• Informacje na temat:

  olivier martinez

Artykuły na temat: olivier martinez
 • Halle Berry (50 l.) i Olivier Martinez (50 l.) oficjalnie przestali być małżeństwem!

 • Halle Berry projektuje bieliznę

  Halle Berry, dziewczyna Bonda w "Śmierć nadejdzie jutro" i zdobywczyni Oskara za najlepszą rolę kobiecą w filmie "Czekając na wyrok", zapragnęła sprawdzić się w roli... projektantki seksownej bielizny. Najważniejszą częścią jej kolekcji są staniki i pończochy.

 • Olivier Martinez (50 l.) nie płakał długo po Halle Berry (49 l.)...

 • Detektyw Olivier Martinez

  Olivier Martinez ("Before Night Falls", "Niewierna" ) wystąpi u boku Angeliny Jolie w filmie "Taking Lives", który powstaje w wytwórniach Warner Bros. i Village Roadshow. Pierwszy klaps na planie opowieści padnie jeszcze w tym tygodniu. Zdjęcia realizowane będą w Montrealu.

 • Halle Berry i Olivier Martinez rozwodzą się!

  Rozwód Halle Berry (49 l.) i Oliviera Martineza (49 l.) jest już nieunikniony!

 • Olivier Martinez w "S.W.A.T."

  Olivier Martinez ("Before Night Falls", "Niewierna" ) dołączy do Samuela L. Jacksona, Colina Farrella, Jeremy'ego Rennera i Michelle Rodriguez w przygotowywanej przez studio Columbia Pictures filmowej wersji słynnego serial u lat 70., "S.W.A.T.". Aktor wcieli się w pełnym akcji obrazie w niebezpieczego przestępcę.

 • Halle Berry i Olivier Martinez: To już koniec ich małżeństwa?!

  W związku Halle Berry (48 l.) i Oliviera Martineza (49 l.) znów nie dzieje się najlepiej…

 • "Olivier Martinez zawsze wierny"

  Plotkarskie media sugerują, że powodem rozstania Kylie Minogue (38 l.) i Oliviera Martineza (41 l.) była niewierność francuskiego aktora. Jednak australijska wokalistka broni dobrego imienia swojego byłego partnera.

 • Halle Berry i Olivier Martinez przechodzą kolejny kryzys!

  Wiele wskazuje na to, że małżeństwo Halle Berry (47 l.) i Oliviera Martineza (48 l.) zmierza jednak ku końcowi…

 • Olivier Martinez i wikołaki

  Olivier Martinez ( "Niewierna" ), francuski aktor pracujący w Hollywood, a prywatnie narzeczony australijskiej gwiazdy muzyki pop Kylie Minogue, zagra główną rolę w filmie "Blood and Chocolate", którego produkcję przygotowuje studio MGM. Opowieść powstanie w oparciu o książkę Annette Curtis Klause pod tym samym tytułem.

Zdjęcia na temat: olivier martinez
Wideo na temat: olivier martinez
 • Halle Berry z mężem

  Halle Berry i Olivier Martinez na Lotnisku w Los Angeles.

 • Medicus

  Anglia, XI wiek. Rob Cole (Tom Payne) jako dziecko po śmierci rodziców przygarnięty został przez wędrownego balwierza (Stellan Skarsgard). Pod jego okiem uczył się reguł rządzących światem, a także opanował podstawy medycznej wiedzy. Życie chłopca odmienia spotkanie z wędrownym lekarzem, który, dostrzegając młodzieńczy talent i zapał, zaszczepia w nim marzenie o medycznych studiach pod kierunkiem sławnego na cały świat lekarza perskich królów Ibn Siny (Ben Kingsley). Podejmując decyzję o...

 • Robert Mitchum nie żyje

  Franky Pastor jest bezrobotnym aktorem. Cierpi na bezsenność, nic mu się nie udaje, nie potrafi już nawet marzyć. Arsene, jego menadżer, jest byłym wokalistą rockowym i kleptomanem. Też nic mu się w życiu nie udało. Dla zaspokojenia swoich niezrealizowanych ambicji postanawia zaryzykować wszystko: kradnie samochód i zabiera swojego "protegowanego" na rzekomo umówione spotkanie ze słynnym reżyserem. Franky ślepo podąża za swoim menadżerem, łykając na przemian witaminy i tabletki nasenne....

Dyskusje na temat: olivier martinez