• Informacje na temat:

  operacje plastyczne polska

Artykuły na temat: operacje plastyczne polska
 • Operacje plastyczne polskich gwiazd. Zobacz jakie to koszty!

  ...uszu zrobiła sobie znana polska modelka Karolina Malinowska, do czego sama przyznała się w jednym z wywiadów. Jak sfinansować koszty operacji plastycznych? Operacje plastyczne dostępne są nie(...) wszystko to wydaje się być dostępne w zasięgu ręki. Dlatego kliniki oferujące operacje plastyczne zyskują coraz większą popularność również w Polsce. Od czego zależą koszty operacji plastycznych? Wiele...

 • Mikulski nie zmarł, tylko "się ukrywa"? Internauci komentują

  "Ludzie , zrozumcie, że to as wywiadu i on teraz się ukrywa a w mediach podali, że zmarł. To bujda , obce wywiady deptały mu po piętach i dlatego zrobili mu operację plastyczną i teraz ma nową tożsamość i będzie działał w Azji a może w Ameryce, kto to wie. Trumna będzie pusta bo muszą zainscenizować pogrzeb aby wszystko było wiarygodne" - to jeden z komentarzy, które znalazły się pod informacją o śmierci Stanisława Mikulskiego.

 • Które gwiazdy ukrywają operacje plastyczne?

  Tylko nieliczne gwiazdy potrafią się przyznać do tego, że sekretem ich wyglądu są operacje plastyczne. Którzy celebryci najprawdopodobniej oddali się w ręce chirurga, a teraz skrzętnie to ukrywają?

 • Małaszyński po operacji plastycznej!

  Znany z "Magdy M." i "Świadka koronnego" Paweł Małaszyński już zaangażował się w pracę nad nowym seriale m dla TVN. Tym razem jego bohater będzie musiał przejść operację plastyczną. A wszystko to aby ukryć się przed ścigającą go mafią.

 • Jola Rutowicz poddała się operacji plastycznej. Mamy zdjęcia!

  Jola Rutowicz popularność zyskała dzięki udziałowi w czwartej edycji „Big Brothera". Doskonale wykorzystała swoje pięć minut i nagle znikła z przestrzeni medialnej. Po kilku latach zatęskniła za popularnością i postanowiła wrócić. Zaczęła od operacji plastycznej nosa, którą już wkrótce będziemy mogli zobaczyć w Telewizji Warszawa.  „Jolka od zawsze marzyła o drobnej zmianie w wyglądzie. Nos był...

 • Portugalski reżyser o polskim pragnieniu piękna

  Portugalski reżyser Miguel Gaudencio realizuje film dokumentalny z elementami fabuły o polskim środowisku chirurgii plastycznej. "Pragnienie piękna" ma być pokazane na jednym z festiwali na wiosnę.

 • Blanka Lipińska zdradziła, ile operacji plastycznych przeszła!

  Blanka Lipińska (34 l.) zamierza bardzo dobrze wykorzystać swoje pięć minut sławy. Autorka kontrowersyjnego erotycznego bestselera „365 dni” wypowiedziała się na temat opalania nago oraz operacji plastycznych, które przeszła.

 • Przeszła operację, nie wystąpi w Polsce

  Cesaria Evora, gwiazda piosenki z Wysp Zielonego Przylądka, z powodu złego stanu zdrowia odwołała tegoroczną trasę koncertową, podczas której miała odwiedzić także Polskę. Jedyny koncert planowano 22 maja w ramach bydgoskiego Smooth Festivalu.

 • Gosia Rozenek szykuje "coś ekstra"! Fani: "Operacje plastyczne, in vitro?"

  ...twarz brzmi znajomo", "Operacje plastyczne ?, in vitro? Pogadanki w tych tematach?" - zastanawiali się internauci.  Kro by pomyślał, że pomalowana twarz Małgoni aż tak da do myślenia jej fanom...

 • Czasami trzeba odmówić pacjentowi

  Przed nami ostatni odcinek 2. serii "Sekretów chirurgii". Dr Marek Szczyt jest dumny z tego, że pokazał widzom, jak powinny wyglądać profesjonalnie przeprowadzone operacje plastyczne.

Wideo na temat: operacje plastyczne polska
 • Eva Minge pozywa za operacje plastyczne

  Projektantka Eva Minge potwierdza, że pozwała lekarza, który zarzucił jej poprawianie urody za pomocą skalpela. "Procesy są dwa. Jeden w sądzie karnym, a jeden w sądzie cywilnym. To jest o tyle smutne, że ja przede wszystkim jestem polską marką, która rośnie na świecie i to powinno Polaków interesować" - mówi Minge. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Szokujące! "Polski Ken" przerywa milczenie!

  Michał Przybyłowicz został okrzyknięty przez media "polskim Kenem". Odkryto go oczywiście po pojawieniu się w show-biznesie Anelli, czyli "polskiej Barbie". Przybyłowicz oburza się jednak za te porównania. Kategorycznie zaprzecza też, że przechodził jakiekolwiek operacje plastyczne. Ostatecznie przyznał się jednak do korzystania z zabiegów medycyny estetycznej. Wygląd zawdzięcza diecie

 • „Lifting”: Joanna Moro o serialu

  – podkreśla Joanna Moro. Aktorka wciela się w rolę pielęgniarki Margarety, której wygląd ma być dla klientów kliniki chirurgii plastycznej dowodem na to, że skalpel może uczynić cuda. Moro wierzy, że(...) plastycznej. – W serialu „Lifting” gram pielęgniarkę Margaretę, która jest żywą reklamą tej kliniki, tego pięknego pałacu, w którym kobiety poddają się operacjom plastycznym i chirurgicznym. Jestem taką

Dyskusje na temat: operacje plastyczne polska