• Informacje na temat:

  organizacja linii

Artykuły na temat: organizacja linii
 • "Opowieść podręcznej": Linia odzieżowa dla posłusznych kobiet!

  Kolekcja jest inspirowana najnowszymi światowymi trendami: dyskryminacją, przemocą i brakiem równouprawnienia. Wchodzisz na showroom.pl żeby pobuszować w najnowszych kolekcjach? Wśród nich znajdziesz też tę, która nie pozostawi ci wyboru. Decyzja została podjęta za ciebie.

 • Zielony strach. Ekoterroryzm na ekranie

  "Najpoważniejszym zagrożeniem dla bezpieczeństwa wewnątrz kraju jest obecnie ekoterroryzm" - ogłosił w 2005 roku zastępca dyrektora generalnego FBI John Lewis, uznając członków radykalnych organizacji ochrony przyrody i praw zwierząt za równorzędnych z autorami krwawych zamachów bombowych. Czy słusznie? Obecny na polskich ekrany dramat "Night Moves" stanowi kolejną próbę odpowiedzi na to pytanie.

 • Księżna Kate i książę William z dziećmi polecieli tanimi liniami lotniczymi! Utarli nosa Meghan?!

  ...siedzieli na swoich miejscach" - komentuje jeden z podróżujących.  "Rodzina królewska od lat korzysta z tanich linii lotniczych. Księżna Diana często to robiła" - zdradza Robert Jobson w rozmowie z "Daily...

 • Bond w szalonym pościgu po ulicach Rzymu

  Każde doniesienie z planu "Spectre" - nowego filmu z cyklu bondowskiego, z Danielem Craigiem, który wciela się w agenta 007 już po raz czwarty, tylko pobudza apetyt kinomanów.

 • Z potrzeby serca...

  Tomasz Ciachorowski, czyli Igor Grabowski z "Linii życia", dołączył do grona honorowych ambasadorów Fundacji Urszuli Jaworskiej zajmującej się m.in. opieką nad chorymi na nowotwory mózgu. Tomek i wiele innych gwiazd weźmie udział w warsztatach teatralnych dla małych pacjentów oddziału onkologii Kliniki Radiochirurgii Allenort.

 • Polscy muzycy w konflikcie z Kościołem

  W poniedziałkowy (6 października) wieczór w poznańskim klubie Eskulap wystąpić miała grupa Behemoth. Miała, ponieważ koncert nie dojdzie do skutki z uwagi na protesty środowisk katolickich. Nie jest to zresztą pierwsza potyczka pomiędzy muzykami oraz instytucją Kościoła i jego zagorzałymi wiernymi.

 • Królowa Elżbieta abdykuje?! Kto zostanie jej następcą?

  Królowa Elżbieta II (92 l.) od wielu lat stoi na czele Wielkiej Brytanii. W pewnym sensie jest jej symbolem i ikoną. Jednak nadejdzie taki czas, że władzę po niej przejmie ktoś inny, zapewne książę Karol (69 l.). Czy wydarzy się to już za trzy lata?

 • Gwiazda "Gry o tron" bez litości dla Skandynawów

  1 maja na ekrany kin trafi "Saga Wikingów" - epicka opowieść o czasach, gdy skandynawscy wojownicy siali postrach w całej Europie. W obsadzie filmu, w roli bezwzględnego czarnego charakteru - Hjorra, zobaczymy nową twarz Hollywood - Eda Skreina, gwiazdę hitowej "Gry o tron", a także zbliżającej się superprodukcji Marvela "Deadpool" i kolejnej odsłony cyklu "Transporter", gdzie zastępuje dotychczasową ikonę serii - Jasona Stathama!

 • Klan

  ...kontakty na linii nauczyciel-uczennica nie są mile widziane.

 • "Spectre": Oto tytuł nowego Bonda

  "Spectre" - taki tytuł będzie nosić kolejna produkcja o przygodach Jamesa Bonda. Informację tę ogłosił podczas konferencji prasowej, która odbyła się w podlondyńskim studiu filmowym Pinewood Studios, reżyser filmu Sam Mendes.