• Informacje na temat:

  olga kamińska

Artykuły na temat: olga kamińska
 • "rodzinka.pl": Olga Kalicka pójdzie w tango z... Maserakiem?

  Olga Kalicka, czyli Magda z „rodzinki.pl” i Justyna z „M jak miłość”, lada moment rozpocznie treningi przed swym pierwszym występem na parkiecie polsatowskiego „Tańca z gwiazdami”. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, tanecznych kroków uczyć ją będzie... Rafał Maserak!

 • Kamińska zrezygnuje z "Tańca..."?

  Niewykluczone, że Julia Kamińska, jedna z faworytek obecnej edycji "Tańca z gwiazdami" będzie musiała pożegnać się z programem. Aktorka nabawiła się poważnej kontuzji.

 • Kamińska bez narzeczonego, Nowakowska z nowym chłopakiem...

  Julia Kamińska, czyli Ula Cieplak z "BrzydUli", która - jak wieść niesie - wkrótce poślubi swego ukochanego Piotra Jaska, pojawiła się na pokazie nowej kolekcji projektanta ukrywającego się pod pseudonimem Plich.

 • "TzG": Kamińska faworytką bukmacherów

  Taneczne zmagania celebrytów w "Tańcu z gwiazdami" już po raz 11. elektryzują widzów w całym kraju. Kto zdobędzie Kryształową Kulę?

 • Kamińska tuż za Glinką

  W dziewiątym odcinku "Tańca z Gwiazdami" znów tryumfowała Kasia Glinka ze Stefano Terrazzino. Po piętach depczą im kontuzjowana Julia Kamińska z Rafałem Maserakiem.

 • Kamińska: Nie znam się na tańcu

  Serialowa "BrzydUla" i weteran programu "Taniec z Gwiazdami" Rafał Maserak już w najbliższą niedzielę zaprezentują swój pierwszy taniec - walc angielski.

 • Kamińska faworytką bukmacherów

  ...w niedzielę, 21 marca. Specjaliści firmy bukmacherskiej STS największe szanse na przejście do kolejnego odcinka dają parom: Julia Kamińska i Rafał Maserak oraz Oceana i Przemysław Juszkiewicz. Ich(...) z gwiazdami" nie została najlepiej oceniona i była zagrożona eliminacją z programu. Wśród kandydatów do opuszczenia show znaleźli się również: aktorka Olga Bołądź i Łukasz Czarnecki oraz pisarka Katarzyna...

 • Znamy uczestników 11. edycji "Tańca..."

  7 marca w telewizji TVN rusza 11. edycja "Tańca z gwiazdami". Na parkiecie pojawią się m.in. Julia Kamińska, Artur Barciś, Katarzyna Glinka i Przemysław Saleta.

 • Olga Bołądź nie zatańczy w półfinale "Tańca..."

  ...pasodoble, to właśnie mieliście okazję!". Następnie na scenę wybiegła drapieżna Julia Kamińska i jej pogromca, Rafał Maserak. Zatańczyli żywiołową sambę. Dzikie wcielenie aktorki spodobało się(...) i publiczności Julia Kamińska i Rafał Maserak, którzy wybrali walc angielski. Zachwycony Piotr Galiński stwierdził: "Z tak genialnym technicznie tańcem masz finał murowany!" Czy tak się stanie? Nie...

 • Leszek Lichota: Sprawca wielu ciąż?

  W czwartek, 7 sierpnia, poznaliśmy jesienną ramówkę stacji TVN. Z tej okazji Leszek Lichota opowiedział o swojej postaci w serialu "Prawo Agaty".

Dyskusje na temat: olga kamińska