• Informacje na temat:

  organizacja charytatywna

Artykuły na temat: organizacja charytatywna
 • Księżna Kate w sportowym wydaniu! Rzadki widok

  Księżna Kate (38 l.) świetnie wywiązuje się z królewskich obowiązków. Ostatnio wzięła udział w wydarzeniu sportowym organizowanym przez jedną z organizacji charytatywnych. Księżna Cambridge wskoczyła nawet na tę okazję w sportowe wdzianko. Co za widok!

 • Anna Dymna: Gwiazdy są cudowne

  - Polskich gwiazd nie trzeba długo zachęcać do współpracy przy akcjach charytatywnych, są cudowne - twierdzi Anna Dymna. Co roku organizowany przez jej fundację festiwal piosenki dla dzieci niepełnosprawnych wspiera kilku czołowych polskich wokalistów lub aktorów.

 • Bieber dostanie nagrodę za działalność charytatywną

  Sensacja na rynku muzyki pop - 16-letni Justin Bieber - zostanie uhonorowany za swój wkład w działalność dobroczynną podczas gali "Power Of Youth" organizowanej przez amerykański tygodnik "Variety".

 • Anna Dymna: Nikt nie pyta mnie o...

  - Działalność charytatywna nigdy nie przyćmi teatru, czyli mojej największej pasji. W ostatnich latach jednak prawie nikt mnie nie pyta o pracę aktorską. Może gdybym zaczęła zabijać na scenie, to przypomniano by sobie, że pracuję w teatrze - mówi Anna Dymna.

 • Marcin Gortat o zachowaniu polskich celebrytów: To jest śmieszne

  Marcin Gortat (33 l.) odsłonił kulisy meczu charytatywnego, który sam organizuje. Jego wypowiedź zaskakuje!

 • Sam Simon, współtwórca "Simpsonów", nie żyje

  Współtwórca serialu "Simpsonowie" - Sam Simon nie żyje. Reżyser miał 59 lat. Odszedł w niedzielę, 8 marca, w swoim domu w Los Angeles, po długiej walce z rakiem okrężnicy.

 • Meghan coraz szczuplejsza? Najnowsze zdjęcia mogą być tego dowodem

  Książę i księżna Sussex gościli ostatnio na rozdaniu nagród charytatywnej organizacji WellChild. Odwiedzili chore dzieci, mieli dla nich sporo uśmiechu i dobrego słowa. Podczas oficjalnego wyjścia parze towarzyszyli oczywiście fotoreporterzy. Na zdjęciach, które zrobili, trudno nie zauważyć, że Meghan (37 l.) jest bardzo szczupła. Nigdy nie narzekała na nadmiar nadprogramowych kilogramów, ale można odnieść wrażenie, że z dnia na dzień jest coraz chudsza. Sami zobaczcie...

 • Tysiące dolarów za słuchanie Nickelback przez tydzień

  Ludzka kreatywność nie zna granic. Najlepszym przykładem jest Jesse Carey, ochotnik, który rozpoczął specyficzną akcję crowdfundingową. Jego zadaniem jest słuchanie zespołu Nickelback przez 168 godzin.

 • Agata Kornhauser-Duda wybrała się na "Choinki Jedynki". Postawiła na modną stylizację

  Agata Kornhauser-Duda (46 l.) pojawiła się na akcji charytatywnej "Choinki Jedynki" na rzecz fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko". W tym roku w organizację inicjatywy włączyła się też gdańska fundacja "Pomóż Mi Żyć". Pierwsza dama objęła patronat nad wydarzeniem, a na galę postawiła na modną stylizację. Do sukienki w kwiatowe wzory dobrała podkreślający talię pasek oraz brązowe kozaki. Jak wam się podoba?

 • Rosyjska telewizja zaproponowała pracę Clarksonowi

  Jeremy Clarkson dostał ofertę pracy od... rosyjskiego kanału telewizyjnego Zwiezda, kontrolowanego przez resort obrony. Propozycja pojawiła się dzień po tym, jak BBC poinformowało, że nie odnowi kontraktu z tym brytyjskim prezenterem programu motoryzacyjnego "Top Gear".

Zdjęcia na temat: organizacja charytatywna
Wideo na temat: organizacja charytatywna
 • Książę i księżna Cambridge odwiedzili organizację charytatywną do walki z bezdomnością. Wzięli udział w zajęciach plastycznych

  Książę i księżna Cambridge odwiedzili organizację charytatywną do walki z bezdomnością. Wzięli udział w zajęciach plastycznych. Jak sobie poradzili? (x-news/Press Association)

 • Nie żyje twórca "Simpsonów" Sam Simons!

  am Simon, znany jako współtwórca serialu "Simpsonowie", nie żyje. Reżyser miał 59 lat. Odszedł w niedzielę (8.03) w swoim domu w Los Angeles, po długiej walce z rakiem okrężnicy. Chorobę zdiagnozowano pod koniec 2012 roku, a specjaliści dawali mu maksymalnie 6 miesięcy życia. Swój majątek Simon pozostawił różnym organizacjom charytatywnym. Reżyser był także m.in. scenarzystą i producentem komedii "Cheers" oraz "The Drew Carey Show"/ źródło: CNN Newsource/x-news

 • Miss Polski 2014 Ewa Mielnicka: Przez ten rok udowodnię, że wygrała słuszna osoba

  Wiem, że dobrze wykorzystam ten rok – deklaruje Ewa Mielnicka. Mimo że koronę najpiękniejszej Polki nosi dopiero od niecałych dwóch tygodni, już podjęła obowiązki związane z tytułem Miss Polski. Zaangażowała się w kilka akcji charytatywnych, chce bowiem wnieść uśmiech w życie innych ludzi. – Korona na razie przynosi mi wiele uśmiechu i mnóstwo dobrych rzeczy, oby tylko tak było przez cały rok. Już na moim fanpage’u odzywa się wiele organizacji i wiele osób prywatnych, które nie tylko chcą...