• Informacje na temat:

  omar sharif aktor

Artykuły na temat: omar sharif aktor
 • Michael Douglas o swoim przyrodzeniu!

  .... jego ojca, który miał nietypowy podbródek, czy Omara Sharifa szczycącego się przerwą między zębami, Douglas nie czekając na dokończenie pytania wyznał spontanicznie z rozbrajającą szczerością „a ja(...)Aktor jakiś czas temu szczerze opowiedział o trudnym czasie, jaki przeszedł po chorobie. Wyjawił także, że w pewnym momencie jego małżeństwo z Catheriną Zeta-Jones wisiało na włosku. Teraz znów...

 • Omar Sharif ma Alzheimera

  Egipski aktor Omar Sharif, pamiętny "Lawrence z Arabii", ma Alzheimera - potwierdził w poniedziałek w rozmowie z agencją The Associated Press agent gwiazdora, Steve Kenis.

 • Omar Sharif wspomina

  Omar Sharif ( "Lawrence z Arabii" , "Doktor Żywago" ), wybitny aktor pochodzenia egipskiego, przybył na 60. festiwał filmowy w Wenecji, by odebrać honorowego Złotego Lwa za całokształt twórczości. Przy okazji gwiazdor dzielił się wspomnieniami ze swojej bogatej kariery. Wykonawca opowiadał także o swoch poglądach na dzisiejszy świat.

 • Omar Sharif spoliczkował dziennikarkę

  Egipski aktor Omar Sharif uderzył w twarz dziennikarkę jednej ze stacji telewizyjnych podczas Doha Tribeca Film Festival w Katarze.

 • Omar Sharif: Prezydent do dymisji!

  Słynny aktor pochodzący z Egiptu Omar Sharif powiedział w niedzielę w wywiadzie dla francuskiego radia "France Inter", że "jest solidarny z ludem Egiptu" i pragnie upadku prezydenta Hosniego Mubaraka.

 • 80 lat Omara Sharifa

  Egipski aktor Omar Sharif, najbardziej znany z tytułowej kreacji w "Doktorze Żywago" z 1965 roku, która przyniosła mu Oscara, obchodzi dziś 80. urodziny.

 • Sharif i Minghella: Amerykańskie hołdy

  Aktor Omar Sharif ( "Lawrence z Arabii" , "Doktor Żywago" ) i reżyser Anthony Minghella ( "Angielski pacjent" , "Utalentowany pan Ripley" ) zostaną wkrótce uhonorowani przez Amerykański Instytut Filmowy (AFI - American Film Institute). Obaj artyści będą uczczeni podczas rozpoczynającego się 6 listopada w Los Angeles festiwalu filmowego AFI.

 • Chcą zagrać w polskim filmie!

  "Wygrany" to roboczy tytuł filmu, do którego realizacji przygotowuje się polski reżyser Wiesław Saniewski. Obraz będzie wspólną produkcją Polski, USA, Francji i Niemiec. Jedną z głównych ról zagra w nim Harvey Keitel lub Omar Sharif - wyjawił reżyser.

 • Kapitan Nemo i protoplasta Jamesa Bonda

  Kolejni aktorzy dołączają do obsady filmu "The League of Extraordinary Gentlemen". Ostatnio realizatorzy poinformowali, iż w roli kapitana Nemo wystąpi indyjski aktor Irfan Khan ( "Wojownik" ), natomiast jako "Campion Bond" na planie pojawi się pochodzący z Australii Richard Roxburgh ( "Moulin Rouge" ).

 • IMAX Kraków: "Tajemnice Egiptu"

  Od piątku, 21 maja, na wielkoformatowym ekranie kina Panasonic IMAX w Krakowie można oglądać "Tajemnice Egiptu 2D" . Jest to pierwsza produkcja National Geographic zrealizowana w technologii IMAX, która odkrywa tajemnice i skarby fascynującego imperium, które powstało 5 tysięcy lat temu. Na użytkowników INTERIA.PL czekają dwa podwójne zaproszenia na film!