• Informacje na temat:

  oliwa

Artykuły na temat: oliwa
 • "Love Island. Wyspa Miłości": Maciek wybrał Oliwię! A to nie wszystko! Cały odcinek 26 online

  W programie Polsatu "Love Island. Wyspa Miłości" nieustannie coś się dzieje. Fani show z niecierpliwością oczekiwali nowego odcinka, w którym miało się wyjaśnić, kogo ostatecznie wybierze Maciej. Oprócz jego wyboru oglądaliśmy także czułości Sylwii i Mikołaja czy szczerą rozmowę Beaty i Oliwii. Co jeszcze działo się w 26. odcinku "Love Island"? Zobaczcie cały odcinek online!

 • Colin Firth ukarany za samowolę

  Colin Firth i jego żona Livia Giuggioli otrzymali nakaz zburzenia małego budynku gospodarczego, zbudowanego bez wymaganych pozwoleń i zgody architekta pejzaży na terenie ich posiadłości w Citta della Pieve w Umbrii we Włoszech.

 • Na dobre i na złe

  724 Falkowicz i Kasia zaalarmowani przez Oliwię wracają wcześniej z podróży, by pomóc Matyldzie. Tymczasem Cezary, dziadek Michała, bierze udział w rekonstrukcji...

 • Izba lekarska wszczęła postępowanie ws. lekarza Anny Przybylskiej

  Rzecznik odpowiedzialności zawodowej Okręgowej Izby Lekarskiej w Gdańsku wszczął postępowanie ws. lekarza, który opiekował się Anną Przybylską. Sprawa dotyczy telewizyjnych wypowiedzi doktora na temat przebiegu choroby zmarłej w niedzielę aktorki.

 • "Na dobre i na złe": Szokując odkrycie

  ​Pierwszą osobą, która dowie się, że Oliwię (Marta Bryła) łączy relacja natury uczuciowo-seksualnej z radiologiem Pawłem (Marcin Sianko), będzie Andrzej (Michał Żebrowski)...

 • Pogrzeb Anny Przybylskiej: Monika Olejnik krytykuje tabloidy

  Monika Olejnik skrytykowała tabloidy za zignorowanie prośby rodziny Anny Przybylskiej o nierobienie zdjęć podczas pogrzebu aktorki. Dziennikarka skomentowała również niedyskretne zachowanie lekarza Dariusza Zadrożnego.

 • ​"Na dobre i na złe": Adam oświadczy się Wiktorii

  Podczas firmowej imprezy Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) po cichu poprosi Wiki (Katarzyna Dąbrowska), by za niego wyszła. Lecz Consalida - widząc przed oczami Oliwię (Marta Bryła) - odmówi mu...

 • 65 lat temu powstała Wytwórnia Filmów Oświatowych

  65. urodziny obchodzi w poniedziałek Wytwórnia Filmów Oświatowych w Łodzi - jedna z najstarszych instytucji filmowych w Polsce. Przez wiele lat WFO była jednym z największych producentów filmów krótkometrażowych - edukacyjnych, przyrodniczych, dokumentalnych i fabularnych.

 • "Na dobre i na złe": Marta Bryła wspomina pracę na planie pierwszej polskiej telenoweli historycznej

  Marta Bryła, którą po wakacjach znów – po kilkumiesięcznej przerwie - będziemy oglądać jako Oliwię w „Na dobre i na złe”, z ogromnym sentymentem wspomina miesiące, które spędziła na planie „Korony królów”, wcielając się w Aldonę, czyli pierwszą żonę Kazimierza III Wielkiego (Mateusz Król). - To był cudowny czas – mówi, choć wiadomo, że – delikatnie mówiąc – nie przepadała za wszystkimi koleżankami, z którymi spotykała się przed kamerą...

 • Agnieszka Cegielska: Niepoprawna optymistka

  Widzowie ją uwielbiają - za ciepły uśmiech i dobre serce. Agnieszka Cegielska opowiada, co jest dla niej prawdziwym sensem życia i co sprawia, że nigdy nie narzeka.

Zdjęcia na temat: oliwa
Dyskusje na temat: oliwa