• Informacje na temat:

  one pokazaly

Artykuły na temat: one pokazaly
 • Maciej Musiał pokazał dziewczynę. Fani nie dowierzają!

  Maciej Musiał (24 l.) wreszcie znalazł dziewczynę, która skradła jego serce. Jak donoszą tabloidy, aktor jest zakochany po uszy. Wiemy, kim jest jego wybranka!

 • TVP nie pokaże spotu "Dość olewania"

  Telewizja Polska zdecydowała się nie pokazywać na swej antenie spotu "Dość olewania" przygotowanego w ramach kampanii społecznej "Obywatele decydują".

 • Kasia Warnke pokazała zdjęcie z ciążowej sesji! Sporo pokazała!

  ...i mają świadomość upływającego czasu.  Jednak kiedy pojawiły się plotki o ciąży, Kasia natychmiast zaprzeczyła, choć później okazały się one być prawdziwe. W rozmowie z "Urodą Życia" wyjaśniła(...):  "Mam gorsze momenty, kiedy w grę wchodzą tylko dres i oglądanie seriali, ale wciąż uprawiam jogę, choć rzadziej i w ograniczonej wersji, pływam, chodzę na spacery" - relacjonowała w wywiadzie.  Teraz...

 • Sam Smith pokazał swojego chłopaka

  Brytyjski wokalista Sam Smith, uznany za jedno z muzycznych objawień 2014 roku, pokazał na Instagramie zdjęcia ze swoim chłopakiem, dokonując w ten sposób coming outu.

 • Aleksandra Żebrowska pokazała nieidealne ciało!

  Aleksandra Żebrowska (31 l.) słynie z poczucia humoru i dystansu do życia. Obserwatorzy celebrytki przywykli już do zdjęć i opisów wypełnionych po brzegi ironią.  Social media prowadzone przez żonę(...) Ola Domańska. Zachęca gwiazdy do publikowania swoich naturalnych zdjęć, na których często widać cellulit czy rozstępy. Akcja ma zwrócić uwagę na problem związany z obecnie panującym na świecie kanonem...

 • Berlinale: Szumowska pokazała nowy film

  Małgorzata Szumowska pokazała w poniedziałek, 9 lutego, na 65. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Berlinale swój nowy film "Body/Ciało" ubiegający się w konkursie głównym o Złotego Niedźwiedzia. Ze względu na duże zainteresowanie pokaz prasowy odbył się w dwóch kinach.

 • Roksana Węgiel pokazała chłopaka

  ...stylizacje. - Przy tym wszystkim córka jest normalną nastolatką, która codziennie rano spieszy się do szkoły, czyta lektury i pisze sprawdziany. Nie wymagamy od niej czerwonego paska na świadectwie...

 • Nie chce pokazać "Pięćdziesięciu twarzy Greya" rodzinie

  Adaptacja powieści erotycznej E. L. James "Pięćdziesiąt twarzy Greya" przyciągnie do kin miliony widzów, ale Dakota Johnson, która wciela się w rolę Anastasii Steele, wolałaby nie pokazywać filmu rodzinie.

 • Anna Lewandowska pokazała twarz Klary!

  Anna Lewandowska (31 l.) ku zaskoczeniu wielu opublikowała zdjęcie, na którym widać twarz jej córeczki, Klary (2 l.).

 • "Hell's Kitchen": Tego nie pokazano w telewizji!

  We wczorajszym odcinku "Piekielnej Kuchni" po raz pierwszy w historii polskiej edycji kulinarnego show pojawiły się gwiazdy. Aktorka Elżbieta Romanowska znalazła się w przegranej drużynie i za karę musiała zjeść... wołową nerkę.

Zdjęcia na temat: one pokazaly
 • Paulina Krupińska pokazała córeczkę!
 • Aleksandra Kwaśniewska pokazała zdjęcie z dzieciństwa!
Wideo na temat: one pokazaly
 • Qczaj pokazał mieszkanie

  Qczaj to bardzo znany trener personalny. Jak wygląda jego mieszkanie? Celebryta pokazał wnętrze swojego apartamentu i opowiedział o tym, co było dla niego największą inspiracją przy jego urządzaniu. – Mnie zależało na tym, żeby to mieszkanie było moje, żeby było ciepłe – zdradził. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Jerzy Kryszak pokazał syna. Przystojniak?

  Syn Jerzego Kryszaka, Kamil, opowiedział w "Dzień Dobry TVN", jak zaczęła się jego przygoda z muzyką. Czy ojciec zachęcał go do tworzenia? - Parę lat temu nie do końca byłem zadowolony, że Kamil coraz bardziej wciąga się w gitarę - mówił satyryk. Co jeszcze zdradził? (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Sandra Kubicka pokazała pierścionek zaręczynowy

  znajdziemy miejsce, w którym możemy się spotkać. Para na co dzień mieszka w Miami. Dom ma także w Aspen, gdzie najczęściej się spotyka. Tam też para zaręczyła się w minione Boże Narodzenie. - Cedris kupił pierścionek w Paryżu, a ja mam obsesję na punkcie tego miasta. Jak on mnie dobrze zna - śmieje się Sandra. - Kiedy tam jestem, czuję się najszczęśliwsza. Miasto miłości. Kiedy możemy spodziewać