• Informacje na temat:

  omar epps aktor

Artykuły na temat: omar epps aktor
 • "Dr House": Gwiazdy po latach

  ...​16 listopada minęła dekada, odkąd świat poznał metody działania złośliwego Gregory’ego House’a i jego ekipy. Postanowiliśmy sprawdzić, jak aktorzy wykorzystali swoje pięć minut sławy, które niewątpliwie dał im jeden z najpopularniejszych seriali medycznych ostatnich lat.

 • Kolejna gwiazda odchodzi z serialowego hitu

  Wilson) i Omar Epps (dr Foreman) przedłużyli już swoje kontrakty na kolejny sezon tej produkcji. Już wcześniej wiadomo było, że w ósmym sezonie znów będzie można oglądać Olivię Wilde ("Trzynastkę(...) związanego z nowymi możliwościami dla aktorki i producentki, które się przede mną otwierają" - oznajmiła Edelstein w oficjalnym oświadczeniu. 44-letnia aktorka wcielała się w serialu w rolę dr Lisy Cuddy...

 • "House" bez Cuddy?

  ..." - oznajmiła aktorka w oficjalnym oświadczeniu. Od ubiegłego tygodnia było wiadomo, że reszta ekipy "Dr House'a" - Robert Sean Leonard (dr Wilson) i Omar Epps (dr Foreman) - przedłużyła już swoje(...)Niedawno informowaliśmy was, że przyszły, ósmy sezon "Dr. House'a" zapewne będzie ostatnim. Aktorzy są już zmęczeni, a scenarzyści także nie mają już jakiejś spójnej wizji, jak kontynuować losy...

 • Omar Epps w nowym "Alfiem"

  Omar Epps ( "Dracula 2000" , "Brother" ) dołączy do obsady remake'u filmu "Alfie" (1966), w którym wystąpił Michael Caine. Nowy obraz będzie opowieścią o niepoprawnym podrywaczu, który zostaje zmuszony do zmiany poglądów na temat miłości. Główną rolę w projekcie objął Jude Law ( "Sztuczna inteligencja" , "Droga do zatracenia" ).

 • Meg Ryan walczy o Omara Eppsa

  Jak już informowaliśmy, Meg Ryan zagra główną rolę w filmie "Against the Ropes" opowiadającym historię Jackie Kallen, kobiety pracującej jako manager zawodowych bokserów. Ostatnio producenci obrazu poinformowali, iż u boku aktorki wystąpi Omar Epps.

 • Nominacje do nagród filmowych MTV

  Pięć nominacji do tegorocznych nagród MTV zdobył film Ridley'a Scotta "Gladiator" . Uroczysta, dziesiąta już, ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 2 czerwca. Retransmisja gali zaplanowana jest na 7 czerwca. Uroczystość poprowadzą Jimmy Fallon i Kirsten Dunst.

 • Odchodzi z serialu "Dr House"

  Lisa Edelstein, znana przede wszystkim z roli Cuddy w serialu "Dr House" postanowiła opuścić obsadę produkcji. Gwiazda występowała w tym telewizyjnym hicie o genialnym, acz ekscentrycznym lekarzu przez siedem sezonów, czyli od jego początku.

 • Video, DVD: "Alfie"

  W czwartek, 2 czerwca, na video i DVD (do wypożyczenia) zadebiutuje dramat "Alfie" z Judem Law w tytułowej roli. Aktorowi na planie opowieści partnerowały piękne panie - między innymi Jane Krakowski, Nia Long, Susan Sarandon, Marisa Tomei, Sienna Miller.

 • Wes Craven i klątwa wilkołaka?

  Wes Craven, mistrz kina grozy ("Koszmar z ulicy Wiązów", seria "Krzyk" ), ma kłopoty z dokończeniem realizacji swojego najnowszego filmu. Wytwórnia Dimension przerwała, na cztery tygodnie przez planowanym końcem zdjęć, produkcję obrazu "Cursed" - osadzonego we współczesnej scenerii horroru o wilkołaku. Podobno przyczyną takiej decyzji były kłopoty z przygotowaniem efektów specjalnych.

Wideo na temat: omar epps aktor
 • Omar

  Głęboko osobisty film o miłości, przyjaźni i zdradzie, w cieniu izraelskiego muru bezpieczeństwa. Palestyński kandydat do Oscara, zdobywca Nagrody Specjalnej Jury w sekcji Un Certain Regard na MFF w Cannes. Omar jest piekarzem w okupowanej Palestynie. Ląduje po drugiej stronie ruchu oporu, gdzie musi stawić czoła trudnym decyzjom. Jego przyjaciele zostają schwytani i poddani torturom muszą wybierać pomiędzy lojalnością a życiem. Podejrzenia i zdrada wystawiają na próbę jego zaufanie do kumpli...

 • Nieobliczalni

  "Nieobliczalni" to dwaj skrajnie różni paryscy policjanci, dla których nie ma ludzi nietykalnych. Będą musieli oni rozwikłać kryminalną zagadkę, a przy okazji zadrzeć z wysoko postawionymi ludźmi władzy, którym wydaje się, że są... nietykalni. W "Nieobliczalnych" Omar Sy, gwiazda "Nietykalnych", najbardziej kasowego francuskiego filmu wszech czasów, występuje w głównej roli. Wciela się w Ousmane'a Diakhité, policjanta z przedmieść Paryża i wielkiego fana cyklu "Gliniarz z Beverly Hills". Jego...

 • Samba

  Główny bohater (Omar Sy) to imigrant z Senegalu, który od 10 lat mieszka we Francji. Mężczyzna ledwo wiąże koniec z końcem, imając się słabo opłacanych zajęć. Jego życie odmieni się dopiero, gdy spotka na swojej drodze wypaloną menedżerkę Alice (Charlotte Gainsbourg).

Dyskusje na temat: omar epps aktor