalne". Już w marcu na antenę Dwójki ma trafić pierwszy z pięciu odcinków.

 • Olga Frycz i Jacek Borcuch znów są razem!

  Olga Frycz (29 l.) i Jacek Borcuch (45 l.) ponoć pokonali kryzys w związku.

 • Olga Frycz: Nie mam talentu...

  Olga Frycz, utalentowana aktorka młodego pokolenia na ekranie debiutowała jako ośmiolatka w spektaklu dla dzieci "Chmura na sznurku" Waldemara Śmigasiewicza. Córka Jana Frycza zdradza, że marzy o roli w filmie, ale nie w komedii.

 • Frycz: Jem tylko to, co sama przygotuję

  Po telewizyjnej sadze "Dom nad rozlewiskiem" nikt już nie powie, że Olga Frycz (27) to jedynie córka słynnego ojca. Aktorka coraz częściej obsadzana jest w rolach kobiet niepokornych i zbuntowanych. Niedawno oglądaliśmy ją w roli Janeczki w serialu "Anna German". Czy prywatnie też lubi iść pod prąd?

 • Ilona Ostrowska: Trzeba się jakoś dogadać

  Ilona Ostrowska ("Tulipany", "Ile waży koń trojański?", "Ranczo", "Bez tajemnic") bardzo długo nie mogła pogodzić się z tym, że jej mąż, reżyser Jacek Borcuch, odszedł szukać szczęścia u boku innej kobiety. Okazuje się, że aktorka - choć od jej rozstania z mężem minęły niedawno 4 lata - wciąż go kocha.

 • Przyjaciółka czy... rywalka?

  Orina Krajewska, prywatnie córka Małgorzaty Braunek, po dwuletniej przerwie znów gra w "Życiu nad rozlewiskiem"! W dwóch pierwszych seriach w scenach retrospektywnych wystąpiła jako mama własnej... mamy. Tym razem pojawi się na ekranie w roli Agaty, która stanie się przyczyną wielu problemów Marysi (Olga Frycz).

 • Nowi bohaterowie w "Nowej"

  W kryminalnym serialu "Nowa" w maju w gościnnych występach zobaczymy piątkę nowych aktorów: Sambora Czarnotę, Szymona Bobrowskiego, Przemysława Cypriańskiego, Olgę Frycz oraz Marię Pakulnis.

Zdjęcia na temat: olga frycz prywatnie
Dyskusje na temat: olga frycz prywatnie