• Informacje na temat:

  organizatorzy gali

Artykuły na temat: organizatorzy gali
 • Są kolejne gwiazdy gali FAME MMA 4

  Po walce Marty Linkiewicz i Moniki "Esmeraldy" Godlewskiej, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, organizatorzy przygotowują kolejne "celebryckie" starcie. Wiadomo już, że impreza odbędzie w hali sportowej przy ulicy Żużlowej w Częstochowie. Wystąpi na niej Marcin Malczyński, brat znanego youtubera Dawida Malczyńskiego, i być może właściciele federacji, czyli Wojtek Gola i Michał...

 • Sylwia Boroń zaprasza na galę Węży

  Zagrała w najgorszym filmie 2013 roku "Ostra randka 3D", sama nominowana była aż do trzech Węży. Sylwia Boroń udowadnia, że posiada dystans do własnej osoby i w specjalnym klipie zapowiada tegoroczną edycję nagród honorujących najgorsze filmowe produkcje sezonu.

 • Gala Fryderyków już w ten weekend. Córka Wandy Warskiej ma pretensje

  ...wręczona 12 marca podczas Gali Muzyki Poważnej w NOSPR. Córka schorowanej artystki żaliła się już, że nikt nie poinformował jej osobiście o nagrodzie dla matki i o wszystkim dowiedziała się z mediów(...) pieśń Poświatowskiej pt. 'Ptaku mojego serca', z muzyką Kurylewicza, w wykonaniu Laureatki, ażeby można było usłyszeć jej własny głos. Okazuje się jednak, że organizatorzy miejsca nie znajdują na...

 • Grammy 2015: Zobacz najlepsze występy

  Organizatorzy gali Grammy dokładają starań, by występy podczas imprezy były dopięte na ostatni guzik i odbiły się szerokim echem. Nie inaczej było i tym razem.

 • Piękne aktorki na muzycznej gali

  ...o tym organizatorzy corocznych gal Viva Comet, którzy starają się, by znanych z seriali gwiazd i gwiazdek nie zabrakło podczas wręczania nagród popularnym piosenkarkom, piosenkarzom i zespołom. Podczas(...) pojawiły się w czwartek na gali Viva Comet 2012. Zobaczcie, jak prezentowały się piękne gwiazdy i gwiazdki seriali na imprezie muzycznej.

 • Open'er Festival 2015: Major Lazer dołącza do line-upu

  Organizatorzy festiwalu ujawnili kolejnego wykonawcę, który zagra w lipcu na Main Stage.

 • Kim jest syn Luke'a Perry'ego, Jack "Jungle Boy"?

  ...21-letni zapaśnik Jack "Jungle Boy" Perry miał wystąpić 13 marca na gali wrestlingu w Los Angeles. Jednak z powodu śmierci swojego ojca, popularnego telewizyjnego aktora Luke'a Perry'ego, gwiazdor odwołał swój udział w imprezie.

 • Czego dowiedzieliśmy się po Brit Awards 2015?

  25 lutego odbyła się gala, na której rozdano "brytyjskie Grammy". Wszyscy rozjechali się w swoje strony, Madonna powoli dochodzi do siebie, a internauci szukają nowych tematów do żartów. Co warto zapamiętać z kolejnej muzycznej gali?

 • "M jak miłość": Żyć po swojemu - rozmowa z Mikołajem Roznerskim

  ...​Nowy rok będzie dla niego równie intensywny, jak poprzedni. Czekają go m.in. dwie premiery kinowe, praca na planie "M jak miłość" i zdjęcia do filmu o zawodnikach MMA. Jego osiągnięcia zawodowe docenili organizatorzy plebiscytu Telekamery 2018, którzy nominowali go w kategorii najlepszy aktor.

 • Startuje Screen & Sound Fest 2014

  We wtorek rozpoczyna się Screen & Sound Fest. - Let's See The Music 2014. Laureatów imprezy poznamy podczas finałowej gali, która odbędzie się w kinie Kijów.Centrum 25 października.

Zdjęcia na temat: organizatorzy gali