• Informacje na temat:

  operacje jacksona

Artykuły na temat: operacje jacksona
 • To była pilnie strzeżona tajemnica Michaela Jacksona. Ukrywał to latami!

  Fakt, iż Michael Jackson (†51 l.) był łysy, ujawniono dopiero w przeprowadzonej w 2009 roku sekcji zwłok.

 • Prince. Kim jest największy pracuś w historii muzyki?

  "Art Official Age" oraz "Plectrumelectrum" stworzony wraz z grupą 3rdEyeGirl to dwie nowe płyty Księcia Popu, czyli Prince'a. Lista jego zasług jest równie bogata co lista kontrowersji.

 • Dramat Jacksona

  Michael Jackson (50 l.) płaci obecnie wysoką cenę za operacje plastyczne, którym poddawał się w minionych latach. Jak donoszą brytyjskie media, organizm gwiazdora zaatakowany został przez bakterię gronkowca, która dosłownie "zżera" jego twarz!

 • 10 piosenek o kotach, które nie są o kotach

  Z okazji Światowego Dnia Kota (w Polsce obchodzony 17 lutego) postanowiliśmy przygotować listę piosenek z kotem w tytule. Ale przewrotnie wybraliśmy te, które jednak nie są poświęcone naszym futrzanym pupilom.

 • Kochanek Jacksona zdradza tajemnice ich związku!

  O orientacji seksualnej króla popu wciąż krążą legendy. Dziennikarze niedawno dotarli do mężczyzny, który zapewnia, że był jego kochankiem...

 • Eddie Van Halen: Absolutny top gitary

  Bez względu na to, czy lubimy muzyków szeregować w rankingach, świętujący dziś (26 stycznia) 60. urodziny Eddie Van Halen to jeden z najlepszych gitarzystów rockowych wszech czasów.

 • Lekarz Jacksona winny

  Winnym nieumyślnego zabójstwa króla muzyki pop Michaela Jacksona uznał w poniedziałek sąd przysięgłych w Los Angeles jego osobistego lekarza, doktora Conrada Murraya . Lekarzowi grozi kara do czterech lat więzienia.

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • Lekarz Jacksona skazany

  ...żadnej skruchy" ani poczucia odpowiedzialności i usiłował ukryć i zatuszować swój postępek, uciekając się do licznych kłamstw. Adwokaci oskarżonego argumentowali, że był on pod presją Jacksona(...) pobudki materialne - wysokie honoraria obiecane mu przez Jacksona. Podkreślali, że zabijając go, Murray pozbawił jego dzieci ojca. Surowego wyroku domagała się też rodzina piosenkarza i wielu jego...

 • Nos Jacksona uratowany

  Michael Jackson przeszedł ostatnio kolejną operację plastyczną. Tym razem chirurgicznie skorygowano nos gwiazdora, używając do tego przeszczepionej z ucha chrząstki.

Wideo na temat: operacje jacksona
 • Potworek po operacjach plastycznych

  Projektantka mody, 53-letnia Donatella Versace (siostra słynnego Gianniego) przeszła dziesiątki operacji plastycznych. Poddała modyfikacji praktycznie każdą część twarzy. Teraz gorzej od niej wyglądają chyba tylko Michael Jackson i Jocelyn Wildenstein, która dla męża chciała upodobnić się do kota.

 • Operacja Dunaj

  Jest sierpień 1968 roku. Załoga polskiego czołgu T-34, wysłużonej już bardzo "Biedroneczki", uczestniczy w zbrojnej interwencji w Czechosłowacji. Polski czołg gubi jednak drogę, a co gorsze... wjeżdża do czeskiej gospody "U Krtka", gdzie utyka na dobre. Taki jest punkt wyjścia liryczno-komicznej historii, którą opowie film fabularny "Operacja Dunaj" w reżyserii Jacka Głomba. "Operacja Dunaj" opowiada historię załogi jednego polskiego czołgu, który gubi się podczas najazdu na Czechosłowację i...

 • Percy Jackson 2: Morze potworów

  Drugi film z serii ekranizacji cyklu bestsellerowych książek Ricka Riordana. Percy Jackson wyrusza na wyprawę, by odnaleźć bezcenne złote runo, a po drodze czekają go niezwykłe przygody i niewyobrażalne niebezpieczeństwa, a wśród nich starcie z morskimi potworami.

Dyskusje na temat: operacje jacksona
 • Re: ... a tak, w roku 2009.

  lepiej wręcz przeciwnie efekt jest tragiczny widaczny na pierwszy rzut oka tak jak Górniaczka. mam wrażenie że te operacje mają na celu upodobnienie do siebie tych osób tak jak Tylo, Górniak, Mike Rurke(?) i wiele innych idą w ślady Jacksona, nie jestem przeciwna operacjom plastycznym byle z umiarem delikatne korekty ale nic więcej. Chirurgia plastyczna musi się jeszcze wiele nauczyć kiedyś będą to