• Informacje na temat:

  olivier martinez zdjęcia

Artykuły na temat: olivier martinez zdjęcia
 • Halle Berry jest w ciąży. Będzie miała...

  Aktorka Halle Berry (46 l.) jest w trzecim miesiącu ciąży i będzie miała synka. Ojcem jest Olivier Martinez, jej partner.

 • Olivier Martinez w "S.W.A.T."

  Olivier Martinez ("Before Night Falls", "Niewierna" ) dołączy do Samuela L. Jacksona, Colina Farrella, Jeremy'ego Rennera i Michelle Rodriguez w przygotowywanej przez studio Columbia Pictures filmowej wersji słynnego serial u lat 70., "S.W.A.T.". Aktor wcieli się w pełnym akcji obrazie w niebezpieczego przestępcę.

 • 50-letnia Helle Berry spodziewa się trzeciego dziecka?!

  Zdjęcia Halle Berry z imprezy wywołały sensację!

 • Detektyw Olivier Martinez

  Olivier Martinez ("Before Night Falls", "Niewierna" ) wystąpi u boku Angeliny Jolie w filmie "Taking Lives", który powstaje w wytwórniach Warner Bros. i Village Roadshow. Pierwszy klaps na planie opowieści padnie jeszcze w tym tygodniu. Zdjęcia realizowane będą w Montrealu.

 • Halle Berry do tej pory nie miała szczęścia w miłości. Wreszcie się to zmieniło?

  Berry.   Przyznała, że rozwodząc się rok temu z Olivierem Martinezem, a było to jej trzecie nieudane małżeństwo, bardzo się bała.  - Zrozumiałam, że nie mogę się przejmować opiniami innych. To moje życie(...) miłości do modela Gabriela Aubry’ego) i syna Maceo (ojcem jest Martinez). Robiła, co mogła, aby udowodnić otoczeniu, a przede wszystkim sobie, że da radę, bowiem może wszystko. Tak zresztą postępowała...

 • Halle Berry jest w ciąży

  Uznawana za jedną z najpiękniejszych i najseksowniejszych gwiazd Hollywood - Halle Berry, jest w trzecim miesiącu ciąży. Aktorka będzie miała synka. Jego ojcem jest francuski narzeczony artystki, Olivier Martinez, były wieloletni partner Kylie Minogue.

 • Halle Berry: Walka o córkę trwa!

  Halle zobaczyła zdjęcia Nahli, Gabriela i nowej partnerki, wpadła w szał. Utrudniając byłemu kontakty z córką, oznajmiła, że nie chce, by ktoś inny zastępował dziewczynce matkę. "Cóż za hipokryzja" - powiedział Gabriel. W tym samym czasie wyszedł już na jaw związek aktorki z Olivierem Martinezem (46). Nahla świetnie się czuje w towarzystwie nowego faceta mamy, która często zostawia dziewczynkę pod...

 • Halle Berry wśród rekinów

  17 sierpnia na sklepowych półkach zadebiutowała "Śmiertelna głębia" - nowy obraz "Śmiertelna głębia" to najnowszy film Johna Stockwella, autora kinowych przebojów "Błękitna fala" i "Błękitna głębia". Główne role zagrali zdobywczyni Oscara Halle Berry oraz Olivier Martinez.

 • 2013 pod znakiem baby boom!

  ...roku 46 lat. Halle w ciąży czuje się jednak świetnie. W lipcu wzięła ślub z Olivierem Martinezem. Teraz małżonkowie z niecierpliwością wyczekują pierwszego wspólnego potomka. Pierwsza żona(...)Żona Oliviera Janiaka, Karolina Malinowska urodziła w tym roku trzeciego syna! Do 3-letniego Christiana i 4-letniego Fryderyka, dołączył właśnie mały Julian. Dumny tata pęka z dumy, choć nie ukrywa...

 • Vodianova w głównej roli

  Natalia Vodianova zagra główną rolę w adaptacji książki Alberta Cohena "Belle du Seigner" ("Oblubienica Pana"), do której zdjęcia zaczęły się w poniedziałek w Genewie. Obok modelki w filmie pojawią się także Ed Stoppard i Marianne Faithfull.