• Informacje na temat:

  operacje plastyczne wśród gwiazd

Artykuły na temat: operacje plastyczne wśród gwiazd
 • Operacje plastyczne polskich gwiazd. Zobacz jakie to koszty!

  ...zabiegu. Operacje plastyczne celebrytów - ile to kosztuje? Polskie gwiazdy niechętnie mówią o cenach operacji plastycznych, a czasem nawet wręcz zaprzeczają, że takie operacje miały miejsce. Jesteśmy(...) wszystko to wydaje się być dostępne w zasięgu ręki. Dlatego kliniki oferujące operacje plastyczne zyskują coraz większą popularność również w Polsce. Od czego zależą koszty operacji plastycznych? Wiele...

 • Meryl Streep: Można mnie pochwalić

  Ma trzy Oscary, osiem Złotych Globów i dwie Emmy. Jako aktorka Meryl Streep potrafi zagrać wszystko. Wygląd i uroda nigdy nie miały dla niej szczególnego znaczenia. Przez jednych uważana za zjawiskową, dla innych brzydula, przez wiele lat walczyła z licznymi kompleksami.

 • Które gwiazdy ukrywają operacje plastyczne?

  Tylko nieliczne gwiazdy potrafią się przyznać do tego, że sekretem ich wyglądu są operacje plastyczne. Którzy celebryci najprawdopodobniej oddali się w ręce chirurga, a teraz skrzętnie to ukrywają?

 • Nagie zdjęcia, nowa twarz... Najgłośniejsze skandale 2014

  Nagie zdjęcia Jennifer Lawrence, nowa twarz Renee Zellweger, wielokrotne oskarżenia o molestowanie seksualne pod adresem Billa Cosby'ego, pupa Kim Kardashian na okładce magazynu "Paper" oraz afera dotycząca premiery filmu "Wywiad ze słońcem narodu" - oto największe skandale 2014 roku w Hollywood.

 • Lara Flynn, gwiazda serialu "Miasteczko Twin Peaks", po latach. Oszpeciła się operacjami plastycznym

  Lara Flynn (45 l.) zdobyła popularność rolą Donny w serialu Davida Lyncha "Miasteczko Twin Peaks". Reżyser pracuje obecnie nad nowymi odcinkami kultowej produkcji. Czy zobaczymy w nich Flynn - tego nie wiadomo. Aktorka w niczym nie przypomina już siebie sprzed 25 lat, głównie ze względu na operacje plastyczne, którymi się oszpeciła. Kiedyś była obiektem pożądania wśród mężczyzn, dzisiaj walczy...

 • Operacja dla roli

  Zmiana koloru włosów, zrzucenie paru kilogramów lub nowy styl - takie poświęcenia dla zagrania w serialu nikogo już nie dziwią. Wrażenie robią latynoskie gwiazdy, które używają skalpela, by zdobyć rolę.

 • Rusin planuje operację plastyczną

  Po latach hipokryzji i potępiania operacji plastycznych wśród gwiazd zapanował nowy trend: teraz w dobrym tonie jest określić się jako zwolennika chirurgicznego poprawiania urody. Jedną z takich osób jest Kinga Rusin (37 l.).

 • Nie tylko Cichopek, czyli jesień w Polsat Cafe

  Na tegoroczną jesień Polsat Café przygotował cztery polskie nowości: "Miłość jak z powieści", "Gotowe na zmiany", "Eliksir młodości" i "Ciekawe świata". Wśród prowadzących same gwiazdy, m.in. Katarzyna Skrzynecka, Katarzyna Cichopek, Elżbieta Zającówna, Ewa Wachowska, Grażyna Wolszczak.

 • Operacja dla roli

  Zmiana koloru włosów, zrzucenie paru kilogramów lub nowy styl – takie poświęcenia dla zagrania w serialu nikogo już nie dziwią. Wrażenie robią latynoskie gwiazdy, które używają skalpela, by zdobyć rolę.

 • Wieczna młodość? Dobry seks!

  Amerykańska aktorka, Joan Collins, twierdzi, że największy wpływ na zachowanie młodego wyglądu ma... dobry seks. 78-letnia gwiazda serialu "Dynastia" sama ma młodszego o 32 lata męża, Percyego Gibsona.

Dyskusje na temat: operacje plastyczne wśród gwiazd