• Informacje na temat:

  oliwia woliński

Artykuły na temat: oliwia woliński
 • Woliński nadal poniża modelki

  ..."Dno totalne, koń wygląda lepiej, pit bull to przy tobie pikuś" - tak Dawid Woliński , juror "Top Model", zwraca się do młodych dziewczyn.

 • Woliński: Nie pozwolę córce zostać modelką!

  ..."Ciężko pracuję, buduję Oliwii zaplecze finansowe, by nie musiała zarabiać jako nastoletnia modelka, uczyć się między pokazami, samotnie podróżować po świecie" - mówi projektant Dawid Woliński .

 • Serialowy przewodnik

  Wspólnej" odc. 1647 Marta jest świadkiem akcji ratującej życie Pawła Wolińskiego, którego nagle przywieziono na oddział Kamila. Ta sytuacja przywołuje u niej traumatyczne wspomnienia śmierci Janusza(...) z nią porozmawiał. Ordynator Ostrowski robi wymówki Wolińskiemu: mało brakowało, żeby sam doprowadził do swojej śmierci! Mężczyzna przeprasza i tłumaczy, że chciał zacząć żyć tak, jak przed przeszczepem...

 • Trzeba mieć pomysł na siebie

  Jeden z jurorów "Top Model. Zostań modelką". Ubiera gwiazdy, choćby Małgorzatę Kożuchowską. Ma też swoją muzę, modelkę i aktorkę Ditę Von Teese. - Cenię osoby, które same w sobie są dziełem sztuki. A ona taka jest! - przekonuje.

Wideo na temat: oliwia woliński
 • Fenomen

  "Fenomen" to nieprzyzwoicie śmieszna komedia, nawiązująca do najlepszych tradycji gatunku, pełna zaskakujących zwrotów akcji, barwnych postaci i zabawnych dialogów, które mają szansę na trwałe zapisać się w pamięci kinomanów. Gwiazda filmowa Agnieszka (Ewa Hornich), rozpieszczona córka miliardera Oliwia (Monika Dryl) oraz jej gotowa na wszystko i wszystkich przyjaciółka o wielkim sercu, choć małym rozumie - Jadźka (Anna Oberc). Mimo iż trzy dziewczyny skrajnie różnią się od siebie, łączy je...