• Informacje na temat:

  opole -chylińska

Artykuły na temat: opole -chylińska
 • Opole 2019: Edyta Górniak trafiła do szpitala. "Podejrzewano zawał"

  Występ Edyty Górniak na Festiwalu w Opolu został odwołany. Wokalistka zasłabła po próbie i skarżyła się na bóle w klatce piersiowej. Gwiazda trafiła do szpitala z podejrzeniem zawału serca. Informację o odwołanym koncercie potwierdził podczas transmisji telewizyjnej Tomasz Kammel.

 • Daniel Olbrychski będzie honorowym obywatelem Opola

  Opolska rada miasta - choć nie bez głosu sprzeciwu - przyjęła w czwartek uchwałę ws. nadania tytułu honorowego obywatela Opola aktorowi Danielowi Olbrychskiemu. Wnioskował o to prezydent miasta. Wręczenie tego tytułu odbędzie się prawdopodobnie jesienią.

 • Magda Umer zdradza szokujące kulisy Opola!

  ...podwozia. Dziękuję za to wszystkim z całego serca, państwa pozdrawiam gorąco, a miastu Opole życzę znalezienia pieniędzy na dach nad głową dla spragnionych kultury mieszkańców!" – podsumowała gorzko...

 • Opole 2015: Znamy nominowanych do SuperJedynek

  Trzy nominacje dla grupy Perfect, po dwie szanse na nagrody dla m.in. Haliny Mlynkowej, Meli Koteluk, Dawida Kwiatkowskiego i Margaret - poznaliśmy nominowanych do SuperJedynek na tegorocznym Festiwalu w Opolu.

 • Edyta Górniak wraca do Opola. Wybaczy schorowanej matce?

  ...później reprezentowała już Polskę na konkursie Eurowizji, zdobywając drugie miejsce.  Opole oszalało z radości, a rodzina pękała z dumy. To tu Edyta udzielała pierwszych wywiadów do lokalnej prasy...

 • Arkadiusz Janiczek: Zaczynam być sentymentalnym facetem

  13 lat grał w "Złotopolskich". Był przejmujący w "Placu Zbawiciela". Przedstawiamy portret Arkadiusza Janiczka.

 • Edyta Górniak wraca do Opola. Szykuje się niezłe zamieszanie

  Edyta Górniak (46 l.) wkrótce ponownie wystąpi w Opolu, jednak tym razem pod patronatem telewizji Polsat i na specjalnych warunkach. Już teraz wiadomo, że stacja przygotowuje dla niej m.in. luksusową garderobę. Znamy szczegóły.

 • WOŚP 2015: Orkiestra gra nie tylko w Polsce

  11 stycznia nie tylko w całej Polsce (sztaby działają także w 15 innych krajach od USA, przez Islandię po Zjednoczone Emiraty Arabskie) odbywa się 23 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Akcji tradycyjnie towarzyszą koncerty nie tylko największych gwiazd.

 • Aga Zaryan, wokalistka jazzowa: Opole to jest szmira do potęgi nieskończonej. A koncert w Opolu z 97 roku niezapomniany i jedyny w swoim rodzaju. Dopiero zaczynałam wtedy swoją przygodę(...). "Bo przecież była Demarczyk, był Niemen, był Grechuta..." Ale zapominamy, że Opole wygrywały "Orkiestry dęte" Haliny Kunickiej, "Jak się masz kochanie" Happy Endu, "Daj mi tę noc" Boltera. Że były...

 • Natalia Kukulska rusza w trasę

  13 marca rozpocznie się trasa koncertowa Natalii Kukulskiej, związana z premierą albumu "Ósmy plan".

Zdjęcia na temat: opole -chylińska
Dyskusje na temat: opole -chylińska