• Informacje na temat:

  olga muzyk

Artykuły na temat: olga muzyk
 • Olga Bończyk rozgoryczona! "Mam żal do rodziny Zbyszka"

  Nie zdążył zaprezentować publiczności swojego utworu. Teraz o przyszłości dzieła zadecyduje rodzina. Olga Bończyk twierdzi, że muzyk chciał, by to ona go śpiewała.

 • Olga Lipińska: Wraca jej kultowy kabaret

  Olga Lipińska to kobieta-legenda, dzięki której telewizja w latach PRL-u dawała nam sporo radości i spontanicznego śmiechu. Jej kabaret do dziś nie ma sobie równych, a postaci takich, jak Turecki, Basieńka czy Czesio ze świecą szukać.

 • Wspólne sceniczne występy zbliżyły do siebie Olgę Bończyk (49 l.) i Zbigniewa Wodeckiego (66 l.). Niedawno muzyk znów zaprosił aktorkę do współpracy.

 • Ulubione potrawy gwiazd

  Popisowym daniem Barbary Kurdej-Szatan są kremowe zupy, Zygmunt Chajzer uwielbia golonkę z kapustą, a Olga Borys - rosół wołowo-indyczy. Gwiazdy przyznają, że mimo nawału obowiązków zawodowych, zawsze starają wygospodarować czas na wspólne gotowanie. Swoje ulubione potrawy coraz częściej przygotowują na parze i bez użycia tłuszczu.

 • "M jak miłość": Mąż Olgi Szomańskiej dołączył do obsady

  Olga Szomańska, czyli Marzenka z "M jak miłość", wyznała kiedyś w wywiadzie, że uwielbia pracować z mężem - Marcinem Kołaczkowskim, czyli Korbasem z "Klanu". Aktorka bardzo się ucieszyła, gdy niedawno producenci "Emki" zaproponowali jej ukochanemu rolę w serialu. Lada moment zobaczymy go u jej boku.

 • Nowy serial Polsatu "Powiedz tak"

  "Powiedz tak" to opowieść o dwudziestolatkach zaczynających życie na własny rachunek. Ich zderzenie z rzeczywistością czasem jest bolesne, ale częściej - zabawne.

 • Olga Bończyk wyznała, co łączyło ją ze Zbigniewem Wodeckim. To coś naprawdę wyjątkowego!

  Olga Bończyk (50 l.) nie umie pogodzić się z odejściem przyjaciela. Wciąż szuka kontaktu z nim i pisze do niego listy. W rozmowie z tygodnikiem „Świat i Ludzie” wyznała, co naprawdę łączyło ją ze Zbigniewem Wodeckim (†66 l.). Okazuje się, że to coś więcej niż przyjaźń. Była to niesamowita nić porozumienia. „Oddychaliśmy jak jeden organizm” – zdradziła.

 • Kora pozwana przez Ryszarda Nowaka. O co poszło?

  Na celowniku Ryszarda Nowaka z Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami byli już m.in. Nergal (Behemoth), Doda i Czesław Mozil. Do tego grona dołączyła teraz Kora.

 • Olga Bończyk nie radzi sobie ze śmiercią Zbyszka Wodeckiego. Została po nim pustka

  Olga Bończyk (49 l.) była bardzo bliską przyjaciółką Zbigniewa Wodeckiego (†67 l.). Muzyk zmarł 22 maja, a aktorka nie jest w stanie poradzić sobie z żalem, samotnością i bólem po jego śmierci.

 • "Co leci w sieci": Nowy program TVP2

  Już w pierwszą niedzielę października w TVP2 ożyją najlepsze kabaretowe tradycje: humor i absurd wymieszany z groteską oraz przewrotna piosenka w wykonaniu wyjątkowych artystów. "Co leci w sieci" czerpie z najlepszych komediowych wzorców. Wybitni aktorzy i mistrzowie kabaretu będą w błyskotliwy sposób komentować życie publiczne, nasze zwyczaje i słabości oraz współczesne mody.

Zdjęcia na temat: olga muzyk
Dyskusje na temat: olga muzyk