• Informacje na temat:

  olivia munn aktorka

Artykuły na temat: olivia munn aktorka
 • Olivia Munn: tył tej sukienki to jeszcze nic, zobaczcie przód

  Olivia Munn pojawiła się przed jednym z hoteli w Nowym Jorku w sukience odsłaniającej bieliznę. Aktorka była w drodze na nagranie programu "Late Night" z Sethem Meyersem. Wyszło stylowo?

 • Timberlake zdradził Jessicę Biel?

  Jak donosi magazyn "Us Weekly", piosenkarz i aktor Justin Timberlake zdradził swoją partnerkę, Jessikę Biel , z dziennikarką Olivią Munn.

 • Justin od dawna był nieszczęśliwy z Biel

  ...od dawna krążą w mediach. Według różnych źródeł, wśród kochanek Timberlake'a była m.in. aktorka i modelka Olivia Munn. "Nie mówił jej nic o zdradach, choć wszyscy o nich wiedzą" - dodaje przyjaciel...

 • Maraton gwiazd w "Chucku"

  ...) Piosenkarka, aktorka i skandalistka Nicole Richie . 11) Zawodowy zapaśnik Stone ''Cold Steve'' Austin , którego także widzieliśmy w "Niezniszczalnych", a także w poprzednich odcinkach "Chucka". 12) Isaiah Mustafa , znany głównie z reklamy Old Spice'a. 13) Olivia Munn , aktorka, modelka i pisarka wychowania w Japonii. Mogą znać ją widzowie programu "Daily nut" ze stacji G4. 14) Lou...

 • Timberlake zdradził Biel?

  Jak donosi magazyn "Us Weekly", piosenkarz i aktor Justin Timberlake zdradził swoją partnerkę - Jessikę Biel - z dziennikarką Olivią Munn.

 • Zdradzał ją, bo był nieszczęśliwy

  Choć Justin Timberlake i Jessica Biel ogłaszając swoje rozstanie, zapewniali, że jest to ich wspólna decyzja, to podobno piosenkarz wyszedł z taką inicjatywą. "Był nieszczęśliwy w związku z Jessiką od ponad dwóch lat" - zdradził znajomy gwiazdora.

 • "Zbaw nas od złego": Walcząc z opętanymi

  Scott Derrickson, twórca takich horrorów jak "Egzorcyzmy Emily Rose" i "Sinister", tym razem nakręcił film, będący połączeniem horroru i kryminału.

 • One rozbierały się w 2012 roku

  Słyszeliście kiedyś nazwisko aktorki Ashley Hinshaw? Nic dziwnego... Jej filmografia rozpoczyna się właściwie od tegorocznej produkcji "Kronika". O wiele większy rozgłos przyniósł jej jednak występ w filmie "About Cherry".

Wideo na temat: olivia munn aktorka
 • Mężczyźni w natarciu

  Można ich kochać, lubić albo tylko szanować. Mężczyźni. Póki nic nie zachwieje ich pewnością siebie, są największym cudem natury. Tom (Paul Schneider) jest facetem gotowym spełnić każde marzenie swojej ukochanej dziewczyny. Dla niej zdecyduje się nawet na najbardziej absurdalną misję w historii męskiego gatunku. Z pomocą swoich niezawodnych przyjaciół napadnie na bank, ale nie na byle jaki bank, bo na bank... spermy. Jak zakończy się najbardziej nieprawdopodobny skok w historii i co banda...

 • Zbaw nas ode złego

  Akcja filmu rozgrywa się w Nowym Jorku. Główny bohater, funkcjonariusz policji (Eric Bana), łączy siły z wydalonym z kościoła księdzem (Edgar Ramirez) i po zmroku bada przypadki opętań oraz innych zjawisk paranormalnych.

 • Bezwstydny Mortdecai

  Mortdecai wśród płci pięknej znany jest ze swego uroku oraz najbardziej zniewalającego wąsa na Wyspach Brytyjskich. Pewnego dnia wpada na trop zaginionego obrazu Goi zawierającego wskazówki pozwalające przejąć konto bankowe pełne zrabowanego złota. Mortdecai z właściwym sobie wdziękiem i nonszalancją rusza tropem obrazu flirtując przy tym z niemal każdą napotkaną pięknością. Apetyt na skarb ma jednak także rosyjski oligarcha, amerykański miliarder i pewien tajemniczy terrorysta. Największym...