• Informacje na temat:

  olga rodzice

Artykuły na temat: olga rodzice
 • Olga Bołądź: Otula mnie wiara!

  Źródła swoich problemów w budowaniu udanych związków, dopatruje się w dzieciństwie.  Olga Bołądź (35 l.) była małą dziewczynką, gdy rodzice się rozstali.  Ich rozwód bardzo ją okaleczył.  Miała 12(...) nie brakowało, Olga źle znosiła rozłąkę.  Miała do niej ogromny żal, że porzuciła rodzinę. Jako licealistka sprawiała problemy wychowawcze. Jej relacje z mamą były napięte, często dochodziło do spięć...

 • Olga Bołądź poderwana "na Lewandowskiego"

  Jak poderwać Olgę Bołądź? To proste. Wystarczy spróbować "metody na Lewandowskiego". Jej skuteczność w praktyce prezentują gwiazdy "Dzień dobry, kocham cię" - nowej komedii twórców "Śniadania do łóżka", "Nigdy w życiu!", "Tylko mnie kochaj" i "Dlaczego nie!"; a samych zasad "podrywu na 'dziewiątkę' z Bayernu" uczy pierwszy teaser filmu.

 • Olga Tokarczuk i jej życie prywatne. Rodzina, mąż, syn

  Olga Tokarczuk (57 l.) z literacką Nagrodą Nobla! Jej twórczość zna wielu Polaków, a co wiadomo o jej życiu prywatnym? Okazuje się, że pisarka jest matką i żoną. I to właśnie mąż jest zawsze pierwszym czytelnikiem jej książek.

 • Olga Bończyk o filmie "Rozumiemy się bez słów"

  "Ta historia jest dla mnie niezwykle wzruszająca, bo właściwie prawie w stu procentach przypomina moją własną historię życia" - powiedziała o filmie "Rozumiemy się bez słów" Olga Bończyk, śpiewająca aktorka, podobnie jak główna bohaterka filmu - córka głuchoniemych rodziców. "Prawie cały ten film przepłakałam" - dodaje.

 • Olga Sawicka: Spełniam swoje marzenia!

  Olga Sawicka długo nie mogła pogodzić się z odejściem męża, Zbigniewa Zapasiewicza (+74 l.), który przegrał walkę z rakiem wątroby. Początkowo wdowa nie dawała sobie szans na nową miłość. Ta przyszła jednak niespodziewanie...

 • "Dzień dobry, kocham cię!": Faceci są jak podatki

  - Basia Kurdej-Szatan to nasza Kate Hudson - tak o najpopularniejszej krajowej blondynce mówi Olga Bołądź. Byłe koleżanki ze studiów po latach spotkały się na planie komedii "Dzień dobry, kocham cię(...)... zderzenia, egzotycznych imionach i ukochanym na białym koniu opowiada Olga Bołądź.

 • Olga Tokarczuk z literacką nagrodą Nobla. Na gali towarzyszyli jej mąż i syn

  ...10 grudnia w Sztokholmie Olga Tokarczuk (57 l.) odebrała literacką Nagrodę Nobla za 2018 rok. Pisarka uczestniczyła w uroczystej gali oraz w bankiecie. Wraz z nią do stolicy Szwecji przybyli najbliżsi, a w mediach pojawiły się unikatowe, niektórzy mogą uznać, że wręcz sensacyjne, zdjęcia Olgi z całą rodziną. Kim jest jej mąż Grzegorz oraz syn Zbyszko?

 • Boscy niebawem znów na ekranie

  Ruszyły prace nad "rodzinką.pl" - serialowi aktorzy pojawią się na planie za kilka dni. W 6. sezonie Boskich czeka wiele niespodzianek. Jakich?

 • Olga Frycz urodziła! Wygadała się jej słynna przyjaciółka!

  Olga Frycz (31 l.) jakiś czas temu pochwaliła się, że niedługo pierwszy raz zostanie mamą. Ta chwila właśnie nadeszła i aktorka właśnie urodziła. Informację o tym, że maleństwo jest już na świecie wyjawiła... Joanna Jędrzejczyk (31 l.), która przyjaźni się z Olgą i jej partnerem.

 • Nowa seria "rodzinki.pl" w marcu!

  Prace na planie idą pełną parą. Natalię i Ludwika czekają kłopoty, bo w ich domu przybędzie mieszkańców. Premiera nowej serii "rodzinki.pl" w marcu!

Wideo na temat: olga rodzice
 • Olga Bończyk: hejterstwo mnie nie interesuje

  Olga Bończyk już dawno zdradziła opinii publicznej, że ma głuchoniemych rodziców. Wśród internautów znalazły się osoby, które postanowiły wykorzystać ten fakt i pisać pod adresem aktorki nieprzyjemne komentarze. Co na ten temat sądzi sama zainteresowana? (WideoPortal/x-news)

 • "Powiedz TAK!": Zwiastun 12. odcinka

  Basia zawiesza działalność w branży ślubno-weselnej i decyduje się na pracę w korporacji. Wynajmuje mieszkanie i przyjmuje ofertę od Ewy (Tamara Arciuch). Justyna mówi Basi o ślubie Olgi i Michała. Olga proponuje, aby Basia zorganizowała ich przyjęcie weselne. Wiktor robi Basi urodzinową niespodziankę. W szczerej rozmowie zdradza, że nie chce innej współlokatorki. Michał spotyka się z Basią

Dyskusje na temat: olga rodzice