• Informacje na temat:

  orlando bloom hobbit

Artykuły na temat: orlando bloom hobbit
 • ENEMEF: Noc "Hobbita"

  Ostatnia część "Hobbita" to najbardziej oczekiwany film roku. W piątek, 19 grudnia, w wybranych kinach sieci Multikino odbędzie się ENEMEF: Noc "Hobbita". Fani Tolkiena wybiorą się na wielogodzinną wyprawę do Śródziemia i zobaczą wszystkie trzy części produkcji Petera Jacksona, w tym przedpremierowo film "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii".

 • "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii" w polskich kinach od 25 grudnia

  "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii", trzecia i ostatnia część nowej trylogii nowozelandzkiego reżysera Petera Jacksona, wejdzie do polskich kin 25 grudnia. W obsadzie są m.in. Martin Freeman, Ian McKellen, Richard Armitage, Orlando Bloom, Christopher Lee i Cate Blanchett.

 • Filmowy maraton "Hobbita" w Cinema City!

  Ostatnia część "Hobbita" to najbardziej oczekiwany film roku. 19 grudnia w wybranych kinach sieci Cinema City odbędzie się maraton "Hobbita". Fani przygód "Drużyny Pierścienia" wybiorą się na wielogodzinną wyprawę do Śródziemia i zobaczą wszystkie trzy części produkcji Petera Jacksona, w tym przedpremierowo film "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii".

 • "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii": Jest pełny zwiastun!

  Pojawił się pełny zwiastun finałowej części "Hobbita" - "Bitwa Pięciu Armii". Ostatnia część trylogii Petera Jacksona trafi na ekrany kin w grudniu.

 • "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii" już w kinach

  Trzecia część trylogii w reżyserii Petera Jacksona, zrealizowanej na podstawie "Hobbita" J.R.R. Tolkiena, o podtytule "Bitwa Pięciu Armii", w polskich kinach pojawi się już w pierwszy dzień świąt.

 • Orlando Bloom obawiał się "Hobbita"

  Orlando Bloom przyznał niedawno, że miał pewne obawy związane z ponownym wcieleniem się w rolę elfa Legolasa, jednego z bohaterów trylogii "Władcy Pierścieni", w filmie Petera Jacksona "Hobbit: Pustkowie Smauga".

 • Orlando Bloom nago w RPA

  Orlando Bloom przyznał, że w obrazie "Zulu" widzowie będą mogli zobaczyć aktora kompletnie nagiego. Gwiazdor przyznał, że spędził na planie filmu Jérôme'a Salle'a tydzień w samej skarpetce, która służyć miała za listek figowy.

 • "Pustkowie Smauga": Hobbit kontra smok

  "Hobbit: Pustkowie Smauga", druga część nowej trylogii Petera Jacksona, wejdzie 27 grudnia do polskich kin. W obsadzie są m.in. Martin Freeman, Ian McKellen, Orlando Bloom oraz Benedict Cumberbatch, którego głosem mówi w filmie tytułowy psychopatyczny smok Smaug.

 • "Hobbit": Znamy daty premier!

  Fani J.R.R. Tolkiena i Petera Jacksona mogą już odetchnąć. Znane są daty premier i tytuły filmów o hobbicie. W obsadzie pojawią się te same gwiazdy, które grały w trylogii "Władca Pierścieni".

 • "Hobbit": Podróż sentymentalna

  Nie tylko fani "Władcy Pierścieni" cieszą się na informację, że powstanie dwuczęściowa saga "The Hobbit". Elijah Wood, ekranowy Frodo Baggins, również nie może się doczekać spotkania z kolegami z planu. Obraz pojawi się w kinach na przełomie 2012 i 2013 roku.