• Informacje na temat:

  orłoś

Artykuły na temat: orłoś
 • Maciej Orłoś odszedł z "Teleexpressu". Czym zajmuje się obecnie?

  Maciej Orłoś (58 l.) był najpopularniejszym i jednym z najbardziej lubianych prezenterów informacyjnych w Polsce. To pierwsze: popularność – zawdzięczał Teleexpressowi. To drugie: sympatię widzów – już sobie. Prócz wiedzy i erudycji dysponował też urokiem osobistym i poczuciem humoru.

 • Maciej Orłoś zaprasza na Wielki Test o Polskim Filmie

  Już dziś o godz. 20.25 odbędzie się druga edycja Wielkiego Testu o Polskim Filmie. Do udziału w zabawie, w której będzie można wziąć udział na antenie TVP1 oraz na stronie Interii, w zabawnym spocie zachęca prowadzący Maciej Orłoś.

 • Maciej Orłoś z żoną na premierze! Rzadki widok

  Maciej Orłoś (58 l.) niezbyt często pojawia się na salonach. Ostatnio jednak przyszedł na premierę spektaklu "Wykrywacz kłamstw". Dziennikarzowi wyjątkowo towarzyszyła ukochana, Joanna, która jest jego trzecią żoną. Ładna z nich para?

 • Maciej Orłoś: Tu jest konkret

  W "Teleexpressie" jest właściwie od zawsze - to znaczy od 24 lat. I chyba dlatego tak trudno wyobrazić sobie ten magazyn bez charakterystycznego głosu, okularów i poczucia humoru Macieja Orłosia. Czy jednak jako dziecko marzył o zawodzie dziennikarza? Skończył przecież studia aktorskie i do dzisiaj grywa w filmach.

 • Maciej Orłoś: Czym dziś zajmuje się dziennikarz?

  Przez 25 lat był gospodarzem "Teleexpressu", dlatego odejście Macieja Orłosia (58 l.) z Telewizji Polskiej było dla wszystkich sporą sensacją. Dzisiaj prezenter dojrzał do autorskiego pomysłu. Chce założyć własny kanał w internecie. "Rewii" zdradza, kto niepodzielnie rządzi w jego domu i gdzie chce zamieszkać na emeryturze.

 • Wielki Test o Polskim Filmie na antenie TVP1

  Zbliża się druga edycja Wielkiego Testu o Polskim Filmie w TVP1. 29 września o godz. 20:25, goście w telewizyjnym studiu oraz widzowie sprawdzą swoją wiedzę na temat klasyki polskiego filmu oraz kina współczesnego. Program poprowadzą Paulina Chylewska i Maciej Orłoś.

 • Maciej Orłoś pierwszy raz tak szczerze o swoim odejściu z "Teleexpressu"!

  Maciej Orłoś (56 l.) przerywa milczenie na łamach tygodnika Tomka Lisa...

 • Zakończył się Wielki Test o Polskim Filmie

  W poniedziałkowy wieczór zakończył się Wielki Test o Polskim Filmie, w którym - oprócz gwiazdorskich par na antenie TVP 1 - udział wzięli również internauci. Za chwilę podamy wszystkie pytania i poprawne odpowiedzi.

 • Maciej Orłoś odchodzi z "Teleexpressu"! Przez Pobudzina?

  Maciej Orłoś (56 l.) po ponad 25 latach odchodzi z TVP! Dziennikarz miał dość "dobrej zmiany"?

 • "Gwiazda rocko polo" Sławomir "Megiera": W roli głównej Ewa Kasprzyk

  "Megiera" to debiutancki teledysk przedstawiającego się jako "gwiazda rocko polo" Sławomira. W klipie zagrali znani aktorzy.

Zdjęcia na temat: orłoś
 • Orłoś
Dyskusje na temat: orłoś
 • Re: "M jak miłość": Jacek Kurski zwolnił swą pupilkę z powodu... sukienek?

  No nie wiem. Orłoś, Makłowicz i Janowski przepadli

 • Re: "M jak miłość": Jacek Kurski zwolnił swą pupilkę z powodu... sukienek?

  Kolejna skrzywdzona, wyrzucono! A może zwyczajnie otwarto okno by orzeł, orłoś wyleciał?

 • Re: "M jak miłość": Czarne chmury nad głową Barbary Kurdej-Szatan! Odejdzie z "Emki"?

  Nikt kto odszedł z TVP nie zrobił oszałamiającej kariery......Orłoś, Makłowicz, Zimoch, Janowski,Lis, Chylewska etc.etc.

 • Re: "Korona królów": Kolejny aktor odchodzi z produkcji

  No i gościu przegrał karierę. Był aktorem kiepskim, ale rozpoznawalnym. Gdyby pozostał, miałby szansę żeby jeszcze zaistnieć, a tak to popadnie w niebyt. jako przykład np Orłoś, aktor marny, ale jako prezenter może być. A kiedy poddał się presji salonu i zaczął się żalić jak mu było źle w TVP, to kiedy odszedł, to wszyscy o nim zapomnieli. Dzisiaj na nazwisko Orłoś ? dużo ludzi się pyta, a kto to

 • Re: Jarosław Jakimowicz nowym prowadzącym "Pytanie na śniadanie extra"!

  Ale to przecież naturalne. W takiej właśnie TV jest miejsce tylko dla takich osób. Nie twierdzę że on jest zły. On jest doskonały dla tej TV. W realu wszystko musi pasować. Do tej TV nie pasowali tacy jak Zamachowska, Jankowski, Torbicka, Olszański, Tadla, Lis, Orłoś, Kraśko i wielu innych z dużym dorobkiem zawodowym i dużymi gażami stosownymi do tego dorobku. Zastąpiono ich ludźmi z niewielkim

 • Re: Koniec "Detektywów"!

  Jak się coś nadaje w trakcie np Teleekspresu no to jest mała oglądalność - Dedyktywi byli super i o wiele lepsi od tej "ukrytej prawdy" ! Jak coś jest dobre to zaraz "mądrale" muszą zepsuć ! Teleexpress powinni zlikwidować!Bo to co czyta Orłoś-to od samego rana na trójce klepią!

 • Re: Nasza Ania

  Dlaczego J.Moro zwiazala sie z Orłosiem? Ztm wygą z Teleexpresu i al... . Sedrowski-taki typ mezczyzny dla Pani Pani Joanno!Wspomni Pani moje słowa! Tak jest, ze wspaniale przyporzadkowuje ludzi do siebie. A Orłoś, nawet skrawka Pani spodnicy nie powinien dotykać, to bawidamek, przyjdzie nastepna aktorka-nastepna podobna i taka jak Pani to Pania zostawi. A do tego jako widz Teleexpressu -na jego