• Informacje na temat:

  olga maria

Artykuły na temat: olga maria
 • ​"Komisarz Alex": Olga Kalicka u boku czworonożnego detektywa

  W 12. odcinku 11. serii "Komisarza Aleksa" w jednym z gościnnych epizodów pojawi się Olga Kalicka, czyli Magda z "rodzinki.pl" i Justyna z "M jak miłość". 25-letnią aktorkę zobaczymy tym razem w roli asystentki profesora i krytyka sztuki, którego ciało znalezione zostanie w bibliotece łódzkiego uniwersytetu.

 • Olga Lipińska: Wraca jej kultowy kabaret

  Olga Lipińska to kobieta-legenda, dzięki której telewizja w latach PRL-u dawała nam sporo radości i spontanicznego śmiechu. Jej kabaret do dziś nie ma sobie równych, a postaci takich, jak Turecki, Basieńka czy Czesio ze świecą szukać.

 • "M jak miłość": Olga Frycz kończy 30 lat. Czego sobie życzy z okazji urodzin?

  Olga Frycz, czyli Ala Zduńska z "M jak miłość", w najbliższą niedzielę - 22 października - świętować będzie swe 30. urodziny. Aktorka twierdzi, że jest bardzo zadowolona z tego, co dostaje od życia, ale do pełni szczęścia brakuje jej własnego... domku z ogródkiem.

 • "M jak miłość": Ktoś chce ją zniszczyć

  W niezłych tarapatach znajdzie się grana przez Dominikę Ostałowską w "M jak miłość" Marta. Internet będzie huczał od nieprawdziwych informacji na jej temat. Pani adwokat zacznie podejrzewać, że ktoś celowo próbuje zniszczyć jej karierę.

 • "M jak miłość": Drugi ślub Marii i Artura! Sprawdź listę gości!

  Piotrek (Marcin Mroczek) stawi się z dziećmi. Suknia z sieciówki zamiast bezy W dniu ślubu Rogowski wręczy narzeczonej wybraną przez siebie specjalnie dla niej kreację.  Maria z przerażeniem(...)), Marzence (Olga Szomańska) i Andrzejkowi (Tomasz Oświeciński) pomoże Julka (Joanna Kuberska), aktualna dziewczyna Pawła. Polowanie na osobę towarzyszącą Kisielowa okaże się gotowa na...

 • Trzy gracje w "Barwach szczęścia"

  Dwie piękne panie niedawno dołączyły do obsady serialu, a trzecia wróciła na plan po trzech latach przerwy. Ich bohaterki mają do opowiedzenia ciekawe historie.

 • Maria Koterbska nie poddaje się. Mimo choroby opiekuje się przykutym do łóżka mężem

  ...... - Pani Maria cierpi na zwyrodnienie kręgosłupa, ma problem z poruszaniem się, chodzi przygarbiona - mówi "Rewii" znajomy artystki. Mimo kłopotów zdrowotnych dzielnie jednak opiekuje się swoim(...) także aktorka i piosenkarka Olga Bończyk, która planuje wydać płytę z piosenkami pani Marii. - Poznałyśmy się w czasie jednego z jej benefisów, od razu przeszłyśmy na ty. Jestem nią zauroczona. Ona...

 • Nowy serial Polsatu "Powiedz tak"

  "Powiedz tak" to opowieść o dwudziestolatkach zaczynających życie na własny rachunek. Ich zderzenie z rzeczywistością czasem jest bolesne, ale częściej - zabawne.

 • Olga Lipińska była w pracy tyranem! To był jej żywioł!

  Olga Lipińska (78 l.) zawsze była uważana przez koleżanki i kolegów w pracy za bezkompromisową i bardzo wymagającą. Czy wszyscy odetchnęli z ulgą, gdy zakończyła swoją karierę?

 • "Sputnik nad Polską": Przyznano nagrody

  "Jak mam na imię", wyreżyserowaną przez Niginę Sajfułłajewą historię o kobietach, uhonorowano Grand Prix 8. Festiwalu Filmów Rosyjskich "Sputnik nad Polską". Wśród laureatów są też twórcy filmów "Dureń", "Gwiazda", "Białe noce listonosza Aleksieja Triapicyna".

Zdjęcia na temat: olga maria
Wideo na temat: olga maria
 • "Powiedz TAK!": Zwiastun 7. odcinka

  czy Olga (Sylwia Gliwa) poradzi sobie z zazdrością o Basię (Katarzyna Zawadzka) i jej bliskie relacje z Michałem (Mikołaj Roznerski). Czy Basia przełamie złą passę i zorganizuje kolejne wesele? Czy Mirek (Robert Wabich) będzie walczył o serce Zofii (Maria Pakulnis)? Co się jeszcze wydarzy w siódmym odcinku serialu?

 • "Powiedz TAK!": Zwiastun 3. odcinka

  Basia (Katarzyna Zawadzka) dostaje nowe zlecenie. Olga (Sylwia Gliwa) prosi Basię, aby zorganizowała wieczór panieński i wesele jej przyjaciółki. Basia spotyka się z Beatą (Marta Darowska) i Arturem(...) uwieść Basię. Dziewczyna jednoznacznie daje mu do zrozumienia, że ma mu do zaoferowania jedynie przyjaźń. Mirek (Robert Wabich) nieustająco adoruje Zofię (Maria Pakulnis). Zofia doskonale odnajduje

Dyskusje na temat: olga maria