• Informacje na temat:

  organizatorzy imprez

Artykuły na temat: organizatorzy imprez
 • Organizatorzy imprez nie chcą już płacić celebrytkom!

  Wygląda na to, że skończyła się właśnie dobra passa celebrytów, którzy zarabiali na wyjściach na imprezy i lansowaniu na ściankach. Co teraz poczną wszystkie słynne salonowe imprezowiczki?

 • Boska Komedia po raz siódmy w Krakowie

  Znamy program tegorocznego Festiwalu Boska Komedia, który odbędzie się tradycyjnie w Krakowie, w terminie od 5 do 13 grudnia. Zobaczymy 15 konkursowych przedstawień i 3 produkcje premierowe. Poza spektaklami, organizatorzy przygotowali mnóstwo imprez towarzyszących, spotkań z twórcami i aktorami.

 • Kim Kardashian nie udało się wkręcić na imprezę

  Kim Kardashian chciała uczestniczyć w ważnej imprezie po rozdaniu Oscarów, na której bawiły się największe gwiazdy. Odmówiono jej zaproszenia.

 • Ursynalia 2015: Znamy pierwszych wykonawców (ceny biletów)

  Organizatorzy warszawskich Ursynaliów ujawnili pierwszych wykonawców tegorocznej edycji.

 • Szok! Jessica Mercedes bierze 10 tysięcy za przyjście na imprezę!?

  ...", jest na ustach wszystkich. Ciężko i uczciwie pracujący Polacy raczej jej nie pokochali, ale organizatorzy imprez i młode dziewczynki już tak. Okazuje się, że Mercedes ma niezłą głowę do interesów(...) prezentuje ciuchy i produkty, za których polecanie jej płacą. Ona z kolei sprawia, że blogerka jest chętnie zapraszana na showbiznesowe imprezy. Jessica nawet nie musi pracować. Wystarczy, że...

 • Ursynalia 2015: Napalm Death, Hatebreed i inni

  Mocne uderzenie zaprezentowali organizatorzy Ursynaliów 2015. Na imprezie pojawią się m.in. legenda grind core'a z Napalm Death czy amerykański zespół Hatebreed.

 • Impreza "Pazdan na BALu" odwołana! Oburzony Michał Pazdan ostro skomentował aferę

  ...​Michał Pazdan (28 l.) stał się głównym bohaterem pozaboiskowej afery! Wszystko zaczęło się wtedy, gdy jeden z warszawskich klubów ogłosił, że wkrótce urządza imprezę z udziałem piłkarza. To nie spodobało się wielu dziennikarzom i kibicom, którzy zarzucali zawodnikowi, że balowanie zaraz po meczu jest niegodne profesjonalnego zawodnika. Pazdan zareagował ostro!

 • Years & Years na Spring Break Showcase Festival & Conference

  Organizatorzy Spring Break ogłosili pierwszą gwiazdę wydarzenia. Do Poznania przyjadą zwycięzcy BBC Sound of 2015, Years & Years.

 • Pożar w budynku TVP! Gwiazdy musiały opuścić imprezę!

  ...jakiś żart, że organizatorzy zapowiadają zakończenie imprezy. Potem pojawiły się plotki, że ktoś zapalił papierosa w windzie. Ostatecznie ogłoszono, że w TVP jest pożar. Wyproszono gości i gwiazdy(...)W budynku przy Woronicza 17 odbyła się huczna impreza, na której zaprezentowano nowości, które stacja przygotowała dla widzów na jesień. Na galę przybyło oczywiście mnóstwo gwiazd i celebrytów...

 • Wiosna Filmów: "Gołąb przysiadł na gałęzi..." Roya Anderssona na inaugurację

  Ponad 80 filmów, sekcje kina polskiego, węgierskiego i rosyjskiego oraz wykłady mistrzowskie przygotowali organizatorzy 21. festiwalu filmowego Wiosna Filmów. Impreza odbywać się będzie w warszawskim Kinie Praha od 10 do 19 kwietnia.

Zdjęcia na temat: organizatorzy imprez
Wideo na temat: organizatorzy imprez
 • Ilona Felicjańska znalazła sposób na darmowe wakacje! Prosi ludzi na Facebooku!

  Ilona Felicjańska (44 l.) po aferze związanej z prowadzeniem przez nią samochodu pod wpływem alkoholu wpadła w finansowy dołek. Reklamodawcy i organizatorzy imprez przestali ją zapraszać do współpracy. Była modelka nie chciała jednak rezygnować z dotychczasowego życia! Nie wyobrażała sobie bowiem, że wraz z synami nie wyjedzie gdzieś na urlop w czasie wakacji. Sprytna Ilona znalazła i na to

Dyskusje na temat: organizatorzy imprez