• Informacje na temat:

  operacje plastyczne pani domu

Artykuły na temat: operacje plastyczne pani domu
 • Małgorzata Rozenek, gospodyni programu "Perfekcyjna pani domu", według eksperta na zabiegi poprawiające urodę wydała ok. 40 tys. zł.

 • Agnieszka Szulim: Sylwester, ciepła bielizna i operacje plastyczne

  W ostatnią noc roku krakowski Rynek Główny zamieni się w gigantyczną estradę. Wystąpią słynni polscy wykonawcy, a krakowianie i widzowie TVN-u będą się bawić przy najlepszej muzyce - zapewnia jedna z prowadzących zabawę, Agnieszka Szulim.

 • Rozenek nie ma czasu dla męża?

  Perfekcyjna pani domu jest podobno tak zajęta swoją karierą, że zapomina o mężu i życiu domowym...

 • Popłakała się przed kamerami

  Podróże i ludzkie historie są pasją Martyny Wojciechowskiej. Ważniejsza jest dla niej jednak córeczka. Jak wyznaje: "Cudownie jest wrócić do domu i przytulić kochanego szkraba".

 • Kurowska: Bywam szczęśliwa

  Mieszka pani pod Warszawą. Dojazdy nie są uciążliwe? Joanna Kurowska: - Przeciwnie, w samochodzie mam czas na przemyślenia, bo w domu zazwyczaj jest mnóstwo ludzi. Uwielbiam być sama, lubię swoje towarzystwo. Ale chodziła pani do psychoterapeuty? J.K.: - Dla mnie to luksus móc iść do kogoś takiego i udoskonalić swoją osobowość. Takie terapie są po to, by pełniej żyć. Oczywiście można się...

 • Małaszyński: Fanga w nos

  Widzowie TVN mogli zobaczyć już pierwszy odcinek serial u "Twarzą w twarz". Czy podbije serca widzów, podobnie jak "Magda M."? "Ważną rolę odgrywają uczucia, ale z każdym odcinkiem widz będzie zdziwiony i zaskoczony. Dostanie taką fangę w nos" - uśmiecha się Małaszyński.

 • Mazurówna informowała mężów, że ich zdradza

  Ciężko uwierzyć w pani wiek - 73 lata. To zasługa operacji plastycznych? Krystyna Mazurówna: - Jestem ich zdecydowaną zwolenniczką! Nigdy tego nie ukrywałam. Dwadzieścia pięć lat temu zrobiłam(...) dobrze czuć sama ze sobą. Jest pani niezwykle barwną osobą... K.M.: - Taka jestem naprawdę. Jestem na takim etapie życia, że doskonale wiem, iż nie ma sensu udawać czy grać kogoś innego niż się jest...

 • Kto żyje w "Mieście kocic"?

  Szalone imprezy, randki z młodymi mężczyznami i pogoń za uciekającym czasem. Nowy serial komediowy "Cougar Town: Miasto kocic" z Courteney Cox, gwiazdą "Przyjaciół".

 • Krzysztof Ibisz nie miał szczęścia w miłości! Teraz też ślubu nie będzie!

  ...dobra dziecka wyciągnęła rękę do zgody. Mówi się, że ich relacje nie należą do łatwych. Dzisiaj związany jest z Patrycją Madejską, menadżerką domu handlowego. Pani Patrycja ponoć znakomicie(...). Ale też trzeba przyznać, że na nikim garnitur nie leży tak doskonale jak na Ibiszu, nikt nie ma tak zadbanej sylwetki, jak on. Setki razy słyszał, że wstrzykuje sobie botoks, robi operacje plastyczne...

 • Kobiety w Wenecji

  Podczas głównego konkursu weneckiego festiwalu filmowego coraz częściej pokazywane są filmy reżyserowane przez kobiety. Podobnie jest w konkursie na najlepszy film krótkometrażowy, w którym kobiety są autorkami większości prezentowanych obrazów.