• Informacje na temat:

  opania nie zagra

Artykuły na temat: opania nie zagra
 • Opania już po operacji

  Marian Opania, którego publiczność pokochała za rolę profesora Zyberta w serialu "Na dobre i na złe", przeszedł ostatnio poważną operację.

 • Marian Opania: 50 lat na ekranie

  Marian Opania obchodzi w tym roku 50-lecie swojej pracy artystycznej. W rozmowie z PAP Life aktor wspomina swoje początki oraz tłumaczy, dlaczego - mimo tylu lat doświadczenia - nie okiełznał tremy.

 • "Klan": Filip Opania u Lubiczów, czyli niedaleko pada jabłko od jabłoni

  Ten 24-latek, który aktorstwo odziedziczył w genach, studiował w Warszawskiej Szkole Filmowej. Rola w “Klanie" nie jest bynajmniej jego debiutem. Wcześniej zagrał już m. in. w “Licencji na wychowanie" oraz “Na sygnale". Przypomnijmy, że Filip Opania przyszedł na świat, gdy jego tata Bartosz, czyli doktor Witek Latoszek z "Na dobre i na złe", miał niespełna 20 lat. I choć związek jego rodziców...

 • Aktorstwo ma we krwi

  Już niebawem w telenoweli "Klan" pojawi się nowy bohater, którego zagra Filip Opania, czyli syn Bartosza i wnuk Mariana.

 • Marian Opania nie chce zagrać Lecha Kaczyńskiego

  Marian Opania, czyli profesor Tadeusz Zybert z "Na dobre i na złe", dostał propozycję zagrania jednej z najważniejszych ról w swojej karierze. W nowym filmie Antoniego Krauze miałby się wcielić w... prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

 • Rodzinny klan Opania: Ojciec, syn i wnuk

  Ojciec, syn i wnuk. Wszystkich trzech łączy nie tylko nazwisko Opania, lecz także niekwestionowany talent. Nestor rodu, Marian, jest wybitnym artystą. Jego syn Bartosz także ma wyrobione nazwisko. Najmłodszy z całej trójki, Filip, dwa lata temu skończył szkołę aktorską. Mało kto wie jednak, że tak naprawdę wszystko zaczęło się dużo wcześniej...

 • Irena Karel: Śmierć męża złamała jej serce

  Irena Karel (74 l.) długo szukała miłości swojego życia. Jej serce skradł w końcu operator Zygmunt Samosiuk. Niestety, ich wspólne życie nie było usłane różami. Gdy mężczyzna zmarł z powodu choroby alkoholowej, długo nie mogła sobie wybaczyć, że nie było jej przy nim, gdy odchodził. To właśnie wtedy wycofała się z życia publicznego...

 • Tamara Arciuch: Nie ma co narzekać

  Piękna kobieta o intrygującej urodzie i świetna aktorka. Choć dziś Tamarę Arciuch znają wszyscy - popularność zawdzięcza serialom "Niania", "Ojciec Mateusz" i "M jak miłość" oraz filmowi "Wesele" - ona sama twierdzi, że z chęcią grałaby więcej. Nie narzeka jednak, bo wie, że życie aktora to wieczna sinusoida.

 • "Na dobre i na złe": Staszek oświadczy się Lenie! Na oczach Latoszka!

  Latoszek (Bartosz Opania) niemal oszaleje z zazdrości, gdy przypadkiem dowie się, że Staszek (Marcin Kwaśny) zamierza poprosić Lenę (Anita Sokołowska) o rękę. Lecz i tak nie uda mu się całkowicie zmienić planów rywala.

 • Katarzyna Ankudowicz: Dziewczyna z sąsiedztwa

  Teraz daje z siebie 100% w show "Twoja twarz brzmi znajomo".

Dyskusje na temat: opania nie zagra