• Informacje na temat:

  operacja kolana

Artykuły na temat: operacja kolana
 • Marieta Żukowska: Czy uda jej się uniknąć operacji?

  ...kolana, czeka ją operacja. - Jest dobrej myśli i ma nadzieję, że obejdzie się bez ingerencji chirurgicznej - dowiedziała się "Rewia". Ostatnio aktorka, która bardzo nie lubi siedzieć w domu, wpadła na...

 • Daniel Craig już po operacji kolana! Wraca na plan "Spectre"

  Daniel Craig jest już po operacji. W lutym 2015 roku, równo dwa miesiące przed zabiegiem, aktor uległ wypadkowi na planie najnowszej opowieści o przygodach agenta Jej Królewskiej Mości. "Spectre", dwudziesty czwarty film z serii o Jamesie Bondzie, zadebiutuje w kinach w październiku tego roku.

 • Wiktor Zborowski i Maria Winiarska: Przed nimi operacja

  Znany z pasji do gry w golfa Wiktor Zborowski (67 l.) na jakiś czas będzie musiał zrezygnować z ukochanej aktywności. Powód? Poważna kontuzja lewego kolana. Aktora czeka operacja, a nawet dwie, bo drugie kolano również nie jest w najlepszej kondycji.

 • "Hell's Kitchen": Odpadł, ale dostał prezent

  We wtorek, 7 października, z programem "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia" musiał pożegnać się Maciej Obukowicz, którego szef Amaro postanowił jednak wyróżnić i wręczył mu nagrodę, o której marzą wszyscy uczestnicy.

 • Jarosław Kaczyński w szpitalu! Jednak operacja?!

  Od kilku dni w mediach nie milkną plotki na temat złego stanu zdrowia prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Kaczyński ma już swoje lata i niestety ostatnio boleśnie to odczuł. Okazuje się, że polityk trafił do jednego z warszawskich szpitali w piątek rano i w tej wizycie towarzyszyli mu jego ochroniarze, niosąc za nim wielką walizkę. Powodem hospitalizacji ma być operacja kolana, której prezes bardzo...

 • Tysiące osób pożegnało Annę Przybylską

  Rodzina, przyjaciele, fani i mieszkańcy Trójmiasta uczestniczyli w czwartek w uroczystościach pogrzebowych zmarłej aktorki Anny Przybylskiej. W okolicy kościoła przy ul. Świętojańskiej, w którym odprawiono mszę w intencji zmarłej, ułożono 4 tys. białych róż.

 • Anna Dymna: Czeka ją kolejna operacja?

  ...biodra, barku, stawu skokowego, kolana. To wszystko musiało się odezwać po latach. Powinna odpoczywać  Wszystko wskazuje na to, że, niestety, ale konieczna będzie interwencja chirurgiczna, a potem...

 • Six Feet Under: Operacja kolana

  Chris Barnes, wokalista deathmetalowej formacji Six Feet Under, w czwartek, 13 stycznia trafi do szpitala, gdzie przejdzie operację kolana. Byłym frontmanem Cannibal Corpse zajmą się chirurdzy, którzy mają doprowadzić do sprawności jego kolano, uszkodzone latem 2004 roku podczas szaleństw na desce surfingowej.

 • Olaf Lubaszenko czeka na operację! Nie jest dobrze

  Olaf Lubaszenko (48 l.) już od dłuższego czasu ma problemy zdrowotne, z którymi stara się walczyć. Teraz mimo leczenia i rehabilitacji lewego kolana, aktor musi przejść operację.

 • Fonda przeszła operację kolana

  Aktorka Jane Fonda przeszła operację wymiany stawu lewego kolana.

Wideo na temat: operacja kolana
 • Agustin Egurrola szczerze o swojej karierze tancerza. Dlaczego ją porzucił?

  "To jest wysiłek jak u sportowca wyczynowego. Wszystko trzeba robić mądrze" - powiedział Agustin Egurrola w rozmowie o kontuzjach tancerzy. Choreograf wyznał, że sam podczas treningów nabawił się groźnych kontuzji, które miały wpływ na jego taneczną karierę. "Obciążenia rujnują ciało, a urazy niszczą karierę. Sam miałem trzy operacje kolana, przeciążyłem staw" - powiedział w studiu "Dzień Dobry

 • Operacja Dunaj

  Jest sierpień 1968 roku. Załoga polskiego czołgu T-34, wysłużonej już bardzo "Biedroneczki", uczestniczy w zbrojnej interwencji w Czechosłowacji. Polski czołg gubi jednak drogę, a co gorsze... wjeżdża do czeskiej gospody "U Krtka", gdzie utyka na dobre. Taki jest punkt wyjścia liryczno-komicznej historii, którą opowie film fabularny "Operacja Dunaj" w reżyserii Jacka Głomba. "Operacja Dunaj" opowiada historię załogi jednego polskiego czołgu, który gubi się podczas najazdu na Czechosłowację i...

 • Operacja Argo

  Oparty na prawdziwych wydarzeniach film "Argo" jest kroniką tajnej operacji ratowania sześciu Amerykanów. 4 listopada 1979 roku, w momencie, gdy irańska rewolucja osiąga temperaturę wrzenia, bojownicy szturmują ambasadę USA w Teheranie, biorąc 52 Amerykanów jako zakładników. Jednak w samym środku chaosu sześciu z nich udaje się wymknąć i znaleźć schronienie w domu ambasadora Kanady. Wiedząc, że ich odnalezienie i zabicie jest tylko kwestią czasu, specjalista od eksfiltracji w CIA, Tony Mendez...

Dyskusje na temat: operacja kolana
 • Re: Zmarł David Kennedy

  Polacy pchają się za wielkie pieniądze na operacje za granicę,teraz widać,że operacja kolana stała się przyczyną śmierci.

 • Re: Zmarł David Kennedy

  Z kolanem może tak ale z zakrzepem po operacji kolana już nie,no i spr awdziło się stare porzekadło lekarskie-operacja się udała ale pacjent zmarł.

 • Re: Zmarł David Kennedy

  Nie operujcie kolana po siedemdziesiątce. W ogóle, niby błaha operacja, ale jednak anty bólowe obciążają tak serce, ze potrafi zatrzymać się na zawsze. Nie ma to jak laseczka, lub wózek inwalidzki od czasu do czasu.