• Informacje na temat:

  organizatorzy szybko

Artykuły na temat: organizatorzy szybko
 • Agnieszka Włodarczyk odciśnie dłoń w Alei Gwiazd w Międzyzdrojach!

  Agnieszka Włodarczyk, czyli Wiki Potoczny z niezapomnianej "Plebanii", pierwsze dni lipca spędzi w Międzyzdrojach. Organizatorzy tegorocznej edycji Festiwalu Gwiazd uznali bowiem, że powinna znaleźć się w gronie sław, które odcisną swe dłonie w Alei Gwiazd!

 • Australia na Eurowizji, czyli spore pieniądze i wielkie gwiazdy

  Mogłoby się wydawać, że udział Australii w Konkursie Piosenki Eurowizji jest najzwyklejszym w świecie dowcipem. Jednak organizatorzy wcale nie żartowali, tylko wymyślili, w jaki sposób wyróżnić 60. edycję festiwalu.

 • Kolejny wypadek w "Gwiazdy tańczą..."!

  Tym razem do szpitala trafił Michał Milowicz (38 l.). Podczas niedzielnego treningu aktor złamał nogę. Co tym razem wymyślą organizatorzy, by zastąpić kontuzjowanego uczestnika programu?

 • "Efekt domina" nagrodzony w Lipsku

  Niemiecko-polska koprodukcja "Efekt domina" w reżyserii Elwiry Niewiery i Piotra Rosołowskiego otrzymała główną nagrodę - Złotego Gołębia Międzynarodowego Festiwalu Filmów Dokumentalnych i Animowanych w Lipsku - poinformowali organizatorzy.

 • Będzie druga edycja "Gwiazdy tańczą na lodzie"

  Decyzja zapadła kilka dni temu - informuje dzisiejszy "Fakt". Prowadzącymi mają pozostać Tatiana Okupnik (29 l.) i Maciej Kurzajewski (34 l.). Uczestników jeszcze nie znamy, w tym tygodniu organizatorzy mają rozpocząć wstępne rozmowy z gwiazdami. Nie wiadomo także, czy zmieni się jury. Program odniósł sukces głównie dzięki Dodzie (23 l.), która jest jednym z jurorów, i ona sama na pewno zdaje...

 • Popcaan pierwszą gwiazdą Reggaeland w Płocku

  Pierwszą gwiazdą Festiwalu Reggaeland, jaki odbędzie się w dniach 10-11 lipca w Płocku jest jamajski artysta Popcaan, który wystąpi na scenie głównej.

 • Kasia Sobczyk opowiedziała o chorobie

  ...". Mimo że jej piosenki zna cała Polska, organizatorzy festiwali traktują ją lekceważąco. Telewizja Polska zaproponowała jej udział w zbliżającym się festiwalu w Sopocie. Niestety, zmieniła zdanie... "Jakaś...

 • Anna Guzik: Nie powiedziałam ostatniego słowa

  Występuje, śpiewa, nagrywa, trenuje - Anna Guzik nie ma czasu na nudę. Choć, jak sama przyznaje, uwielbia leniwe wieczory przy kominku z książką i ciepłą herbatą.

 • Co się dzieje z Rodowicz? W ostatniej chwili jej koncert został odwołany!

  ...najważniejsze. Na jej miejsce organizatorzy szybko znaleźli zastępstwo w postaci zespołu Perfekt.  "Maryla Rodowicz do czasu pełnego powrotu do zdrowia postanowiła zostać w domu i oszczędzać głos...

 • Jak Lenny Kravitz wyznał miłość Annie Wendzikowskiej?

  Dziennikarka Anna Wendzikowska, w swojej najnowszej książce opowiada, jak od kulis wyglądają jej wywiady ze światowymi sławami. Z lektury dowiemy się m.in., że miłość wyznał jej sam Lenny Kravitz...

Wideo na temat: organizatorzy szybko
 • Szybki cash

  Johan JW Westlund wiedzie podwójne życie: raz jest zwykłym studentem, raz podejmującym najważniejsze decyzje przestępcą. Jorge czuje na plecach oddech zarówno policji, jak i mafii. Układa plan, jak wydobyć się z tarapatów: wykradnie duży ładunek narkotyków i dzięki temu będzie mógł zniknąć. Mardo jest o krok od wykonania wyroku na Jorge ale los krzyżuje jego plany. W ostatecznym rozrachunku okazuje się, że to niedoświadczony i młody student będzie trzymał w garści ich życie.

 • Szubienica

  20 lat po tragicznych wydarzeniach podczas szkolnego przedstawienia, grupa uczniów próbuje uczcić pamięć o ofiarach. Jednak szybko okazuje się, że o niektórych sprawach lepiej jest zapomnieć.

 • Dziennik zakrapiany rumem

  Nowojorski dziennikarz (Johnny Depp) porzuca metropolię na rzecz rajskiej wyspy Portoryko. Umilając sobie czas pokaźnymi dawkami rumu, Paul poznaje i szybko traci głowę dla zmysłowej Chenault (Amber Heard, "Piekielna zemsta"). Problem w tym, że dziewczyna zaręczona jest z milionerem (Aaron Eckhart, "Mroczny Rycerz"). Bogacz knuje perfidną intrygę, żeby pozbyć się rywala.