• Informacje na temat:

  olive uniacke

Artykuły na temat: olive uniacke
 • Wiadomo, z kim spotyka się Harry Potter

  ...19-letnia Olive Uniacke została zdemaskowana w środę przez pismo "Daily Mail". Dziewczyna jest córką 49-letniego Robie Uniacke oraz jego drugiej i byłej żony - Rose. Teraz ojciec Olive związał się z aktorką Rosamund Pike. Natomiast matka Olive jest obecnie żoną twórcy "Pottera" - David Heyman. "Olive i Dan są sobie bliscy od dłuższego czasu. Ona była zawsze przy nim w garderobie podczas kręcenia...

 • Daniel Radcliffe: Jestem singlem!

  Daniel Radcliffe zaprzeczył ostatnim prasowym rewelacjom, które łączyły jego osobę z 19-letnią pasierbicą producenta serii filmów o "Harrym Potterze" - Olive Uniacke. Jestem singlem - zadeklarował.

 • Sekretna dziewczyna Harry'ego Pottera

  Wyszło na jaw, że Daniel Radcliffe, znany przede wszystkim z roli Harry'ego Pottera, odkąd występuje na Broadwayu, spotyka się z tajemniczą dziewczyną.

Wideo na temat: olive uniacke
 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.