• Informacje na temat:

  orina krajewska córka

Artykuły na temat: orina krajewska córka
 • Orina Krajewska realizuje testament mamy!

  Orina Krajewska (31 l.) przełożyła własne marzenia i plany na później. Teraz pragnienia mamy są ważniejsze. Wciąż za nią tęskni.

 • Orina Krajewska: Córka Małgorzaty Braunek nie tylko o rodzinie

  Córka Małgorzaty Braunek zagrała w serialu "Cisza nad rozlewiskiem" aż dwie role. Tylko nam Orina Krajewska zdradziła, jak trafiła do "Rozlewiska" oraz jak współpracuje się ze swoją artystyczną rodziną.

 • "Barwy szczęścia": Orina Krajewska dołączy do obsady

  W 1903. odcinku "Barw szczęścia" pojawi się nowa bohaterka Celina. Była agentka, z którą będzie odtąd współpracować Bożena... Tym samym do obsady dołączy Orina Krajewska, córka Małgorzaty Braunek.

 • Została aktorką, jak mama

  Chciała, by jej rodzina miała życie spokojne, z dala od zgiełku świata. Ale córka zdecydowała inaczej...

 • Małgorzata Braunek: córka Orina Krajewska wypełnia testament zmarłej matki

  ...23 czerwca minęły trzy lata od śmierci Małgorzaty Braunek (†67). Nie ma dnia, aby jej córka Orina Krajewska (30 l.) nie wracała wspomnieniami do czasów, kiedy podstępna choroba nie odebrała jeszcze sił aktorce.

 • Spotkanie z gwiazdami serialu

  2 grudnia na antenie TVP1 pojawi się serial "Nad rozlewiskiem" - kontynuacja "Życia nad rozlewiskiem" i jednocześnie ostatnia część mazurskiej sagi. We wtorek, 13 listopada, gwiazdy serialu spotkały się z dziennikarzami na konferencji prasowej i pokazie 1. odcinka opowieści o losach Małgosi Jantar (Joanna Brodzik) i jej najbliższych.

 • Orina Krajewska: Była z mamą do końca!

  Orina Krajewska (28 l.) czuwała przy łóżku Małgorzaty Braunek (†67 l.) do ostatnich jej dni. Dobrze wie, co znaczy cierpienie, dlatego teraz stara pomagać się osobom, które znalazły się w podobnej sytuacji.

 • Droga przez rozlewisko

  Wbrew plotkom Joanna Brodzik wcale nie będzie miała okrojonej roli w nowej odsłonie serii "o rozlewisku"! Zobaczymy ją w dramatycznych sytuacjach: gdy walczy z budową autostrady i gdy ulegnie wypadkowi.

 • Orina Krajewska: Niech śmierć mamy czegoś ludzi nauczy!

  Będzie musiało upłynąć sporo czasu, zanim Orina Krajewska (28 l.) znów nauczy się cieszyć z pierwszych letnich dni. Niemal rok temu, kiedy jej rówieśnicy planowali wakacje czy urlopy, jej mama(...) niedoinformowaniem i brakami w opiece…" - żaliła się Orina. To dlatego Orina Krajewska wraz z bratem Xawerym Żuławskim i ojcem, Andrzejem Krajewskim, powołała do życia fundację "Bądź". "Chcemy stworzyć centrum...

 • Boczarska zakochana w Banasiuku

  Kiedy wreszcie znajdzie tego jedynego? - można było się zastanawiać, patrząc na miłosne wybory Magdaleny Boczarskiej (35 l.).

Wideo na temat: orina krajewska córka
 • Cokolwiek się zdarzy

  Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Ma mocne postanowienie, że nie zmieni ani jednej linijki tekstu. Jak ma się jednak to do rzeczywistości, w której zbliżające się przyjęcie, córka i sąsiedzi zupełnie nie ułatwiają realizacji planu? Czy da się przenieść literacką fantazję na karty rzeczywistości?

 • Labirynt

  Gdy 6-letnia córka małomiasteczkowego stolarza zostaje porwana wraz z koleżanką, zostaje wszczęta akcja poszukiwawcza, z którą policja ewidentnie sobie nie radzi. Ojciec, doświadczony myśliwy o ultrakonserwatywnym światopoglądzie, mimo iż początkowo współpracuje z organami ścigania, to zrażony ich bezradnością postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. O przestępstwo podejrzewa mężczyznę, którego więzi i torturuje w celu uzyskania odpowiedzi na pytanie, gdzie są dziewczynki.

 • Body/Ciało

  Cyniczny prokurator (Janusz Gajos) i jego cierpiąca na anoreksję córka (Justyna Suwała) próbują, każde na swój sposób, odnaleźć się po tragicznej śmierci najbliższej osoby. Gdy pewnego dnia terapeutka dziewczyny - Anna (Maja Ostaszewska) oznajmi im, że zmarła skontaktowała się z nią z zaświatów i ma dla nich wiadomość, będą zmuszeni zweryfikować swoje poglądy na życie i na śmierć.

Dyskusje na temat: orina krajewska córka
 • Re: Orina Krajewska ("Nad...

  Nie pasują do siebie, ale on jest z nią, aby się wybić przecież to córka pani Małgorzaty Braunek.

 • Re: Orina Krajewska ("Nad...

  Nie pasują do siebie, ale on jest z nią, aby się wybić przecież to córka pani Małgorzaty Braunek. a pani Braunek to co? w pośredniaku pracuje i roboty szczylom szuka?

 • Re: Orina Krajewska ("Nad...

  ten "aktor" ze spuszczonymi szelkami był kilka dni temu w kinie na "Drogówce" (razem z Miśkiem Koterskim). Obaj zachowywali się dziwnie: rozmawiali, pili piwo, wychodzili w czasie seansu, trzymali buty na fotelach, ogólnie wstyd. Kino porządne, kameralne, studyjne (DCF Wrocław) widownia poza ta dwójką normalna (po filmie jakiś łysy gość im zwrócił uwagę, to przepraszali), film rewelacja. Córka

 • Re: Małgorzata Braunek i Orina Krajewska

  bardzo lubię Panią Braunek miła fajna i do tego pięknie się starzeje. ja tez ją bardzo lubię, cos jest pieknego w tej kobiecie,a córka śliczna,bardzo orginalna uroda aż miło na nie popatrzeć,a najważniejsze że na pewno nikomu sie nie opatrzyły,pozdrawiam ...