• Informacje na temat:

  olga kurylenko zdjęcia

Artykuły na temat: olga kurylenko zdjęcia
 • Tom ma już nową dziewczynę?

  ...romansie z 32-letnią Olgą Kurylenko, aktorką najbardziej znaną z roli dziewczyny Bonda, która teraz partneruje mu w obrazie "Oblivion". Para pracuje obecnie razem na planie filmowym. Odkąd zdjęcia obojga(...) naprawdę Kurylenko nie łączy z Tomem nic więcej niż praca. "Są dobrymi aktorami - to oczywiste, że na zdjęciach widać chemię pomiędzy nimi, przecież grają zakochanych" - argumentują. Poza tym nazwisko Olgi...

 • Wszystkie dziewczyny Daniela Craiga

  Prawdziwy bohater - a do takich niewątpliwie zalicza się agent 007 - musi mieć spluwę i... piękną kobietę u boku. Daniel Craig, który szykuje się do pracy na planie 24. "Bonda", tym razem będzie wzdychał do Francuzki.

 • Kolejna Polka dziewczyną Jamesa Bonda!

  ...z Super Expressem . "Jest zdolną aktorką. Po sukcesie swej poprzedniczki, Olgi Kurylenko z Ukrainy, zatrudnienie Joanny było bardzo dobrym wyborem". Ignaczewska jest bardzo szczęśliwa, jednak zaznacza, że...

 • Gal Gadot jako Wonder Woman: Pierwsze zdjęcie!

  Reżyser filmu "Batman vs. Superman" - Zack Snyder - ujawnił premierowe zdjęcie Gal Gadot w roli Wonder Woman.

 • Orlando Bloom i ładne tło

  Orlando Bloom, Vincent Cassel i Olga Kurylenko pojawią się w filmie "The Cross" Andrew Niccola, reżysera "Pana życia i śmierci".

 • Bale i Bardem u Malicka

  W nowym filmie Terrence'a Malicka - niezatytułowanym jeszcze dramacie romantycznym - zobaczymy: Christiana Bale'a, Javiera Bardema, Rachel McAdams i Olgę Kurylenko. Zdjęcia do produkcji ruszą jesienią 2010.

 • James Bond w Austrii

  Część zdjęć do najnowszego, 22. już filmu o przygodach agenta Jamesa Bonda, powstanie w Bregenz, w zachodniej Austrii.

 • Roland Joffe gościem Off Plus Camera

  Gościem specjalnym festiwalu Off Plus Camera będzie w tym roku reżyser i scenarzysta Roland Joffe ("Pola śmierci', "Misja"), którego najnowszy film "Gdy budzą się demony" będzie miał w Krakowie uroczystą premierę. Towarzyszył będzie mu autor zdjęć Dick Pope, (na stałe współpracujący z Mike'em Leigh), który zasiądzie w składzie jury Konkursu Głównego "Wytyczanie drogi".

 • Katie Holmes w nowym związku?

  Katie Holmes, była żona Toma Cruise'a, dementuje plotki o tym, że spotyka się z muzykiem jazzowym, Peterem Cincottim. Artyści poznali się dwa tygodnie temu podczas 25. dorocznej gali "New York Observer", a potem paparazzi "przyłapali" ich na sam na sam, na mieście.

 • "Znieważona ziemia": O Czarnobylu

  "Znieważona ziemia" Michale Boganim od tygodnia gości na ekranach francuskich kin. Film ukazuje katastrofę w Czarnobylu z punktu widzenia mieszkańców Prypeci.

Wideo na temat: olga kurylenko zdjęcia
 • November Man

  Były agent CIA wykonuje misję, która zmusza go do konfrontacji z byłym uczniem. W sprawę zamieszani są również oficjele rządowi oraz rosyjski prezydent-elekt.

 • Źródło nadziei

  W roku 1919 po bitwie o Gallipoli pewien Australijczyk wyrusza do Turcji, by odnaleźć swoich trzech zaginionych synów.

 • Akademia wampirów

  Rose i Lissa mają takie same problemy jak wszystkie nastolatki, tyle że uczą się w Akademii Wampirów – tajemnej szkole z internatem. Tu uczniowie dzielą się na Moroi (śmiertelne, pokojowo nastawione wampiry) i Dhampiry (półwampiry, półudzi, pełniących rolę strażników Moroi). Choć nieśmiała Lissa jest księżniczką Moroi, a buntownicza i żywiołowa Rose – Dhampirką, wierzą, że ich przyjaźń będzie trwać wiecznie. Pod warunkiem jednak, że przetrwają do końca roku. A nie będzie to proste zadanie, bo...