• Informacje na temat:

  opania i syn

Artykuły na temat: opania i syn
 • Marian Opania: Z żoną rozwodzimy się co tydzień

  Marian Opania (74 l.) w wywiadzie dla magazynu "Na Żywo" opowiedział o kryzysach w swoim związku z Anną, z którą jest już od 50 lat. Aktor nie ukrywa, że jest cholerykiem i ma "diabelski charakter".

 • Rodzinny klan Opania: Ojciec, syn i wnuk

  Ojciec, syn i wnuk. Wszystkich trzech łączy nie tylko nazwisko Opania, lecz także niekwestionowany talent. Nestor rodu, Marian, jest wybitnym artystą. Jego syn Bartosz także ma wyrobione nazwisko. Najmłodszy z całej trójki, Filip, dwa lata temu skończył szkołę aktorską. Mało kto wie jednak, że tak naprawdę wszystko zaczęło się dużo wcześniej...

 • Marian Opania rozlicza się ze swoim alkoholizmem

  Marian Opania (75 l.) zdaje sobie sprawę, że uzależnienie od alkoholu niemal zrujnowało mu życie. Uratowała go wiara i miłość rodziny. Dziś rozlicza się z demonami na scenie.

 • Bartosz Opania: Byle kaszel to nowotwór płuc?

  W "Na dobre i na złe" wykazuje się sporą wiedzą medyczną. Może pomylił się z powołaniem?

 • "Klan": Filip Opania u Lubiczów, czyli niedaleko pada jabłko od jabłoni

  ..." oraz “Na sygnale". Przypomnijmy, że Filip Opania przyszedł na świat, gdy jego tata Bartosz, czyli doktor Witek Latoszek z "Na dobre i na złe", miał niespełna 20 lat. I choć związek jego rodziców nie wytrzymał próby czasu, ojciec i syn są w bardzo dobrych stosunkach. O Filipie bardzo serdecznie wypowiada się także jego dziadek Marian Opania, czyli Andrzej Przybysz z "Prawa Agaty". W jednym...

 • Aktorstwo ma we krwi

  Już niebawem w telenoweli "Klan" pojawi się nowy bohater, którego zagra Filip Opania, czyli syn Bartosza i wnuk Mariana.

 • Marian Opania boi się, że choroba wróci

  ...z czasów liceum w Puławach, miała dosyć męża ciągle "na rauszu". Zagroziła rozwodem. Aktor do dziś ma wyrzuty sumienia, że przez pijaństwo zafundował swojemu synowi Bartkowi (47 l.) trudne dzieciństwo...

 • Kompleksy Mariana Opani

  "Kompleksy? Jeszcze jakie - do dzisiaj je mam" - wyznał Marian Opania. Aktor zdradza też, jak w młodości chciał... dodać sobie kilka centymetrów wzrostu.

 • Marian Opania szczerze o swojej walce z nałogiem alkoholowym!

  Marian Opania (73 l.) wie, co znaczy być uzależnionym. Na szczęście wygrał z nałogiem. Dziś zastanawia się, jak pomóc koleżance.

 • Tamara Arciuch: Nie ma co narzekać

  Piękna kobieta o intrygującej urodzie i świetna aktorka. Choć dziś Tamarę Arciuch znają wszyscy - popularność zawdzięcza serialom "Niania", "Ojciec Mateusz" i "M jak miłość" oraz filmowi "Wesele" - ona sama twierdzi, że z chęcią grałaby więcej. Nie narzeka jednak, bo wie, że życie aktora to wieczna sinusoida.

Zdjęcia na temat: opania i syn
Dyskusje na temat: opania i syn