• Informacje na temat:

  orange warsaw festival 2011

Artykuły na temat: orange warsaw festival 2011
 • "Gra o tron": Florence and The Machine w serialu

  ...w łódzkiej Atlas Arenie, a w czerwcu 2016 roku grupa wystąpiła na Open'er Festival w Gdyni-Kosakowie. W czerwcu 2018 roku zespół wystąpił, jako gwiazda podczas Orange Warsaw Festival 2018 na(...) roku, by już rok później wystąpić na bocznych scenach festiwali w Glastonbury czy Reading. W 2011 roku zespół był nominowany do Nagrody Grammy w kategorii Najlepszy Nowy Artysta. W 2016 roku otrzymał...

 • Orange Warsaw Festival: Noel Gallagher i inni

  12 czerwca na Orange Warsaw Festival wystąpi zespół, którego liderem jest ikona brytyjskiej muzyki rockowej - Noel Gallagher's High Flying Birds.

 • Bartosiewicz przekłada premierę płyty

  ...informacje od menadżerki Edyty, iż wydawcą płyty będzie Sony Music Enterntainment sp. z o.o. oraz że premiera płyty została ustalona na rok 2011. Musicie się uzbroić w jeszcze trochę cierpliwości:)". Przypomnijmy, że come back Bartosiewicz, po dziesięciu latach milczenia, miał miejsce na sierpniowym Orange Warsaw Festival. Publiczność mogła usłyszeć dwa nowe utwory - "Madame Bijou" oraz "Upaść...

 • FKA Twigs, Palma Violets i inni wystąpią na Orange Warsaw Festival

  FKA Twigs, Palma Violets, Baasch oraz KARI to nowi artyści, którzy pojawią się na Orange Warsaw Festival 2015.

 • Metronomy na Orange Warsaw Festival 2015

  Do składu tegorocznej edycji Orange Warsaw Festival dołączył kolejny wykonawca. Metronomy zagrają w niedzielę - 14 czerwca.

 • Open'er Festival 2015: Kasabian pierwszym headlinerem

  Alter Art ujawnił pierwszego headlinera przyszłorocznego Open'era. W Gdyni pojawią się muzycy z Kasabiana.

 • Clock Machine rozrusza każdą pupę? (posłuchaj "Wonderland")

  Krakowska grupa Clock Machine prezentuje nowy singel "Wonderland". Porywające do tańca nagranie to drugi utwór promujący debiutancką płytę "Greatest Hits".

 • The 1975 najbardziej zapracowanym zespołem na świecie

  Zespół w 2014 roku zagrał 195 koncertów w 29 krajach.

 • Limp Bizkit w czerwcu w Polsce

  Amerykańscy mistrzowie łączenia nu metalu i rapcore wystąpią 7 czerwca w krakowskiej Hali Wisły w ramach imprezy Rock In Summer.

 • Koncerty 2015: Ich dawno w Polsce nie było

  Od pewnego czasu Polska już nie jest koncertową białą plamą, a zagraniczne gwiazdy często od naszego kraju zaczynają przygotowywać swoje światowe trasy. W 2015 roku nad Wisłę przyjadą wykonawcy, którzy nie byli u nas jeszcze nigdy lub od dawna.

Wideo na temat: orange warsaw festival 2011
 • Warsaw by Night

  Cztery kobiety w różnym wieku - Helena, Iga, Maja, Renata - poszukując bliskości, przemierzają Warszawę. Przypadkiem i nieświadome siebie nawzajem mijają się w klubie "Warsaw by Night". W ich nocnej przejażdżce po Warszawie towarzyszą im nowo spotkani ludzie, a także zawsze ten sam taksówkarz.

 • Baczyński

  "Baczyński" ma wiele warstw. Z jednej strony to opowieść o poecie i jego postrzeganiu rzeczywistości, o potrzebie wystawiania się na śmiertelną próbę, by się spełnić i tworzyć. Z drugiej - o bezsensie wojny i sztuce, która jest ponadczasowa i nieśmiertelna. Podróż przez ostatnie lata życia wielkiego poety zamyka klamrą współczesne wydarzenie - slam poetycki zorganizowany w 2011 roku, w dziewięćdziesiątą rocznicę urodzin Baczyńskiego.

 • Kac Vegas 3

  Film "Kac Vegas 3" to kolejna część przygód Phila, Stu, Alana i Douga, których widzowie poznali w 2009 roku w kinowym hicie "Kac Vegas", opowiadającym historię czterech kumpli świętujących wieczór kawalerski w Las Vegas. W 2011 roku powstała kolejna część - "Kac Vegas w Bangkoku".