• Informacje na temat:

  organizator trasy

Artykuły na temat: organizator trasy
 • Edyta Górniak szykuje się do trasy koncertowej. Przesadza z wymaganiami?

  Edyta Górniak (42 l.) to prawdziwa diwa. Nic więc dziwnego, że ma swoje wymagania. Nie mogło ich również zabraknąć podczas zbliżającej się trasy koncertowej artystki, która ma być zwieńczeniem jej dotychczasowej kariery.

 • Morrissey w Islandii: Awantura o mięso

  Morrissey odwołał kolejny występ w ramach swojej trasy koncertowej. Tym razem padło na halę Harpa w Islandii, gdzie odmówiono serwowania wyłącznie potraw bezmięsnych.

 • Madonna znowu pobiła rekord!

  Madonna pobiła należący do niej rekord najbardziej dochodowej trasy artysty solowego. Jej ostatnie tournee "Sticky & Sweet" składające się z 85 koncertów przyniosło 408 milionów dolarów zysku - ujawnił w środę organizator Live Nation.

 • Scorpions ponownie w Polsce. Występ w Łodzi na 50-lecie istnienia

  9 maja 2015 roku w Atlas Arenie w Łodzi zagra hardrockowa grupa Scorpions. Koncert odbędzie się w ramach trasy z okazji 50-lecia swojego istnienia.

 • Lady Gaga czuje się już lepiej

  Organizator trasy koncertowej Lady Gagi wyjaśnił przyczyny słabego występu piosenkarki w Nowej Zelandii, który wywołał spekulacje na temat jej stanu zdrowia, tłumacząc, że gwiazda była jedynie "zmęczona i odwodniona".

 • Nowe Sytuacje, Mela Koteluk i Sebastian Riedel & Cree na Life Festival Oświęcim

  "Made in Poland" to nowa scena stworzona przez organizatorów Life Festival Oświęcim. Wystąpią na niej Nowe Sytuacje - Republika, Mela Koteluk oraz Sebastian Riedel z grupą Cree.

 • Sławomir Świerzyński z Bayer Full czuje się oszukany!

  ...przyjmowali oni innych zleceń. Niestety, dzień przed startem organizator zmuszony był odwołać imprezę ze względu na bardzo niską sprzedaż biletów. Artyści nie kryją rozczarowania. - O wszystkim(...), straciliśmy czas i pieniądze. Wysyłam umowę do adwokata. Liczę na ugodę, ale jeśli się nie uda, to skierujemy sprawę do sądu - zapowiada. Jak podkreśla, sam pomysł trasy był bardzo dobry. Zresztą...

 • Oficjalnie: Robbie Williams zaśpiewa w Krakowie

  W połowie kwietnia 2015 roku w Kraków Arenie wystąpi brytyjski wokalista Robbie Williams.

 • Natalia Kukulska: Ponowny ślub w Stanach!

  ...wybiera się na targi muzyczne do Anaheim w Kalifornii.  "Michał to świetny organizator, jeśli trzeba wymyślić coś szalonego, to on przejmuje kierownictwo w związku" – zdradza tygodnikowi osoba(...) lata znajomości i trzy trasy. Lipiec na wschodnim wybrzeżu USA był strasznie gorący. Podejmowaliśmy próby zwiedzania, spacerów, ale po kilku metrach wracaliśmy do hotelu" – wspominał muzyk. "Nie dało...

 • Chris Brown niewpuszczony do Kanady. Internet kpi z rapera

  Z powodu kwestii imigracyjnych raper Chris Brown był zmuszony odwołać koncerty w Kanadzie.

Wideo na temat: organizator trasy
 • One Direction

  Zapis trasy koncertowej uwielbianego przez nastolatki zespołu "One Direction".

 • Porwanie Michela Houellebecqa

  Punktem wyjścia filmu jest tajemnicze zaginięcie Houellebecqa w czasie trasy promocyjnej "Mapy i terytorium", kiedy nie pojawił się na spotkaniach z belgijskimi czytelnikami. Film Guillaume’a Niclouxa podaje inną wersję wydarzeń: pisarz został zapakowany do wielkiej metalowej skrzyni i wywieziony do wiejskiego domu przez trzech braci polskiego pochodzenia.

 • Last Minute

  Patryk Vega wraca w środku zimy z propozycją wprost spod egipskich piramid. Znakomity humor i seria fars zapewnią głównym bohaterom niekończące się pasmo wakacyjnych tarapatów. Pełne słońce, wypoczynek, palmy, piramidy, opaska all inclusive. I do tego wszystko za darmo! Wygrana wycieczka do Egiptu miała być dla Tomka, jego pełnej energii matki, nastoletniej córki i bystrego syna przygodą życia. Tymczasem na lotnisku gubią ich bagaże, w hotelu dają zły pokój, w kuchni nie dają jedzenia, na...