• Informacje na temat:

  olszewska kto to w m jak milosc

Artykuły na temat: olszewska kto to w m jak milosc
 • "M jak miłość": Agnieszka Olszewska w poszukiwaniu miłości

  ...... Olszewska, choć urodziła Chodakowskiemu córkę, musiała pogodzić się z tym, że przegrała rywalizację o miejsce w jego sercu. Igranie z uczuciami - Agnieszka, jak każda kobieta, potrzebuje(...) związał się z Izą (Adriana Kalska). Kto wie, być może gdyby Olszewska nie odtrąciła zakochanego w niej do szaleństwa Adama Wernera (Jacek Kopczyński), jej losy potoczyłyby się inaczej i nie musiałaby...

 • "M jak miłość": Walczą o tę samą kobietę?

  Przez lata prokurator Agnieszka Olszewska (Magdalena Walach) marzyła o Tomku (Andrzej Młynarczyk). Jednak niedawno na horyzoncie pojawił się kolejny Chodakowski - Grzegorz (Wojciech Majchrzak). Równie atrakcyjny i do wzięcia! Sporo będzie się działo w najbliższych odcinkach serialu "M jak miłość".

 • "M jak miłość": Nowy początek?

  Przed nami 1438. odcinek „M jak miłość”, kto tym razem będzie walczyć w serialu o szczęście i... zacznie nowy rozdział życia?

 • "M jak miłość": Co zrobi Hanka?

  Zraniona Hanka musi mieć czas, żeby poskładać to, co się w jej życiu rozsypało. Na szczęście spotka kogoś, kto jej pomoże. W "M jak miłość" pojawia się, znany m.in. z "Rancza" , Paweł Królikowski.

 • "M jak miłość": Szokujący romans

  ...). - Jakaś Agnieszka do ciebie wydzwania... I to nie jestem ja - zauważy kelnerka. - A więc kto? Lekarz zdenerwuje się tym pytaniem i zarzuci partnerce inwigilację. Kłótnia kochanków skończy się tym(...), a ja mam dość samotności i, na litość boską, choćby z draniem, ale należy mi się w końcu jakaś randka. Plany Olszewskiej skomplikuje niespodziewana kontuzja lewej ręki. Gdy lekarz z przychodni...

 • Zamieniła "M jak miłość" na...

  Rola pięknej, ale bardzo kapryśnej gwiazdy filmowej, która pojawi się 3. odcinku 4. serii "Komisarza Aleksa" i sprawi, że Michałowi Orliczowi (Antoni Pawlicki) przez chwilę mocniej zabije serce, to pierwsze wcielenie Joanny Koroniewskiej po tym, jak rozstała się z serialem "M jak miłość"...

 • M jak miłość

  Tomek wyjeżdża służbowo z Agnieszką do Opola. Dostrzega jej ciążę i otwarcie pyta Olszewską, kto jest ojcem dziecka. Anna opowiada Wernerowi o dramacie,...

 • Zajdzie w ciążę! Kto ojcem?

  Udane życie osobiste Magdaleny Walach daleko odbiega od losów jej bohaterki. W "M jak miłość" ostra prokurator marzy o dziecku. Kogo wybierze na ojca ta samotna kobieta?

 • "M jak miłość": Nowe szczegóły powakacyjnych odcinków!

  Morderstwo i nowy kochanek Asi?! Sprawdźcie, co wydarzy się w "M jak miłość" po wakacjach!

 • Kto zatańczy najlepiej?

  W drugim odcinku 12. edycji "Tańca z gwiazdami" na parkiecie będą rywalizowały panie. Która okaże się najlepsza? Zobaczymy m.in. tańczącą Edytę Górniak, Patrycję Kazadi, Dorotę Zawadzką i Marię Niklińską.

Zdjęcia na temat: olszewska kto to w m jak milosc
Wideo na temat: olszewska kto to w m jak milosc
 • "M jak miłość": Czy Agnieszka wyzna prawdę?

  Tomek wyjedzie z Agnieszką służbowo do Opola. W trakcie podróży Chodakowski dowie się, że przyjaciółka jest w ciąży. Otwarcie zapyta, kto jest ojcem. Czy Olszewska wyzna prawdę?