• Informacje na temat:

  olivia williams zdjęcia

Artykuły na temat: olivia williams zdjęcia
 • "Jezioro marzeń": Co słychać u gwiazd serialu?

  Kiedy w 1998 roku rozpoczynały się zdjęcia do "Jeziora marzeń", nazwiska odtwórców głównych ról były ledwie rozpoznawalne w Hollywood. Serial okazał się hitem lat 90., a aktorzy zyskali status gwiazd. Jak dalej potoczyły się ich kariery? Kto lepiej wykorzystał swoje pięć minut w telewizji?

 • Nowości Netflix 2019: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada] Aktualizacja #45

  ...rozgrywa się od wiosny 1989 roku, gdy rozpoczęły się pierwsze przesłuchania chłopców, aż do 2014 roku, gdy skazani zostali oczyszczeni z zarzutów. W produkcji wystąpią Michael K. Williams, Vera(...) temu, że wkrótce będzie rządzić najsłynniejszą monarchią świata. Do tej pory Netflix zrealizował dwa z sześciu planowanych sezonów. W trzecim sezonie główne role zagrają Olivia Colman, Tobias Menzies...

 • "Furia" : Czterej pancerni i Pitt

  Brad Pitt robi na ekranie, co może, żeby jego nowe przedsięwzięcie - wojenna "Furia" odniosła sukces. Problem w tym, że niespecjalnie mu ktoś pomaga, a już najmniej reżyser i scenarzysta David Ayer.

 • Olivia Williams i Harvey Keitel polityczni

  Olivia Williams ( "Szósty zmysł" , "Pytanie do Boga" ) i Harvey Keitel ( "Święty dym" , "Mały Nicky" ) zagrają główne role w politycznym dreszczowcu zatytułowanym "The Limit", którego akcja rozgrywać się będzie na Bałkanach.

 • Ma brata aktora i cierpi na schizofrenię

  Mia Wasikowska ("Alicja w Krainie Czarów"), Olivia Williams ("Szósty zmysł") oraz Evan Bird ("Dochodzenie") dołączyli właśnie do obsady filmu "Maps To The Stars". Nad projektem pracuje David Cronenberg ("Niebezpieczna metoda").

 • Gwiazdorska obsada Polańskiego

  Tom Wilkinson i Jim Belushi dołączą do ekipy Romana Polańskiego w jego kolejnym filmie "The Ghost". Pojawią się obok Pierce'a Brosnana i Ewana McGregora.

 • Kate Hudson, Robert Downey Jr. i Dostojewski

  Amerykańscy gwiazdorzy Kate Hudson ( "U progu sławy" ) i Robert Downey Jr. ( "Cudowni chłopcy" ) wystąpią na planie najnowszego filmu Roba Reinera, twórcy przebojowej komedii romantycznej "Kiedy Harry poznał Sally" . Obraz zatytułowany "Alex and Emma" ma być luźną ekranizacją opowiadania Fiodora Dostojewskiego "Gracz".

 • Polański nominowany do Cezara

  Reżyser Roman Polański i operator Paweł Edelman - obaj za pracę nad "Autorem Widmo" - otrzymali nominacje do Cezarów, nagród przyznawanych przez Francuską Akademię Sztuki i Techniki Filmowej. Obraz zdobył łącznie osiem nominacji, w tym w kategorii najlepszy film.

 • Brytyjczycy nagradzają Gandalfa

  Sir Ian McKellen ( "X-MEN 2" , "Władca Pierścieni - Dwie Wieże" ) otrzyma nagrodę "Osobistości roku" za wielki i wszechstronny wkład wniesiony w rozwój brytyjskiego przemysłu filmowego. Ufundowane przez pismo Variety wyróżnienie aktor odbierze podczas szóstej edycji British Independent Film Awards. Tegoroczna odsłona prestiżowej imprezy odbędzie się 4 listopada, w londyńskiej sali Hammersmith.

 • Edukacja Jenny

  "Była sobie dziewczyna" , reż. Lone Scherfig, Wielka Brytania 2009, dystrybutor Gutek Film, premiera kinowa 19 marca 2010 roku.

Wideo na temat: olivia williams zdjęcia
 • Weekend z królem

  Niezwykły romans za kulisami wydarzeń, które zmieniły bieg drugiej wojny światowej. Pełna subtelnego dowcipu historia miłosna Daisy (Laura Linney), dalekiej kuzynki Franklina Delano Roosevelta (Bill Murray), której skrywana zażyłość z prezydentem wychodzi na jaw w trakcie pierwszej w amerykańskiej historii wizyty brytyjskiego monarchy Jerzego VI (Samuel West) i królowej Elżbiety (Olivia Coleman), wcześniej błyskotliwie sportretowanych przez Colina Firtha i Helenę Bonham Carter w oscarowej...

 • Mapy gwiazd

  Autor bestsellerowych poradników dr Stafford Weiss (John Cusack) jest szanowanym nestorem hollywoodzkiej dynastii. Choć zbił fortunę na doradzaniu innym, nie do końca radzi sobie z sytuacją we własnym domu. Jego żona Cristina (Olivia Williams) większość czasu poświęca karierze ich 13-letniego syna Benjiego, od kilku lat mającego poważane problemy z narkotykami. Ich dorastająca córka Agatha (Mia Wasikowska), u której lekarze zdiagnozowali piromanię, zaprzyjaźnia się z Jeromem (Robert...

 • Z miłości do...

  Para głównych bohaterów, Marion (Vanessa Redgrave) i Arthur (Terence Stamp), to starsze małżeństwo, mieszkające w obskurnym blokowisku w Newcastle. Ona, niezmiennie pogodna, otwarta na ludzi, uśmiechnięta i życzliwa, uczęszcza na próby chóru emerytów, prowadzone przez młodą nauczycielkę śpiewu, Elisabeth (Gemma Arterton) w osiedlowej świetlicy. On, zgorzkniały, mrukliwy tetryk, skłócony z synem (Christopher Eccleston), stroniący od ludzi, dowozi tylko swoją schorowaną żonę, na wózku...