• Informacje na temat:

  olivia anna livki must be the music

Artykuły na temat: olivia anna livki must be the music
 • Olivia Anna Livki po końcu świata

  Teledysk "Earth Moves" Olivii Anny Livki to kontynuacja historii z "Abby, Abby". Objawienie pierwszej edycji "Must Be The Music" tworzy "pierwszą orkiestrę nowego świata".

 • Olivia Anna Livki: Spodziewaj się niespodziewanego

  Pamiętacie szalone objawienie pierwszej edycji "Must Be The Music. Tylko muzyka"? Olivia Anna Livki wprawdzie telewizji nie zawojowała, ale dzięki udziałowi w programie usłyszało o niej więcej osób. Pod koniec lata oficjalnej premiery sklepowej doczeka się jej debiutancki album, który wydała własnym nakładem w 2011 roku.

 • Olivia Anna Livki: Dziewczyny nadal mają ciężej

  "Słychać tam Amerykę, Afrykę, Bollywood, arabskie tamburyny, amazońskie chóry, elektroniczne bity i dużo, dużo warstw, dużo wszystkiego" - tak o swojej debiutanckiej płycie mówi Olivia Anna Livki, telewizyjnej publiczności znana jako półfinalistka "Must Be The Music". Po roku od premiery album "The Name of This Girl Is..." trafia do szerokiej dystrybucji.

 • Olivia Anna Livki zagra przed Lennym Kravitzem

  "The Name Of This Girl Is" to nie tylko tytuł debiutanckiego albumu Olivia Anna Livki, ale także jej deklaracja. Wokalistka i basistka, która dała się poznać z telewizyjnego programu "Must Be The Music. Tylko muzyka", otworzy koncert Lenny'ego Kravitza w Warszawie (9 listopada).

 • Nie jesteśmy na nią gotowi

  Olivia Anna Livki "The Name of This Girl Is", L I V V Music

 • OFF Festival: Primal Scream i telewizyjne odkrycie

  Poznaliśmy kolejnych wykonawców OFF Festival 2011, który odbędzie się w dniach 5-7 sierpnia w katowickiej Dolinie Trzech Stawów.

 • Kto, gdzie, o której?

  Prezentujemy szczegółową rozpiskę tegorocznej edycji festiwalu Coke Live. Sprawdź, co będzie się działo na poszczególnych scenach!

Wideo na temat: olivia anna livki must be the music
 • Wszystkie odloty Cheyenne'a

  Sean Penn w najbardziej odlotowej roli życia! "Porywający", "wyśmienity", "na przemian - prześmieszny i wzruszający" - ten film to popis genialnego aktorstwa dwukrotnego zdobywcy Oscara - Seana Penna. Trudny do rozpoznania pod burzą kruczoczarnych włosów, z uszminkowanymi na czerwono ustami Sean Penn zachwyca rolą ekscentrycznego rockmana. Znudzony życiem, postanawia odnaleźć nazistowskiego zbrodniarza, który jest odpowiedzialny za śmierć jego ojca. Poszukiwany osobnik najprawdopodobniej...

 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Beat the World. Taniec to moc!

  Trzy międzynarodowe ekipy taneczne stają w szranki w odbywającym się w Detroit prestiżowym turnieju "Beat the World". Przygotowania ruszają pełną parą, każda grupa musi przystąpić do zawodów z unikalnymi układami tanecznymi, by udowodnić i sobie, i innym, że zasługuje na mistrzowski tytuł. Walka polega nie tylko na tańcu - wszyscy uczestnicy będą musieli zmierzyć się także z własną przeszłością. Fusion to grupa, która wywodzi się z ulic Windsor, miasta położonego niedaleko Detroit. Mając...