• Informacje na temat:

  organizatorzy masowych

Artykuły na temat: organizatorzy masowych
 • Burza w sieci. Edyta Górniak odwołała koncert

  Artystka poinformowała, że koncert nie odbędzie się ze względu na brak przygotowania imprezy pod kątem przepisów BHP. "Ze względu na brak przygotowania pod kątem przepisów BHP dla imprez masowych(...) a nie cena za występ a później są rozczarowania. Radzę zmienić managera"; "Jakie BHP? Ustawa o imprezach masowych precyzuje dokładnie co i jak. Czarnków nie dostałby zgody na...

 • Od piątku 11. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Żydowskie Motywy

  Izraelski kandydat do Oscara "Viviane chce się rozwieść" oraz dokument Stefana Ruzowitzky'ego "Istota zła" - m.in. te produkcje są w programie 11. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Żydowskie Motywy. Impreza rozpocznie się w piątek w Warszawie.

 • Edyta Górniak boi się o swoje bezpieczeństwo po śmierci Pawła Adamowicza

  ...publicznych, masowych wystąpień, to nie mają jej także Dziennikarze, Artyści, ani nie ma jej obsługa techniczna scen plenerowych, na których występujemy. Nie pomijając tysięcy Ludzi na widowni(...) zostaje cieniem tego przygnębiającego, potwornego zdarzenia". Edyta Górniak liczy, że organizatorzy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zmienią przepisy bezpieczeństwa dla widowni, a także dla...

 • Rihanna nie na Błoniach

  Organizatorzy krakowskiego Coke Live Music Festival postanowili zmienić lokalizację imprezy.

 • Gitarzysta Dire Straits kontra rosyjski rząd

  Brytyjski gitarzysta rockowy Mark Knopfler, były członek zespołu Dire Straits, odwołał koncerty w Rosji w ramach sprzeciwu wobec niedawno przeprowadzonych w tym kraju masowych kontroli i przeszukań w organizacjach pozarządowych (NGO).

 • Gdzie Nowa Muzyka?

  Organizatorzy katowickiego festiwalu Nowa Muzyka poinformowali o miejscu, w którym odbędzie się tegoroczna edycja imprezy.

 • Rusza Sunrise Festival

  Sunrise Festival, jedna z najpopularniejszych w Polsce imprez masowych z muzyką elektroniczną, startuje już w piątek (21 lipca) i potrwa do soboty (22 lipca). Festiwal odbędzie się - podobnie jak w zeszłym roku - w Amfiteatrze w Kołobrzegu. Patronem medialnym Sunrise Festival jest INTERIA.PL.

 • Hunter: Korekta "MedeiS Tour 2003"!

  Organizatorzy koncertów szczytnieńskiej grupy Hunter z Gorzowa Wielkopolskiego i Koszalina odwołali koncerty formacji w tych miastach w ramach "MedeiS Tour 2003". Występ w Białymstoku (29 marca) udało się przenieść z klubu Gwint do klubu Fama.

 • Shakira w Polsce!

  Shakira Isabel Mebarak Ripoll, znana wszystkim jako Shakira, światowa gwiazda muzyki latynoamerykańskiej odwiedzi w tym roku Polskę! Będzie to jej pierwsza wizyta w naszym kraju.

 • Przystanek Woodstock: Szczegóły

  Jak już informowaliśmy, 11. edycja Przystanku Woodstock odbędzie się 5 i 6 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą. Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ujawniła pierwsze szczegóły jednej z największych imprez letnich imprez w Europie. Gwiazdami mają być wykonawcy polscy i niemieccy, w tym zespół Die Toten Hosen.

Wideo na temat: organizatorzy masowych
 • Nagroda

  "To autobiograficzna historia - zaznacza Paula Markovitch - Jej akcja rozgrywa się w miejscach, które pamiętam z dzieciństwa. Powracam do nich w snach. To wrogie czasy". W tle zainspirowanej wspomnieniami opowieści reżyserki tkwi dramatyczna wielka historia współczesnej Argentyny: wojna domowa i wojskowy zamach stanu, który w 1976 roku rozpoczął najbardziej brutalną w XX wieku w tym rejonie świata dyktaturę wojskową czterech junt, trwającą do 1983 roku; stan wyjątkowy i tzw. Proces...

 • W ciemność. Star Trek

  Dzielna załoga Enterprise musi zmierzyć się z zagrożeniem dla całej Federacji, które, jak się okazuje, ma swoje źródło w jej własnych szeregach. Kapitan Kirk (Chris Pine), mając również prywatne rachunki do wyrównania, dowodzi polowaniem na człowieka będącego jednoosobową bronią masowej zagłady. Droga wiedzie do rozdartego wojną świata, gdzie przyjaźń i lojalność Kirka oraz jego załogi będzie wystawiona na ciężką próbę.

 • Grabarz

  Adaptacja opowiadania Rainera Marii Rilkego o tajemniczym młodzieńcu obejmującym posadę grabarza w San Rocco. Miasteczko nawiedza plaga. Ludzie masowo umierają, ostatni żywi pchają na cmentarz wozy pełne trumien... Film zrealizowano za pomocą aparatu używanego podczas wyścigów konnych do rejestrowania zawodników przecinających linię mety. Nie daje on takiego obrazu przestrzeni jak zwykła kamera czy aparat fotograficzny. Przed oczami widza, od strony lewej do prawej, pomału przesuwa się...