• Informacje na temat:

  oliwier janiak

Artykuły na temat: oliwier janiak
 • Kuba Wesołowski ożenił się z Agnieszką Szczurek!

  ...znajomych pary, m.in. przyjaciela pana młodego, aktora Macieja Zakościelnego oraz przyjaciółki Karolina Malinowskiej z mężem Oliwierem Janiakiem.

 • "Mali giganci": "Niesprawiedliwy wybór" Kuby Wojewódzkiego

  W drugim odcinku "Małych gigantów" spore emocje wzbudziły występy dziewczynek rywalizujących o miejsce w drużynie Piotra Rubika.

 • Agata Młynarska ostro o show TVN!

  ...w pamięci mały chłopczyk, który niezwykle przeżył swoją porażkę i naśmiewanie się jurorów! "Nie mogę przestać myśleć o małym Zbyszku z programu Mali Giganci. Po rozmowie kwalifikacyjnej z Oliwierem Janiakiem wyleciał z okrzykiem, że mama nie uwierzy, że znalazł się w programie. W chwilę później został przepytany przez jury o losy swojej żony i trójki dzieci, co zwłaszcza Kubie dawało pole do...

 • "Mali giganci": "Znakomita" córka Mariusza Totoszki

  Jedną z uczestniczek, która zrobiła największe wrażenia na jurorach programu "Mali giganci", była Julia Totoszko, córka wokalisty Mariusza Totoszki i jego byłej żony Marty Smuk.

 • Serialowy przewodnik

  ...opiekowała się staruszka, przyjechał bezwzględny hycel Janiak, staje w obronie psiaków. W tym momencie mężczyzna robi się agresywny i dochodzi do szarpaniny. Z opresji dziewczynę ratuje nowy właściciel posesji należącej wcześniej do pani Olgi. Okazuje się, że to Michał wynajął Janiaka, ale był przekonany, iż mężczyzna odwiezie psy do schroniska i trafią one do adopcji, a nie zostaną uśpione...

 • "Mali Giganci" rządzą w telewizji!

  Już drugi tydzień z rzędu nowy program "Mali Giganci" zgromadził przed telewizorami najwięcej widzów. Tym razem show TVN obejrzało 3,69 mln widzów.

 • Serialowy przewodnik

  ..., co udało mu się już załatwić. Przy okazji prosi Chodakowską o pomoc w sprawie Janiaka, hycla, który oskarżył go o napaść i pobicie. Kobieta bez chwili wahania zgadza się zeznawać na jego korzyść. W tym(...) jedzie na pogrzeb Oliwiera. Zwoleńska cały czas udaje przed Maciejem, że wierzy, iż Jakubczyk po- pełnił samobójstwo. Tymczasem Alina niespodziewanie odwiedza Wilka  w mieszkaniu Natalii. Biznesmen za...

 • "Mali giganci": Julia Totoszko jest "Happy"

  Za nami pierwsze starcie drużyn w programie "Mali giganci". Znów wysokie noty zebrała 9-letnia Julia Totoszko, choć jednocześnie jurorzy dyskretnie ją skrytykowali.

 • "Mali Giganci": Jaką trenerką jest Natalia Lesz?

  Natalia Lesz jest jedną z trenerek w popularnym show "Mali Giganci". Odkąd popularna aktorka i wokalistka sama została mamą, lepiej rozumie dzieci i umiejętnie łączy macierzyństwo z pracą.

 • "Mali Giganci": Wkrótce bitwa drużyn!

  Piękny śpiew, świetny taniec i niesamowicie rozgadane buzie. Uczestników niezwykłego talent-show "Mali Giganci" czeka prawdziwy pojedynek. Ich trenerzy zdradzili, jak motywują i wspierają swoich podopiecznych.

Zdjęcia na temat: oliwier janiak