• Informacje na temat:

  operacje scarlett johansson

Artykuły na temat: operacje scarlett johansson
 • Scarlett Johansson adoptuje

  ...22-letnia aktorka Scarlett Johansson postanowiła adoptować dziecko po tym, jak w swoim najnowszym filmie zagrała nianię, która zdaje sobie sprawę, że jest biologiczną matką dziecka znajdującego się pod jej opieką. Johansson jest przekonana, że będzie wspaniałą matką i nagle zaczęła snuć plany o założeniu rodziny i ustatkowaniu się. Utrzymuje, że najchętniej zaopiekowałaby się upośledzonym...

 • Wiecznie młoda Scarlett Johansson

  20-letnia Scarlett Johansson ( "Między słowami" , "Dziewczyna z perłą" ) wyznała niedawno, że kiedy tylko zauważy u siebie pierwsze oznaki upływającego czasu, bez wahania podda się operacji plastycznej. "Wierzę w moc operacji plastycznych" - powiedziała młoda aktorka.

 • David Bowie: Filmowa świetlówka

  Po dwuletniej nieobecności spowodowanej operacją serca przypomina o sobie David Bowie. Brytyjski muzyk zagra legendarnego wynalazcę Nikolę Teslę w filmie "The Prestige". Serbski geniusz był autorem ponad 100 patentów, z których najsłynniejsze to m.in. silnik elektryczny, bateria słoneczna i świetlówka.

 • "Avengers" ze Skolimowskim gotowi do akcji

  Od 11 maja oglądać będziemy w kinach najbardziej niezwykłą drużynę superbohaterów w historii, składającą się z postaci znanych z komiksów Marvela. To Iron Man, Hulk, Thor, Kapitan Ameryka, Hawkeye i Czarna Wdowa.

 • Zmarł Anthony Minghella

  W wieku 54 lat zmarł Anthony Minghella, brytyjski reżyser i scenarzysta, który zyskał sławę dzięki swym filmowym ekranizacjom powieści, w tym "Angielskiego pacjenta" - poinformował we wtorek jego agent.

 • Kompleksy hollywoodzkich gwiazd

  Są piękne i bogate. Mogą pochwalić się kreacjami od najlepszych projektantów, goszczą na okładkach poczytnych pism. Mężczyźni na całym świecie skrycie do nich wzdychają i... oddają na nie swoje głosy w rankingach na najpiękniejsze kobiety świata. One jednak uważają siebie za brzydule. Kto to taki?

 • Joseph Gordon-Levitt i jego seksowna komedia charakterów

  - To miał być film o tym, że my, ludzie, traktujemy innych ludzi jak przedmioty, a nie istoty żywe. Z taką też myślą zasiadłem do pisania scenariusza - mówi Joseph Gordon-Levitt.

 • Superbohaterowie łączą siły

  Już w piątek, 11 maja, na polskich ekranach pojawi się jedna z najbardziej oczekiwanych premier tego roku, film "Avengers 3D" Jossa Whedona. Na całym świecie już osiągnął on gigantyczny sukces w krótkim czasie zarabiając ponad 700 mln dolarów.

 • Amy Adams niegrzeczną dziewczynką

  - Nie należę do osób bojaźliwych - mówi Amy Adams. - Z drugiej jednak strony, nie mam zbyt wielu okazji do testowania swojej odwagi, bo na co dzień nie pakuję się w tarapaty. Za to mogę stwierdzić z pełnym przekonaniem, że nie przerażają mnie żadne, nawet bardzo ekstremalne emocje, co jest bardzo przydatne w mojej pracy.

Wideo na temat: operacje scarlett johansson
 • Operacja Dunaj

  Jest sierpień 1968 roku. Załoga polskiego czołgu T-34, wysłużonej już bardzo "Biedroneczki", uczestniczy w zbrojnej interwencji w Czechosłowacji. Polski czołg gubi jednak drogę, a co gorsze... wjeżdża do czeskiej gospody "U Krtka", gdzie utyka na dobre. Taki jest punkt wyjścia liryczno-komicznej historii, którą opowie film fabularny "Operacja Dunaj" w reżyserii Jacka Głomba. "Operacja Dunaj" opowiada historię załogi jednego polskiego czołgu, który gubi się podczas najazdu na Czechosłowację i...

 • Operacja Argo

  Oparty na prawdziwych wydarzeniach film "Argo" jest kroniką tajnej operacji ratowania sześciu Amerykanów. 4 listopada 1979 roku, w momencie, gdy irańska rewolucja osiąga temperaturę wrzenia, bojownicy szturmują ambasadę USA w Teheranie, biorąc 52 Amerykanów jako zakładników. Jednak w samym środku chaosu sześciu z nich udaje się wymknąć i znaleźć schronienie w domu ambasadora Kanady. Wiedząc, że ich odnalezienie i zabicie jest tylko kwestią czasu, specjalista od eksfiltracji w CIA, Tony Mendez...

 • Lucy

  Tytułowa Lucy (Scartett Johansson) zajmuje się przewożeniem narkotyków w swoim organiźmie. Niestety szkodliwe substancje dostają się do jej krwiobiegu. Kobieta zmienia się, staję się istotą obdarzoną nadnaturalnymi mocami.