• Informacje na temat:

  operacja z horroru

Artykuły na temat: operacja z horroru
 • "American Horror Story": Granice wytrzymałości

  Podczas seansu dostajemy gęsiej skórki. Chociaż sceny są odrażające, nie przestajemy go oglądać. Jak twórcom udaje się namówić gwiazdy do gry w kontrowersyjnym thrillerze?

 • Ben Woolf z "American Horror Story" nie żyje

  Ben Woolf, znany między innymi z serialu "American Horror Story", zmarł w poniedziałek, 23 lutego, w szpitalu. Miał zaledwie 34 lata.

 • Szyca czeka operacja

  Borys Szyc w końcu postanowił zająć się problemem, który od dawna spędza sen z powiek jego ukochanej...

 • "Oculus": Dynamika Muldera/Scully

  Już 27 marca w kinach pojawi się psychologiczny horror "Oculus", którego bohaterowie przypominają rewelacyjny duet Mulder - Scully. Będą starali się rozwiązać tajemnicę, która sprawi, że z trudem będziecie mogli spojrzeć w lustro i... zjeść jabłko.

 • Zmarła Rose Siggins

  Zmarła Rose Siggins, aktorka znana z serialu "American Horror Story: Freak Show". Miała 43 lata.

 • Klątwa "Poltergeista"

  Wielbiciele horrorów nie mogą się doczekać premiery współczesnej wersji klasycznego "Ducha" z 1982 roku. Nowy film pojawi się na ekranach w Polsce 29 maja pod oryginalnym tytułem "Poltergeist". Fani gatunku pamiętają, że wokół pierwszego filmu, który zebrał wiele pochwał i nagród, w tym trzy nominacje do Oscara, narosło też sporo legend.

 • Nie żyje Ben Woolf!

  Ben Woolf, znany między innymi z serialu "American Horror Story", zmarł w poniedziałek, 23 lutego, w szpitalu. Miał zaledwie 34 lata.

 • 10 piosenek o kotach, które nie są o kotach

  Z okazji Światowego Dnia Kota (w Polsce obchodzony 17 lutego) postanowiliśmy przygotować listę piosenek z kotem w tytule. Ale przewrotnie wybraliśmy te, które jednak nie są poświęcone naszym futrzanym pupilom.

 • Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz chce rozliczyć się z przeszłością. Ujawnia sekrety

  Ostatnio Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz (35 l.) na swoim blogu umieściła zdanie: „Zapraszam do zakupu mojej książki”. W ciągu kilku kolejnych godzin media obiegła wiadomość, że zapowiadana od dawna autobiografia byłej żony Kazimierza Marcinkiewicza (57 l.) właśnie się ukazała. W "Życiu na gorąco" możemy wyczytać, że niegdysiejszy premier "przed sądem mówił, jakby małżeństwo było dla niego jednym wielkim horrorem". A jak to widzi "Isabel"?

 • Iwona Bielska: Na starość doczekałam się zainteresowania

  Być może nadejdzie taki dzień, gdy będziemy ją nazywać pierwszą damą polskiego kina. Iwona Bielska jest znakomitą aktorką, ale zupełnie nie dba o popularność. Skromność to jedna z jej najpiękniejszych cech.

Zdjęcia na temat: operacja z horroru
Wideo na temat: operacja z horroru
 • Operacja Dunaj

  Jest sierpień 1968 roku. Załoga polskiego czołgu T-34, wysłużonej już bardzo "Biedroneczki", uczestniczy w zbrojnej interwencji w Czechosłowacji. Polski czołg gubi jednak drogę, a co gorsze... wjeżdża do czeskiej gospody "U Krtka", gdzie utyka na dobre. Taki jest punkt wyjścia liryczno-komicznej historii, którą opowie film fabularny "Operacja Dunaj" w reżyserii Jacka Głomba. "Operacja Dunaj" opowiada historię załogi jednego polskiego czołgu, który gubi się podczas najazdu na Czechosłowację i...

 • Operacja Argo

  Oparty na prawdziwych wydarzeniach film "Argo" jest kroniką tajnej operacji ratowania sześciu Amerykanów. 4 listopada 1979 roku, w momencie, gdy irańska rewolucja osiąga temperaturę wrzenia, bojownicy szturmują ambasadę USA w Teheranie, biorąc 52 Amerykanów jako zakładników. Jednak w samym środku chaosu sześciu z nich udaje się wymknąć i znaleźć schronienie w domu ambasadora Kanady. Wiedząc, że ich odnalezienie i zabicie jest tylko kwestią czasu, specjalista od eksfiltracji w CIA, Tony Mendez...

 • Martwe zło

  Remake horroru z 1981 roku. Grupa znajomych wybiera się na weekend do opuszczonej, stojącej na uboczu chatki. Chcą miło spędzić czas, lecz nie wiedzą co ich czeka. Odnajdują tajemną księgę i dla zabawy odczytują znajdującą się w niej inwokację.