• Informacje na temat:

  olga polska piosenkarka

Artykuły na temat: olga polska piosenkarka
 • Łukasz Nowicki i Olga Paszkowska: Miłość kwitnie

  ...orientalnych restauracji. Przez cały czas Olga i Łukasz wyglądali na zrelaksowanych. Nie szczędzili sobie czułości. Widać, że są bardzo zakochani. W szczęściu witają tegoroczną wiosnę. Wyjątkową, bo(...) w popularnych serialach "Na Wspólnej" i "Pierwsza miłość". Ale od pewnego czasu Olga bardziej niż na aktorstwie skupia się na prowadzeniu prywatnego przedszkola i na byciu instruktorką jogi. Pojawienie się...

 • To nie koniec kłopotów Olgi J.

  Jeszcze we wrześniu może zakończyć się śledztwo w sprawie przesyłki z marihuaną zaadresowanej m.in. na psa znanej wokalistki Olgi J. Sprawę prowadzą celnicy, a nadzoruje mokotowska prokuratura. Wokalistka - w innym postępowaniu - została oskarżona o posiadanie 2,83 g marihuany.

 • Łukasz Nowicki i Olga Paszkowska są ze sobą naprawdę szczęśliwi! Zdecydują się na potomka?

  Trzy lata po rozwodzie Łukasz Nowicki (43 l.) znów się ożenił. Jego wybranką jest Olga Paszkowska (30 l.), aktorka i właścicielka żłobka, a prywatnie mama 2,5-letniego chłopca. "Wielce prawdopodobne, że życzeniem Olgi będzie, by jej syn niebawem przestał być jedynakiem" - czytamy w "Na Żywo"

 • Serial "Anna German": Powtórka w TVP1 i na DVD

  Popularny serial "Anna German" od grudnia powtarzany będzie na antenie TVP 1. Podzieloną na odcinki historię jednej z najbardziej znanych polskich piosenkarek kupić można także na DVD.

 • Olga J. zatrzymana przez policję

  Olga J., znana polska wokalistka, zatrzymana została przez policję - z informacji uzyskanych przez RMF FM wynika, że powodem były narkotyki.

 • Zbigniew Ziobro pisze do Kory

  Lider SP Zbigniew Ziobro w liście do znanej wokalistki Kory zaapelował, by przestała brać udział w akcji promowania narkotyków. Wokalistka jest oskarżona o posiadanie marihuany.

 • Jan Nowicki nie przyszedł na wesele syna!

  Od rozwodu z piosenkarką Haliną Mlynkovą (39 l.) Łukasz jak ognia strzegł swej prywatności.  Zatem niewielu wiedziało, że celebryta znalazł nową partnerkę i że ma wobec niej poważne zamiary. Tymczasem młody Nowicki bez rozgłosu ożenił się po raz drugi. Jego żoną została też aktorka, Olga Paszkowska (30 l.), z którą spotykał się od 2014 r. Ślub wzięli podczas jesiennej wyprawy do Indonezji...

 • Serial "Anna German" na tropie Adama Mickiewicza

  Popularny serial "Anna German" zachwyca nie tylko historią, ale także pięknymi widokami oraz zabytkowymi obiektami, w których został zrealizowany. Okazuje się, że większość scen kręcono na Krymie, m.in. w domu, w którym mieszkał niegdyś Adam Mickiewicz...

 • Serial "Anna German" - w TVP1 i na DVD

  Piosenkarka Anna German była wielką gwiazdą w latach 60. i 70. "Tańczące Eurydyki" czy "Człowieczy los", to jedne z wielu przebojów German, które w szybkim tempie stawały się hitami w Polsce i za granicą. Serial o losach piosenkarki liczy 10 odcinków. Każdy z nich, począwszy od 22 lutego, oglądało w Polsce ponad 6 mln widzów. Grająca główną rolę, pochodząca z Wilna, Joanna Moro, przez kilka...

 • Wenecja: Polański o Złotego Lwa

  22 tytuły - wśród nich nowy obraz Romana Polańskiego "Carnage", z Kate Winslet i Jodie Foster - będą walczyć o Złotego Lwa na 68. festiwalu w Wenecji. Międzynarodowe święto kina rozpocznie się w środę 31 sierpnia. Potrwa 11 dni.