• Informacje na temat:

  opole młynarski

Artykuły na temat: opole młynarski
 • Agata Młynarska znowu choruje! "Robię, co mogę, by ratować osłabiony organizm"

  Agata Młynarska (50 l.) przez dwa tygodnie dochodziła do siebie po tym, jak o mało nie zasłabła na opolskim festiwalu. Jak się czuje dzisiaj?

 • Młynarski w Opolu

  Ubiegający się o nagrodę im. Anny Jantar artyści zaśpiewają w koncercie Debiutów festiwalu opolskiego piosenki Wojciecha Młynarskiego. Sam Młynarski odbierze w Opolu Grand Prix za całokształt twórczości. Gospodarzem koncertu będzie Adam Nowak z zespołu Raz Dwa Trzy.

 • Młynarska jest wściekła! "Wstyd!"

  W tym roku Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu obchodzi swoje 50. urodziny. Niestety, zabraknie na nim Wojciecha Młynarskiego (72 l.), autora wielu niezapomnianych przebojów, które przez lata cieszyły opolską publiczność.

 • Opole 2011: Nominacje do Superjedynek

  Poznaliśmy nominowanych do plebiscytu Superjedynki na tegorocznym festiwalu w Opolu.

 • Michał Bajor nigdy o tym nie mówił: Dzieci? Mam pięcioro...

  ...aktorskie do Warszawy. Opole to ważne miejsce w moich wspomnieniach i teraźniejszości również. Tu nadal mieszkają rodzice, tu są przyjaciele. Często zaglądam do mojego zielonego miasta. Pana ojciec był(...) stylu. Niedawno zmarł Wojciech Młynarski. Łączyła was nie tylko praca, ale i przyjaźń? - Od zawsze uważałem Wojciecha Młynarskiego za najważniejszy autorytet w moim zawodowym życiu. Poznałem go...

 • "Opole! Kocham Cię!". Startuje Festiwal Piosenki Polskiej

  50. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej odbędzie się w dniach 14-16 czerwca. W piątek zaplanowano koncerty SuperDebiutów z Marylą Rodowicz oraz SuperPremier. W sobotę odbędą się SuperJedynki i Kabareton, a w niedzielę koncert jubileuszowy z okazji 50-lecia "Opole! Kocham Cię! - Gala Jubileuszowa 50. KFPP w Opolu".

 • W koncercie "Złote Opole", który odbędzie się 5 czerwca, usłyszymy "hity hitów" opolskiego festiwalu, które w głosowaniu wybrali internauci. Zamiast Bajmu na scenie pojawi się Patrycja Markowska, zamiast Zbigniewa Wodeckiego - Michał Szpak, zamiast Wojciecha Młynarskiego - Piasek, i zamiast Kayah - Doda. Co ciekawe, spora część z 53. propozycji, na które można było głosować, przebojami nie była...

 • Emocjonalna prowokacja w Opolu

  Na opolskim rynku otwarto w czwartek (15 maja) wystawę fotograficzną dokumentującą 45 lat Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej.

 • ...domagają się bowiem zorganizowania koncertu z piosenkami zmarłego Wojciecha Młynarskiego. Pomysł taki poparły również gwiazdy, m.in. Ewa Bem, która uważa, że "nieobecność koncertu Wojciecha Młynarskiego na festiwalu w tym roku byłaby czymś niesłychanym". TVP nie podjęła jeszcze decyzji, czy taki koncert zorganizuje. Centrum Informacji TVP cały program poda 18 maja. *** Zobacz więcej...

 • Z "Bitwy na głosy" na festiwal w Opolu

  Paulina Lulek z zespołem wygrała w czwartek (18 kwietnia) opolskie eliminacje do koncertu Debiutów. Będzie więc reprezentowała Opole podczas 50. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej.

Wideo na temat: opole młynarski
 • Justyna Steczkowska wyznaje: Byłam inna niż wszyscy!

  Justyna Steczkowska gościła niedawno w programie Agaty Młynarskiej, gdzie wspominała początki swojej kariery. Wokalistka przyznała, że już wiele lat temu "była inna niż wszyscy" i nieco "dziwna". Dzięki temu została zauważona i wygrała Opole. Myślicie, że dzisiaj jest już "normalna"? (TVP/x-news)