• Informacje na temat:

  olszański michał

Artykuły na temat: olszański michał
 • Michał Olszański: Jestem dumny z obu synów

  ...​Michał Olszański (64 l.) długo dorastał do roli ojca. Przez lata na pierwszym miejscu stawiał pracę i przegapił moment, gdy jego synowie najbardziej potrzebowali wsparcia. Kryzys dopadł także jego małżeństwo.

 • Anna Popek i Michał Olszański: Zgrany duet

  Poza pracą łączy ich miłość do zwierząt i nietuzinkowe poczucie humoru. Prowadząc poranny program "Pytanie na śniadanie", od lat fundują widzom sporą dawkę energii, której sami mają pod dostatkiem.

 • Michał Olszański w żałobie

  Michał Olszański (61 l.), dziennikarz Telewizji Polskiej i radiowej Trójki, przechodzi trudne chwile. 2 listopada zmarła jego mama Barbara, która dwa lata temu przeszła udar mózgu i od tamtego czasu poruszała się na wózku inwalidzkim.

 • "Przygarnij mnie": Nowy program. Wardęga w jury!

  Już w niedzielę, 29 marca, rusza nowy program TVP2 "Przygarnij mnie", w którym siedmioro uczestników przygarnie na stałe psy ze schroniska. Na fotelach jurorów zasiądą: Sylwester Wardęga, Olga Frycz i Michał Olszański. Zobaczcie, jak wyglądają psy, które znalazły miłość i szczęśliwy dom.

 • Michał Olszański: Żona zawsze była dla mnie wsparciem!

  Michał Olszański (63 l.) jest wdzięczny losowi, że na jego drodze postawił tak wspaniałą kobietę. To ona wspierała go w trudnych chwilach, gdy przed laty siedział w więzieniu. To również żona wytłumaczyła mu, że orientacja jednego z ich synów nie ma żadnego znaczenia, bo najważniejsze jest to, że ze swoim partnerem jest szczęśliwy. "Dziś mamy bardzo fajne relacje" - cieszy się dziennikarz.

 • Olbrychski, Szapołowska i Simlat w najlepszym debiucie roku

  13 marca na ekrany polskich kin trafi "Piąte: nie odchodź" w reżyserii Katarzyny Jungowskiej. Film został uhonorowany nagrodą im. Janusz Morgensterna dla najlepszego debiutu 2014 roku. W obsadzie: wybitnie uzdolniona aktorka młodego pokolenia Michalina Olszańska, Łukasz Simlat, Grażyna Szapołowska, Daniel Olbrychski oraz debiutująca na ekranie piosenkarka Patrycja Markowska.

 • Syn Michała Olszańskiego: Katechetka powiedziała mi, że bycie gejem to grzech

  Antek Olszański udzielił wspólnego wywiadu z ojcem, dziennikarzem TVP Michałem Olszańskim (64 l.), w którym opowiedział o wzajemnych relacjach i życiu geja w Polsce.

 • Telekamery 2015: Oto laureaci, czyli najlepsi w telewizji!

  Znamy tegorocznych laureatów Telekamer. W poniedziałek, 9 lutego, w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie, magazyn "Tele Tydzień" już po raz 18. ogłosił wyniki plebiscytu. W gronie laureatów znaleźli się między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Michał Żebrowski, Agnieszka Chylińska, Tadeusz Sznuk i Przemysław Babiarz.

 • Magdalena i Michał Olszańscy: Trudności już za nimi!

  W przyszłym roku Michał (61 l.) i Magda (60 l.) Olszańscy obchodzić będą 40-lecie małżeństwa. Oboje nie czekają na ostatnią chwilę i już wzięli się za przygotowania. W podwarszawskich Chyliczkach(...) pewną zołzowatość. Zresztą ma ksywkę „Kobra”, ponieważ często syczy. Dla mnie to była miłość od pierwszego wejrzenia" – wspomina Olszański. Przyznaje, że od początku interesował go związek z kobietą...

 • Anna Popek: Dojrzałam jako matka, kobieta oraz dziennikarka

  - Ważny jest refleks i sympatia wobec ludzi. Trzeba też przyzwyczaić organizm do wczesnego wstawania. Rano lepiej nie mieć podkrążonych oczu i kłopotów z koncentracją - przyznaje dziennikarka Anna Popek.

Zdjęcia na temat: olszański michał